Şimdi Ara

Huawei P Smart 2021 satışta! İşte Türkiye fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

kamerayı saymazsan zaten cok fark yok ki

• grcim G kullanıcısına yanıt

İncelemedim hocam. ancak Şuan ki p smart 2018 telefonumdan memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten çalışan cihaz varken şu ortamda devam etmek en doğrusu hocam.

ben iphone 6 kullanıyorum ama artık yolun sonu.

hep ingiltere, amerıkadan gelmişti cihazlarım artık o da bitti.

3000- 3500 bandında bir cihaz alıp devam edicem, fiyatlar mantık snırılarını aştı malesef.

• Bu telefonu dün aldım. Kullanıyorum. Vatandan 3299TL fiyatla aldım. İkinci bir telefonumda p smart 2019 dur arkadaşlar.

Alacaklara net bir kullanıcı olarak yazmak istedim.

Vatanda tepeme dikilen sülük Satıcı çok rahatsız etti. Kovmayıda yapamadığım için katlandım. Sizin ilk işiniz başınızdan ...... etmek olsun.

Telefona gelince dedimki bu telefon p smart 2019 dan kötü olamaz öyle ya ismi bile p smart 2021. Görseli daha iyi ve dört kameralı.

Peki gerçekten öyle mi?

Çalınanlar arkadaşlar, en önemlisi 2gb ram çalınmış. 2019 modeli 6 gb ram. 2021 ise 4 gb. Jiroskop çalınmış. Bakmam lazım ama nfc çalınmış.

Alırken düşündüm ki herhalde kamerayı süper yaptı bunlarda o yüzden azalttı bazı özellikleri. Bazı nedenlerden dolayı acil almam gerekiyordu.

Ama bu kadarını beklemiyordum. Derken yetmedi yazılım hırsızlıklarını görmeye başladım.

Kamerada Göz irileştirme, bazı güzellik modları kaldırılmış. Kesinlikle yazılım ve donanım olarak 2019 dan çok çok uzak. Kırpılmış

Şu anki aklımla bir saniye bile düşünmeden ikinci bir p smart 2019 alırım illa bunu alacaksam.

Tam bir rezalet. Sadece bir kamera gelmiş dördüncü o kadar. Birde bir iki milim büyümüş daha şık olmuş. Gerisi hırsızlık. Yani bir model teknik olarak ilerler gerilemez ama her özelliğinde böyledir.

Kısaca çok çok pişmanım. Taksitli almak zorunda olduğum için bu fiyatlara mecburum zaten yoksa direk poco f2 veya mi10t repair. Bir saniye bile düşünmenize gerek yok.

Ama arkadaşlar çok ayıp etmiş huawei. Vatan bilgisayarın ayıbıda ayrı konu. Piyasa fiyati 2950-3000tl. Vatan 3299 TL satıyor. 10 taksite peşin fiyatına diyor.

Operatörler 3800tl 12 ay birde taahhüt ve onların istediği asgari tarife giydiriyor.

Aslen vatanın yaptığı taksitli fiyatı Peşin fiyat olarak dayatmak. Taksiti fiba bankfan kredi çektirerek yapıyor. Sanırım media markta öyle.

Yani peşin alanları düşünmek bile istemiyorum. Hele operatörden almak tam bir facia.

Yazık olansa türkiye'nin telefon çöplüğüne dönüşmesi. 6-8-12 ram 128/256 modeller 250-350 dolar arası yani 3000-5000 arası alınabiliyor yurt dışından.

Resmi piyasada fiyatlar ikiye katlıyor. Hadi tamam döviz kaybı olmasında bari devlet firmalara çöp satmaması için bir sınır getirse. Çoğu orta sınıf modellerini bile sunmuyor. Zira giriş modelleri bile artık fiyat olarak bize üst seğöent oldu vergilerden.

Durum vahim arkadaşlar. Kesinlikle p smart 2019 bu modelden daha üstün.

Poco f2 ve mi10t yurt dışı bu telefonların 10 katı üstün. Ve bir şekilde çözümleniyor.

Yazık madem devlet italatla dolar kaybı istemiyor o zaman iç piyasada bize 8gb ram, 256 gb dahili depolamalı 3500tl ye yerli twlefon sunsun. İnsanların aklıyla alay ediliyor.

Çok üzgünüm arkadaşlar taksit kurbanı oldum yoksa alırmıyım ben bunu. Acelede almam gerekince 2019 da bulup alamadım.

Siz yapmayın sakın benim hatalarımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 5 Aralık 2020; 9:43:9 >

• Google uygulamalarda sorun çıkmadı. Facebook ve whapapp Pelit adlı içindeki bir uygulamadan resmi sitelerinden yükledi.

Yine pelit youtube vanced diye tamamım youtube nin birebir kopyasını indirdi üstelik premium şeklini neredeyse reklamsız.

İnsraö ve Google haritalarda yükledim.

Kısaca google Hizmet siz tam bir palavra her şey yüklendi.

Kişileri i huawei hesabı ile senkronize ettim. Tabii huawei hesabı açacaksınız.

Sadece google stor diye el alışkanlığına gidiyor. Kişi senkronizasyonu dada öyle.

Alışınca sorun yok.

Ama mecburiyetten aldım. 3299tl edecek bir telefon değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.