Şimdi Ara

Huawei P Smart almak isteyenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
7.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    telefonu eşim kullanıyor 2 gün şarjı gidiyor ben ilk şarjları kapalı yapıyorum kaç saat de doldu ölçmedim , radio denemedim test edip yazarım
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    Tamam size zahmet bi deneyin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışıyor

Huawei P Smart almak isteyenler

Tamam teşekkür ederim. Birde bu samsunglarda hattı takmadan test ekranı var huawei de de böyle bi test kodu var mı telefona hattı takmadan bakabileceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Tamam teşekkür ederim. Birde bu samsunglarda hattı takmadan test ekranı var huawei de de böyle bi test kodu var mı telefona hattı takmadan bakabileceğim.

test den kastınız ne donanım mı ?
    Nasıl anlatayım hani renk hoparlör vs bi çok şeyi test ettiğimiz ekranı diyorum samsunglarda *#0*# olan menü gibi olanı diyorum.

• He bu arada bu akşam siparişi verdim inşallah bi sorun çıkmaz.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Test modu var mı araştirim

• *#*#0000#*#*

*#*#2846579#*#*

Teşekkür ederim hocam üsttekini gördüm de alttaki ne işe yarıyor.

• kullanmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 19 Mart 2018; 22:29:7 >
  • 2010 dan beri iphone kullanıyordum dün 6s ekran gitti, geçici olarak bu cihazı aldım. niyetim sene sonunda çıkacak olan ipnone x plus almaktı, rasgele turktelekoma girdim ucuz modellere bakarken bu cihazın tasarımı falan hoşuma gitti 12 taksitle aldım, ilk android deneyimim fakat şunu diyebilirimki adamlar aşmış, huaweinin ucuz modeli böyleyse amiral gemileri nasıldır kimbilir, kullanma tarzı bakımından diğer androidler gibi değil, kısaca androidin iphonesu huawei diyebilirim. kimbilir belkide bi daha iphona geçmem )))
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Huawei Android in lideri olacağını düşünüyorum. Samsung şuan isminin sayesinde satıyor. Yenilik yok.

Bu arada honor 9 lite mi? Huawei p smart mı ? Kağıt üzerinde aynı gözüküyor.

• huaweinin orta sınıf tüm modelleri birbirine cok benziyor, bunda kullanılan işlemci çoğu modellerde kullanılıyor, oğluma mate 10 lite aldım ondada aynı işlemci var ufak tefek farklarla isimleri değişik :)) telefon hakkaten çok seri ve stabil çalışıyor, bir iphone kullanıcısı olarak memnun kaldım. sorduğunuz soruya gelince model olarak huawei p smart diye geçiyor ama yurtdışında farklı bir ismi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dervis2007

Katılıyorum. Huawei Android in lideri olacağını düşünüyorum. Samsung şuan isminin sayesinde satıyor. Yenilik yok.

Bu arada honor 9 lite mi? Huawei p smart mı ? Kağıt üzerinde aynı gözüküyor.

honor 9 lite bende beklıyorum.
    huaweı ıle aynı tasarımı kullanıyor
    pıl olarak bıraz farklılı var sanıyorum 4 nısanda turkıyeye gırıs yapacakmıs resmı garantı olursa alınabılır cıhaz bence
  • yenliklerin sonu gelmez ihtiyaçlara göre karar vermek gerek :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.