Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşam gelmiş yeni güncelleme, hareketler özelliğide güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    lg g flex te standart özellikti. Sonra g pro içinde sadece kapanma olarak verildi. Demekki p smart ta yazılımsal olarak ancak bu kadarına müsade ediliyor.
  • arkadaşlar 159 güncellemesi gelmiş.
    en son 155 güncellemesini yapmıştım.sorunsuz şu an.
    159 da kötü eksik bir yön var mı?
    bu yeni gelen hareketlewr özelliği nerede ayarlar kısmına mı ekleniypor ne işe yarıyor
    iyi kötü yönleri neler bu 159 un.
    155 de kalmaya değer mi?
    bilip de 159 u 2 3 gündür kullananlar yazarsa sevinirim.
    bu arada 155 de ki tek gördüğüm hata olan arama geldiğinde bir uygulamadaysak arama ekranının 1 2 saniye gecikmeli gelmesi bu 159 lu son sürümde de devam ediyor mu?
    bilenler 159 u yükleyip kullanan dostlar anlatabilirler mi??
    şimdiden teşekkür ederim.
  • emui 9 bize gelecek mi ?
  • Arkadaşlar 159 güncellemesinin geldiğinden bahsetmişler, ben yaklaşık 1 aydır 161(432) güncellemesini kullanıyorum, galiba bazı cihazlar öncelikli güncelleme alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vargasemre

Arkadaşlar 159 güncellemesinin geldiğinden bahsetmişler, ben yaklaşık 1 aydır 161(432) güncellemesini kullanıyorum, galiba bazı cihazlar öncelikli güncelleme alıyor.
    Şanlısınız :)
  • 161 sürümü de geldi. Aralık güvenlik güncellemesine sahip. Huawei güncellemeleri hızlı yollamaya başladılar artık. Dikkatimi çekti.

• Şu alttaki sanal tuşların kaldırılması çok iyi olmuş. En çok ona sevindim

• Bu güncellemelerden sonra telin sarjı su gibi gitmaye başladı bilgisi olan var mı

İki ay civarı oluyor teli alalı 2 güncelleme yaptım biri şu an yeni gelen 159 ve güncelleme yahtıktan sonra sarjı bariz hızlı tükenmeye başladı hele şu son güncelleme sonrası güncellediğime pişmanım geri alma şansım var mı

• UCL U kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bendede var format çözüm olmadı.

• UCL U kullanıcısına yanıt
    Geriye donus yok malesef, nedir tam olarak sorun rakamsal olarak?

Ekran sureniz neydi ne oldu?

Hangi uygulamanin tuketimi artti?

• Fotoğraf çekim kalitesinde düşüş var mı, güncellemelerden sonra?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntım yok yalnız üniversite öğrencisiyim okulun internetine bağlanmıyor bu sorunu yaşayan var mı ya eduroam ne yaptıysam olmadı bağlanıyor ama internet yok :(

• Resmi sürüm eski rom’u indirdim. Update.zip dosyasını indirdim, yani. SD karta indirdim. Unzip yaptım, klasöre çıkardım. Telefonu kapatıp, ses açma+ses kısma ve güç tuşuna aynı anda bastım, huawei yazısı çıkınca parmaklarımı çektim. Ancak güncelleme hatası verdi, başarısız oldu. Bu yöntem, yeni güncel rom yükleneceği zaman çalışıyor, sanırım.

Fotoğraf kalitesi hakkında yorum yapan olmamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • veyselhantal V kullanıcısına yanıt
    Hicbir sekilde calismiyor, kapatildi o sistem. Direk eRecovery ile guncel yukleme yapiliyor sadece. Bir sey indirmiyorsunuz eRecovery wifi dan indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 21 Aralık 2018; 18:8:55 >
  • Bana daha 155 den 159 yeni geldi başka da güncelleme yok diyor ne zaman gelir bu 160 li güncelleme??

Bu ilk aldığımda baş ağrısı yapan telefon 155 den sonra anten çekiş gücü mü dusurmuslerdi neydi çok güzel başım ağrımiyordu 159 a güncelledim yine baş ağrıları başladı anten şebeke çekiş gücünü mu yukselttiler gene acaba??

Fikri olan var mıdır??

• blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Oyle bir olay yok ama ayarlar hakkinda da network dan sinyal gucune bakabilirsiniz.

• Merhaba, hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba?

Güncelleme geldi fakat şuan cihaz stabil, yazılanları okudum gücellemeye yapmasam mı diye düşünür oldum?
    Sizin gözlemlediğiniz olumsuz bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnr22 -- 23 Aralık 2018; 16:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

emui 9 bize gelecek mi ?
    Huawei Twitter hesabından Emui9 alacak cihazları yayınladı. Biz yokuz maalesef.

• Son güncellemeyi aldım. Pil performansında biraz düşüş var gibi. Bir de menüde aşağı yukarı kaydırmada (çok nadir) fps düşüşü var sanki.

Klasik güncelleme mantığı. Önceleri cihaza performans, sonra da yavaş yavaş cihazı öldürme güncellemeleri.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.