Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    migrosa yeni siyah cam gelmiş başkası ekranı göremiyor güzel kullanışlı. diğer tavsiyem nano cam kullanın tam yapışıyor. ama kaliteli olanlar. ben baya kullandım sağlam oluyor. yeni değiştirdim kirlendi migrostaki siyah camı taktım 20 tl ye
  • **green-eyes** * kullanıcısına yanıt
    ben yaptım çalışıyor fakat hafıza kartı bozuldu. nedenini bilmiyorum. gerçi hatalıydı sanırım yeni telefon verdiler ekran ayrılmasından dolayı. bunda denemedim. ama çalışıyor o şekilde. sorumluluk size ait. yapmadan önce simin yönünü işaretleyin.
  • EMUI 9.1 e geri döndüm. ilk başlarda sorun yoktu fakat çok ciddi bir sorun olmaya başladı niye bilmiyorum ama kilit ekranı şifremi kabul etmiyor. EMUI 10 dan 9.1 e dönerken şifremi kaldırmadım. 9.1 kurulum ekranında bu şifreyi sordu kurulumu tamamlamak için girdim kabul etti gün içinde de kullandım fakat şuan şifreyi doğru girdiğim halde yanlış diyor. Neden böyle bi sey olmuş olabilir fikriniz var mı?
    Telefonu yeniden başlatmaya korkuyorum yine kabul etmez ve parmak izide şifreyi girmeden aktif olmaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 21 Ocak 2020; 0:2:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10.0 da always on displayvar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aygulland A kullanıcısına yanıt
    Yok çünkü ekran IPS

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkerozkan

Ben emui 10 beta üzerinden güncelleme yaptım hocam, siz 9.1 e dönmüştünüz değil mi?
    Ben HiCare üzerinden aldım güncellemeyi.

• Bu durumda bu p smart 2019 a 10.0 gelmesi ile elle tutulur tek değişiklik dark mod (ha bir de denemedim ama eğer olduysa kulaklık ses seviyesi) başka birşey yok.
  • EMUI 9.1 geri döndüm ama 10 u arıyorum açıkçası. Performans olarak fark yok sadece görsellik anlamında arıyorum. 9.1 de kalmak için pek neden yok. Güncelleme bana da düşse de yüklesem. Yoksa 134 sürümüne tekrar güncelleyeceğim sanırım şuan tekrar indiriyorum. Yeni 10.0.0.157 güncellemesinde batarya da iyileştirme oldu mu? Ne gibi farklar var önceki sürüme göre
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• Ses açma ve power tuşuna aynı anda basında ekran videosu çekiyor bu özellik varmıydı yeni fark ettim 3 gün önce Emu10 geçdim yeni sürümlemi geldi açaba bilen varmı?

• tarik_78 T kullanıcısına yanıt
    EMUI 9.1 de mevcut bu özellik

• arkadaşlar kuralım mı android 10 u geri dönenler de var 9.1 e kararsız kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Kesin tarih henüz yok.
    https://shiftdelete.net/huawei-p-smart-2020-goruntuleri-detaylariyla-sizdirildi

Alıntıları Göster
    Sanırım 2020 modelı ulkemıze gelmeyecek onun yerıne P SMART PRO modelı giriş yaptı bile ben begendim hatta cihazı.

• İşe giderken ve gelirken bluetooth kulaklıkla müzik dinlemeye başladım. Müzik dinlerken bir iki uygulama daha açınca bazen müzik uygulamasını kapatıyor. Pil optimizasyonu falan değil, bildiğimiz ram yetersizliği!

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    3 GB ram ile 2-3 uygulama açınca dolmaz bu cihazın başka bir sıkıntısı var, ya cidden pil optimizasyonu ya da emui arayüzünün çok fazla ram yemesi.

• NemesiS_81 kullanıcısına yanıt
    Yapılması gereken hangi uygulama ise;
    -Pil Optimizasyonunun kapatılması
    -Uygulama Başlatma üzerinden manuel yönetimin açılması ve arka planda çalışmasına izin verilmesi
    -Son kullanılan uygulamalar bölümünden uygulamayı aşağı kaydırıp kilitlemek.
    Bunlar yapılı ve hala belirtilen uygulama için işe yaramıyorsa bu işlemler ile beraber PowerGenie adlı sistem uygulamasının kaldırılması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 22 Ocak 2020; 13:6:26 >
  • MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşlar bu yöntemleri deneyebilir.

• Bana 10 güncellemesi gelmedi. neden acaba :/
  • portative P kullanıcısına yanıt
    Bana da hala gelen bir şey yok. Ama isterseniz yazılım linkini atabilirim son gelen güncelleme değil bir önceki 10.0.0.134. O şekilde güncellleyebilirsiniz

• MertBeet M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. ben son halini bekleyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.