Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 6s telefonum bozulduğu için geçici olarak bu cihaza geçtim genel anlamda memnunum yalnız telefonu kullanmaya başladıçça bazı eksik yanlarını farkettim, önce artıları yazayım batarya çok iyi, yani daha iyileride vardır ama 6s e göre baya baya iyi, arayüz akıcı kullanımı iphone gibi hissettim, eğer android kullanmaya devam edersem bu kesinlikle huawei olacak(üst modelleri), eski yönü ise maalesef kamera oldu ben anı yakalamayı seven biriyim mesela kamera simgesine bastığın anda şak açılacak denklanşöre bastığımda ise hiç beklemeden şak çekecek, iphone kullanırken bu böyleydi ama p smart beni hayal kırıklığına uğrattı, beklentim yüksek olmamasına rağmen kamera performansı vasat, kamera açılması yavaş çekimi yavaş geçişler yavaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delii_1907

dostlar telefonu 2 haftadır elimden düşürmüyorum ve şarj süresi gayet iyi.5 kez düzgün şarjdan sonra 1 gün içinde youtube izliyorum 1-2saat oyun ve sürekli internet kullanmama rağmen en kötü 22 saat şarj gidiyor.şarj dolma süresi en fazla 2saat 10 dakika civarı.buyüzden eski telefonuma göre(a5-2017) iyi dayanıyor.eski telefonumdaki hızlı şarj %5ten %100e 1saat 58dakikada dolduruyordu.

kamerada şunu farkettim: gündüz çekimleri iyi ama ışık düşük olduğu zamanlarda çektiğimi başka samsung cihazına atıp baktım o telefondan daha iyiydi.tabi piyasada kamerası çok çok iyi olanlar var ama fiyatına göre bu ne be dedirtmeyecek seviyede iyi.

ısınma problemi yaşamadım.şarja takıp kullandığımdada ısınma yok.

arayüz ve programlarda kasma yok gayet akıcı ve stabil telefon.eski samsungumda (a5-2017) sürekli uygulamalar hata verip kapanıyordu.büyük ihtimal yazılımsaldı sıkıntısı ama bu cihazda güncel sürümlerin olmasıyla kasma takılma vs yok.

klavyede swiftkeye alışamayıp gboard kuranlardanım ve gayet iyi.

hala tasarım,kasa ve ekran oranı açısından güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
    bende siyah modeli var ve arkasındaki anten çizgilerinin parlak olması çok gözüme takılıyordu bende cd kalemi ile boyadım.şuan çok şık oldu :D

parmak izinin hızlılığı konusunda hala ısrarcıyım.en hızlı parmakizi okuma huawei'de olabilir :)

huawei markası hakkında şüphesi olanlar nettende bakabilir öyle ciddi bir sıkıntısı olmayan bir marka.şikayetvar.com'a baktığımdaki yazılanlar ise komedi.4 yıllık cihazın kasmasını yazmışlar.ne ekranda piksel ölmesi ne başka sıkıntılar yaşayanlar var.yani şuana kadar marka hakkında kötü gözlemim olmadı.allah hepimizi teknik servise gitmeyi göstermesin inşallah :D

buarada sevmediğim bir başka konuda şu: telefona tema koyulmuş özelleştirme simge değişme vs var ama bunları değişmeme rağmen bildirim panelinin siyah kalıp değişmemesi sinir etti.insan bi orayada el atardı ya.

Bazı temalar ile alttaki tuş kombinasyonu bile değişiyor. Themes manager for Huawei uygulaması ile bir çok şey değişiyor. Playden bor göz at hocam White temalar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Aynen SwiftKey çok güzel olmuş. Bende yeni yükledim baya memnun kaldım. Yazdığın kelimeleri öğrenmesi güzel hızlı bir şekilde öğreniyor bu sefer olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Vallaha bilmiyorum ama ben memnunum kameradan falan bana yetiyor. İstediğim fotoğraflari çekebiliyorum en azından. Örneklerde görüldüğü gibi.

http://www.resimag.com/p1/51bb22b379.jpeg

http://www.resimag.com/p1/4479d942dc.jpeg

Hocam fotolar gayet başarılı görünüyor. Merak ettiğim nokta; bu resimleri PC ye attığında nasıl görünüyor ? Bulanıklık oluyor mu yoksa telefondaki gibi net mi ? Hiç denedin mi ?

Yakınlaştırınca bozuluyor ister istemez ama uzaktan bakınca aynı böyle net gözüküyor. O konuda sıkıntı yaşamadım.

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Şuan 7.30 saate %15 şarjım var. Ama sizinki çok düşük. Arka plan da sürekli çalışan şeyler olabilir mi 🤔

• Fiyat ve güvenilirlik olarak cihaz nereden alınır en uygun?

Hb mavi renk 1409tl huawei tr garantili

Daha iyisi yok sanırım?

• andezitt A kullanıcısına yanıt
    Mobil veri ile 5 saat civarlarına ancak varıyor benim

• quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Fiyat ve güvenilirlik olarak cihaz nereden alınır en uygun?

Hb mavi renk 1409tl huawei tr garantili

Daha iyisi yok sanırım?

