Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüketici hakem heyetine başvuracağım detaylı rapor verin deyin. Madem darbe var mis komple Garanti dışı olması gerekir. Yok arka taraftan Garanti dışı ön taraftan Garanti içi bune iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu 2019 modelinin ayrı konusu açılsın artık asıl telefonla ilgili bilgileri kaçıyoruz arada

• 2018 modeli hala alınır mı sizce ? 1300-1400 TL civarı telefon arıyorum.

• Pro fotoğraf ve video modu kaldırıldı mı komple? Bir de kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz foto uygulamalarınızı söyleyebilir misiniz rica etsem?
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Pro fotoğraf ve pro video modları duruyor. Farklı bir programa ihtiyaç duymadım şimdiye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turancan45 -- 15 Şubat 2019; 23:10:11 >
  • turancan45 T kullanıcısına yanıt
    Bende görünmüyor çok ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• turancan45 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ön kameradan bakıyormuşum benim avelliğim

Estağfurullah, rica ederim

• Dün gece itibari ile p smart, mi8 lite, mi a2, gm9pro arasında kalıp gm 9 pro almaya karar verdim ve siparişi verdim. En mantikli karar gibi duruyordu gm9 pro insallah marka pişman etmez yardım eden herkese teşekkürler burdaki yorum eden arkadaşlar bile sağolsun.

• Bu telefonda klasör oluşturma özelliği yokmu arkadaşlar.

• ufuk2017 U kullanıcısına yanıt
    Bir uygulamayı tutup diğer uygulamanın üzerine sürüklerseniz otomatik klasör oluşturuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turancan45 -- 18 Şubat 2019; 11:18:43 >
  • Öncelikle herkese merhaba merak ettiğim bir konu var firmware finder ile güncellenen telefonlar garantiden çıkmıyor mu. Sonuçta resmi sürüm şu an 8.0.0.163 bende

• Kabus05 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu program aracılığı ile zaten Huawei tarafından onaylanan ve dağıtıma sunulan güncellemeleri bulup yükleyebiliyorsun. Bu nedenle garantiden çıkma durumun sözkonusu değil.

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj soketi GM kullanıcılarının uzun zamandır kafasını ağrıtan bir sorun. Taa GM 1'den beri konu açıyorlar. Şikayetvar.com vs iyi inceleyin 1 yılda 3-4 kez soket değişimine gönderen bile var.

• Arkadaşlar merhabalar P Smart 2019 alarak aranıza katıldım. Lakin kulaklık ile alakalı bir sorunum var. Önceki telefonum P8 Lite'dı ve kulaklığımla ilgili herhangi bir sıkıntı yoktu. Fakat bu cihazda nedense temassızlık yapıyor bundan dolayı verim alamıyorum. Kulaklık ve jak girişi ile alakalı herhangi bir sorun yok diğer cihazlarda denedim. Sebebi nedir? Aramızda harici kulak içi kulaklık kullananlar varsa bu cihazda marka ve modelini yazabilir mi acaba? Uygun birşey olursa iyi olur 🤗

• Creed.49 C kullanıcısına yanıt
    P smart 2019 için konu açıldı oradan daha iyi yardım alabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-p-smart-2019-ana-konu--136878688

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 21 Şubat 2019; 14:25:36 >
  • Arkadaşlar telefonumuzun muadili olan Huawei Enjoy 7s Android 9 Pie açık beta testine dahil edilmiş. Açık beta testi bitince global versiyona da stabil güncellemeyi verirler mi, ne dersiniz?https://www.huaweicentral.com/huawei-announced-emui-9-0-beta-program-for-4-smartphones/
  • Bekleyip gorecegiz pie gelicekmi gelmicekmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son 163 numaralı güncellemeden sonra %100 den %90 a çok çabuk iniyor ve 90 da iken şarja takıncada 1 saatte doluyor. Bu yüzde aralığında bi sıkıntı var çözemedim. Bi fikriniz varmı bu konuda. Batarya tasarruf programlarıda denedim olmadı. Genel ekran süresi 4-5 saat aralığında oluyor. Uykudada çok harcıyor. Eskiden 6-7 saat rahat görüyordum. Birde hat türkcell diğer operatörlerde bi sıkıntı yok gördüğüm kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.