Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir sıkıntı yok bende ekranında sorun olabilir.

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Bir sıkıntı yok bende ekranında sorun olabilir.

Peki hangi uygulamayı denedin? ben tekrar deneyeyim o uygulama ile. On parmak basabiliyor musun?

• taco00 T kullanıcısına yanıt
    Dediğin Uygulama ile denedim ekran görüntüsünü görmüyor musun basılıyor 10 parmak

• quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Dediğin Uygulama ile denedim ekran görüntüsünü görmüyor musun basılıyor 10 parmak
    6 basılmış ekran görüntüsünde.

• taco00 T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim senin pek bilgim yok sanırım, ekran aynı 6 - 10 vb şekilde parmak hareketlerini algılıyorsa sorunsuz demektir ha takılma donma algılama sorunun var ise ekranın bozuk olabilir dokunmatik bölümü. Ekran ile teknik servisde ekranmi taktirdin yoksa ikinci elmi aldın telefon hakkında bilgi verirsen yardımcı olurum

• dahool kullanıcısına yanıt
    Algılıyor ama sorunlu. Bazen algılıyor bazen algılamıyor veya sorun çıkarıyor. 4 parmağın üstü olunca da tamamen sorunlu zaten.

• Arkadaslar 8'e dönebiliyor muyuz acaba sürüm olarak, ben birkaç kere dönmüştüm ama her seferinde tekrar 9'a güncellendi tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatozk

Daha önce bir kez telefon üzerinden 9 sürüme dönmüştüm ve donma takılma performans , batarya tüketimi ve aşırı ısınma konusunda sıkıntılar vardı 8e tekrar döndüm. Daha sonra aradan zaman geçti 8de iken hard reset attım, PCden hisuit ile temiz kurulum yaptım ve9a geçtim. Hisuite ile gelen güncellemeleride yükledikten sonra hard reset attım. Şu an çok memnunum 9 daha akışkan ve animasyonlar güzel. Tek sıkıntı telefon boşta iken ram yüzde 50, Ama oyun oynamadığım için beni çok etkilemiyor.
    Temiz kurulum yaptıktan sonra birde sistem oturunca gayet güzel ve sıkıntısız.
    dönenler var..
    ama ben 9 dan çok memnunum

• Bende Huawei Smart P 2019 var fakat telefonda wifi çok düşük çekiyor, üstelik evdeki modemimden kullandığım halde bağlantı gücü sürekli oynuyor hatta 1mbps'e bile düşüyor. Telefon mu arızalı bilen var mı?
  • ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    Arkadaşlar sürekli çıkan güncelleme uyarısını kapattım sonunda. Daha önce çözüm bulamamıştık. Resimdeki ayarları yapınca uyarı çıkmıyor.

• Black Hand X kullanıcısına yanıt
    modemi direk gören bir yerde de aynı sorunu yaşıyorsanız sorun olabilir.
  • pqrst P kullanıcısına yanıt
    Başka bir yere gidip ordaki modeme bağlandım tıkır tıkır çekiyor ama bizim evdeki modemde çok zayıf çekiyor. Sanırım sorun bizim modemde.
  • Black Hand X kullanıcısına yanıt
    wifi 5ghz ve 2.4ghz den yayın yapabiliyor, 5ghz ye aldıysanız modemi az çeker modem ayarlarına bakın bi
    Zaten hep 2.4ghz olarak ayarlı.
  • Şu hivision ürün taramasını Türkçe yapamıyor muyuz hep yabancı siteleri gösteriyor.

Hivison ayarlarını Türkçe yapınız, aradığınız ürün varsa Türkiye'de satiliyorsa trendyol vb. Siteleri gösteriyor. Huawei çin üretimi bir telefon olduğu için tabiki de aliexpress sitesine yönlendirecek, nasıl iPhone Amazon veya buna benzer Amerikan alışveriş sitelerine yönlendiriyorsa. Buda doğal yani Türkiye de pek kullanışlı değil o bakımdan.

• En son aldığınız güncellemenin sürümü nedir? 9.1 i stabil hale getirecek güncellemeler vermeye devam ediliyor mu?
  • suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Google güvenlik güncelleştirmeleri 3 aylık olarak almaya devam edecek cihaz. Şu an stabil zaten, en son aldığım güncelleme sürümü resimde var. Bu saatten sonra güncelleme android 10 gelmez. sadece güvenlik güncellemesi verebilir.

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• dahool kullanıcısına yanıt
    En son 9.1 kuruluyken özellikle animasyonlar gözle görülür biçimde kasıyordu. Ona ilişkin performansı arttırıcı Ram kullanımını azaltıcı bir güncelleme geldi mi diye merak ediyorum?

• suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Bazı kullanıcılar kasmadigini soyluyor , bazilari memnun degil, başta cihaziniz nasilsa oyle olacaktir muhtemelen. Şahsen ben memnunum cihazidan sorun yok

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.