Axess varsa buradan aliniz 100tl chip ile 1315 :https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p-smart-32gb-cep-telefonu-huawei-tr-garantili-335298285

Cihaz 40 yillik senguller iletisimden geliyor. KVK kapali bandrollu kutu.

http://www.senguller.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Nisan 2018; 21:55:56 >

Bir tek axess yok hocam world yada maxi olsa iyiydi :)

Bu arada 100tl farkla mate 10 lite var hb ithalatçı garantili diyor

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    Simdi cihazlar yeni sorunlari belli degil, o sebeple ithalatci riskine girmemenizi oneririm. Axess olayi sanssizlik olmus..

Geçen hafta kendime malezyadan nova 2i getirttim 2.hat icin kullanmak üzere fakat hanıma kapatırdık. 1 haftadır kullanıyor bir terslik yok mate 10 lite 'ın ismi değişik olanı. Ben 1 gün kullanabildim aklım kaldı biraz da ondan sulaniyorum şimdi aslında p smart da ideal bir cihaz. 1400tl huawei tr garantili.

• Mate 10 lite ana modelden kırpılmıs ozellikleri ile alt seviye cihaz her ne kadar ram ve depolama alanı fazla ise,de

P smart kendi kategorisinde ana model,

Ben p smart,ta karar kıldım onu aldım

Bu gün kargoya verilmiş yarın elimde olur

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

quote:

Orijinalden alıntı: delii_1907

dostlar telefonu 2 haftadır elimden düşürmüyorum ve şarj süresi gayet iyi.5 kez düzgün şarjdan sonra 1 gün içinde youtube izliyorum 1-2saat oyun ve sürekli internet kullanmama rağmen en kötü 22 saat şarj gidiyor.şarj dolma süresi en fazla 2saat 10 dakika civarı.buyüzden eski telefonuma göre(a5-2017) iyi dayanıyor.eski telefonumdaki hızlı şarj %5ten %100e 1saat 58dakikada dolduruyordu.

kamerada şunu farkettim: gündüz çekimleri iyi ama ışık düşük olduğu zamanlarda çektiğimi başka samsung cihazına atıp baktım o telefondan daha iyiydi.tabi piyasada kamerası çok çok iyi olanlar var ama fiyatına göre bu ne be dedirtmeyecek seviyede iyi.

ısınma problemi yaşamadım.şarja takıp kullandığımdada ısınma yok.

arayüz ve programlarda kasma yok gayet akıcı ve stabil telefon.eski samsungumda (a5-2017) sürekli uygulamalar hata verip kapanıyordu.büyük ihtimal yazılımsaldı sıkıntısı ama bu cihazda güncel sürümlerin olmasıyla kasma takılma vs yok.

klavyede swiftkeye alışamayıp gboard kuranlardanım ve gayet iyi.

hala tasarım,kasa ve ekran oranı açısından güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
    bende siyah modeli var ve arkasındaki anten çizgilerinin parlak olması çok gözüme takılıyordu bende cd kalemi ile boyadım.şuan çok şık oldu :D

parmak izinin hızlılığı konusunda hala ısrarcıyım.en hızlı parmakizi okuma huawei'de olabilir :)

huawei markası hakkında şüphesi olanlar nettende bakabilir öyle ciddi bir sıkıntısı olmayan bir marka.şikayetvar.com'a baktığımdaki yazılanlar ise komedi.4 yıllık cihazın kasmasını yazmışlar.ne ekranda piksel ölmesi ne başka sıkıntılar yaşayanlar var.yani şuana kadar marka hakkında kötü gözlemim olmadı.allah hepimizi teknik servise gitmeyi göstermesin inşallah :D

buarada sevmediğim bir başka konuda şu: telefona tema koyulmuş özelleştirme simge değişme vs var ama bunları değişmeme rağmen bildirim panelinin siyah kalıp değişmemesi sinir etti.insan bi orayada el atardı ya.

Bazı temalar ile alttaki tuş kombinasyonu bile değişiyor. Themes manager for Huawei uygulaması ile bir çok şey değişiyor. Playden bor göz at hocam White temalar mevcut.

çok teşekkürler kardeş

• Android 8.1 ile ilgili mail atmıştım

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• saf android diye ateş ediyor denilen cihazı da kullandım, Oreo yeni dağıtılmaya başlandı, cihaz hala çöp. Huawei cihazımın Android sürümü, ek özelliklerle beraber gerçekten iyi. Teması hoşuma gitmedi yalnız, beyaz tonlarda tema önerebilir misiniz?
  • al-Alamut kullanıcısına yanıt
    Huawei themes manager diye bir uygulamada baya seçenek buldum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: abdrhm

Huawei themes manager diye bir uygulamada baya seçenek buldum ben
    Bakıyorum hemen, teşekkürler
  • andezitt A kullanıcısına yanıt
    Senin dedigin uygulama ile baya degisim yaptim ama yazi fontunu duzeltemeyince ayarlari geri yuklerken format attim yanlislikla :) ama hakkikaten sagol.baya secenek mevcut

• Başka bir uygulamaya girince ekran parlaklığı düşen var mı

• al-Alamut kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.