Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -1 ve 11 i dediğiniz şekilde ayrı ayrı denedim.
    Her ikisinde de Seçenekler çoğaldı. Ve 11 ile olan değişim sonrasında seçenekler arasına Yalnız 4,5g gelmiş oldu.
    Dediğim gibi, hatta sizinde resmini paylaştığınız gibi seçenekler çok fazla oldu. Bazıları seçilemiyor, seçilince yine telefondaki önceki ağ modunun karşılığına gelene geçmiş oluyor. Yani ilk dört seçenek arasında oluyor.

Şuanki ekran görüntüleri hatta şu şekilde (11 li değişim sonrası)
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam seçenek çok ve işlevsiz olsada sıkıntı yok. Eğer sadece 4g çalışıyorsa tamamdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Aynen Eyvallah hocam teşekkür ederim

Bu şekilde bir oynama herhangi bir sıkıntı yaratmaz dimi? Telefonda, şebeke de vs.

Yok hocam bi sıkıntı çıkarmaz. Belki farklı seçenekleri seçerseniz bir sorun olur diyecem ama zaten ülkemiz bunu desteklemiyor sizde ilk dört seçenek arasında geçiş yaptığını söylediniz. Örnek olarak td-sdcma çin de kullanılıyor. Kısaca dediğim gibi bi sıkıntı çıkarmaz. Açıklamak gerekirse huawei bunları gizlemiş sistemin içine filtre etmiş diyelim, biz kodlarla oynadığımızda cihaz global mi Çin mi hiçbir değere bakmadan tüm seçenekleri göstermiş oluyor filtresiz bir şekilde. Ki sadece LTE neden gizlenir o da pek anlaşılır değil, huawei işte

Böylesi birşeyi neden kapalı tutarki acaba..
    Üstelik
    Canlı destekle bunu konuştum hani belki bir öneri, kullanıcı tavsiyesi olarak da alır, değerlendirme havuzuna koyar belki ileride güncellemelere yardımcı olur diye bunu da yaptım, bana dedikleri servis sağlayıcınız ile görüşün oldu. Onlar sim kart paket yüklemesi yapacaklardır, onlarla alakalı dediler. Hay hay dedim, Türktelekomu aradım aynen anlattım sıkıntımı, onlarda telefonun özellikleri ile ilgili bir şey bu dediler. Ki bana göre de zaten öyledir
    Ama yine de, evde oturduğumuz şu günlerde hem can sıkıntısı hemde ihtiyaç olması sebebiyle bende bu görüşmeleri yaptım işte

Şimdi birşey farkettim, bu yaptığımız şey geçerliyken, Yalnız 4,5g seçiliyken telefon arama yapmıyor

İlginç. Şöyle bi sey aklıma geldi. Bu çıkardığımız only 4g kodunu tekrar ekleyin üst mesajda yazıyor zaten. Ekledikten sonra birde değer kısmı çıkıyor ya oraya Türkiye Mobil Ağ kodunu girin '286' kaydedin ve yeniden başlatın. Bakalım düzelecek mi

Yaptım, fakat Değişen hiçbirsey olmadı.

Başka bir fikrim yok hocam. Sanırım sadece filtre meselesi değil, bahsettiğim td-sdcma'nın Çin e özel olması gibi orada gözüken LTE de belki farklı bir frekans kullanıyor olabilir. Bende deneyebilseydim kontrol ederdim ama olmuyor maalesef.

Sen de ag modu neden görünmüyor peki dostum?
    Ust taraftan açılan Mobil veri simgesini basılı tutup açılan sayfada bunu göremiyorsunuz yani?

Evet gözükmüyor maalesef. Sen o sorunu yazdıktan sonra çözümü önce kendim deneyeyim dedim baktığım da yoktu. Bi kaç sefer daha girdim ağ modu seçeneğini gördüm fakat hemen kayboldu. Sadece 4.5 g açıp kapatabiliyorum. Bu benim için sorun değil zaten

• M30s almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz yüksek o yüzden alamıyorum. Sizce p smart 2019ı almalı mıyım? Kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    hocam hiç yorma kendini M30s al devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

hocam hiç yorma kendini M30s al devam et
    Samsung M30 güzel ama son güncelleme ile P Smart 2019'un hakkı yenilmemeli diye düşünüyorum...

Çok uygulama açarsanız uygulamalar kapanıyor o kadar, akıcılığı ve ekran netliği çok başarılı düzeylerde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 30 Mart 2020; 16:39:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt
    M30 için evet P Smart 2019 tabiki daha iyi senecek fakat mesajda M30s den bahsediliyor. M30s her konuda P smart 2019 dan daha iyi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MertBeet

M30 için evet P Smart 2019 tabiki daha iyi senecek fakat mesajda M30s den bahsediliyor. M30s her konuda P smart 2019 dan daha iyi görünüyor
    M30 ile M30s arasında pil, kamera, işlemci farkları var ama yazılımı güncellenmiş bir P Smart 2019 da denenmeli...

Plastik arka kapağından iğrenirdim ama şu an akıcılığıyla premium hissettiriyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıamonlyhuman

M30s almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz yüksek o yüzden alamıyorum. Sizce p smart 2019ı almalı mıyım? Kullanan arkadaşlar tavsiye eder misiniz?
    Sanırım aralarındaki fark 400tl civarlarında. Eğer kısa sürede bu farkı kapatabilecekseniz ya da bütçenizi zorlamayacaksa M30s alın.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Bende de p9 lite 2017 var. Pil süresi iyice düştü. O yüzden onu satıp yeni bir model almak istiyorum. İndirim kodu puan vs ile 1600 civarına geliyor.

• Huawei P Smart 2019-Ana Konu-
    Mart ayı güvenlik yaması yayınlandı.

• Arkadaşlar benim P smartta arka plandaki uygulamayı tekrar açınca baştan açıyor uygulamayı. Bunun çözümü var mı. ? Önceki yorumları okudum ama bir şey göremedim

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.