Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar. 10.0.0.157 beklemenize gerek yok suan 10.0.0.166 sürümü internette çoktan düşmüş bende yeni farkettim manuel olarak dload methodu ile yükleyebilirsiniz

https://androidhost.ru/1naI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 28 Şubat 2020; 10:2:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,
    dün gece destek (hicare) üzerinden aldım yeni güncellemeyi. sürüm numarası 10.0.0.166.
    Stabil emui 10 sürümü.
    siz de destek üzerinden deneyebilirsiniz, ayarlar altındaki yazılım güncellemesinden güncelleme görünmüyor.
  • oraytah O kullanıcısına yanıt
    Ben dün yeni operatör güncellemesi aldım fakat herhangi yeni bir emui 10 gelmedi hala. Bende şuan dload methodu ile yükleyeceğim. 166 sürümünü

• MertBeet M kullanıcısına yanıt
    bana da operatör güncellemesi ile beraber geldi. bana sorarsan bekle derim, netteki sürüm R4 sürümü, güncelleme ile R1 geliyor. gözlemlediğim kadarı ile R1 sürümleri daha stabil oluyor.
    O konuda pek emin değilim bilmiyorum. Çünkü daha önce 10.0.0.134 sürümü OTA üzerinden alıpta yine R4 alanlar olmuştu.

• Az önce otaya 10.0.0.166 sürümü düştü güncelledim poweramp arkaplanda kapanmıyor daha stabil olmuş gibi şuan için bir sorun gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam 9'dan mı geçtiniz?

• Merhabalar arkadaşlar, destek uygulaması üzerinden güncelleme aldım az önce, 10.0.0.134 vardı bende

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• dj_mero kullanıcısına yanıt
    Bende dload metodu ile yükledim. Sürüm numaraları aynı. Yakında herkes alacak güncellemeyi fakat eğer hala alamayan varsa önceki mesajlarda paylaştığım linkten yazılımı yükleyebilirler, hiçbir problem yok.

• MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Bugun bir daha baktım destek üzerinden ve güncelleme göründü 10.0.0.166 uzantı olan.Şimdi indirmeyi yapacağım.
  • Pil sanki biraz daha hızlı boşalıyor gibi geliyor bana sizdede öylemi emui 9 da daha çok gidiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therenos -- 29 Şubat 2020; 20:7:39 >

• Valla bana da öyle geliyor hocam. 2 saat 20 dak. ekran süresi olmuş şu anda şarjım 54.
  • enessll E kullanıcısına yanıt
    Aynen seninde çok düşükmüş 4 saat filan oluyordu emui 9 da yüzde 54 iken

• Dün güncellemeyi yaptım, bana göre de evet pil daha hızlı bitiyor

• Bugün güncellemeyi bende aldım. Telefonum artık kullanılamaz hale gelmişti takılmalar falan. Şuan çok akıcı, çok memnun kaldım. Şarj konusunda ben bi değişiklik hissetmedim ama bi kaç gün deneyimledikten sonra tekrar yazarım.

• Bugün güncellemeyi bende aldım. Telefonum artık kullanılamaz hale gelmişti takılmalar falan. Şuan çok akıcı, çok memnun kaldım. Şarj konusunda ben bi değişiklik hissetmedim ama bi kaç gün deneyimledikten sonra tekrar yazarım.

• Takip

• yani şarjla ilgili ben bir sıkıntı görmedim, içerisinde güncelleme etmek dahil 2,5 saat ekran sürem var 2 gün önce şarj etmiştim (Pazar günü öğlene doğru çıkardım şarjdan) şu anda da %45 şarjım var daha
  • 10.0.0.134 ile arasında hiçbir fark göremedim. Ne performans artışı ne bataryada iyileştirme ne de ufak tefek buglarda düzelme

• quote:

Orijinalden alıntı: MertBeet

10.0.0.134 ile arasında hiçbir fark göremedim. Ne performans artışı ne bataryada iyileştirme ne de ufak tefek buglarda düzelme
    Ben de hiçbir fark göremedim. Birebir aynısı. Fark olduğunu söyleyenler ya 9.1'den güncellemişler ya da placebo etkisi yaşıyorlar kanımca.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.