Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hisearch denilen gereksiz uygulamayı kaldırmayı bilen varmı ?
  • oksidatif O kullanıcısına yanıt
    ben cihazı beğendim alacam hocam valla düzelir illaki. belki android 9 la alakalıdır 9 da bu problemi yaşayan var mı o önemli ????
  • aldık gitti alırım bir hayırlı olsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsiankara

aldık gitti alırım bir hayırlı olsun :D
    yorum alalım hocam nasıl cihaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksidatif

yorum alalım hocam nasıl cihaz?

Alıntıları Göster
    kardeşim seni arıyordum bende cihazı aldım arkadaşın anlattıgı android 9 veya kronik sorun dediği yeniden başlatma cihazı alır almaz tüm uygulamaları denedim kapandıgı yerden açılıyor yani yeniden yüklemiyor sanırım arkadaşın cihaz sorunlu bende cihazdan sogumuştum şu an hiç bir sorun yok inşallah uzun ömürlü olur saygılar gönül rahatlıgıyla sende alabilirsin
  • quote:

kardeşim seni arıyordum bende cihazı aldım arkadaşın anlattıgı android 9 veya kronik sorun dediği yeniden başlatma cihazı alır almaz tüm uygulamaları denedim kapandıgı yerden açılıyor yani yeniden yüklemiyor sanırım arkadaşın cihaz sorunlu bende cihazdan sogumuştum şu an hiç bir sorun yok inşallah uzun ömürlü olur saygılar gönül rahatlıgıyla sende alabilirsin

Alıntıları Göster
    hocam çok teşekkür ederim inşallah uzun süre sıkıntısız kullanırsınız.Youtube da bir inceleme izledim orda da bu sorundan bahsetmiş ama tüm telefonlarda yok anlaşılan şansa ne denk gelirse

• 3 gündür kullanıyorum daha önce mate 10 lite kullandım 2 ay kadar ondan daha iyi özellikle bataryası mate 10 liteye göre çok çok iyi.
    mate 10 öncesi samsung j7pro kullandım onla kıyaslasam yine kat kat iyi. Özellikle samsung j6-7 veya a7 a8 almayı düşünüyorsanız ben size pmsart 2019 derim. kamera yeterli, batarya yeterli, 64gb hafıza yeterli birçok yönden aynı fiyattaki samsunglara takar. Alınız rahatlayınız. Samsungun kalas gibi tipinden kurtulun.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksidatif

hocam çok teşekkür ederim inşallah uzun süre sıkıntısız kullanırsınız.Youtube da bir inceleme izledim orda da bu sorundan bahsetmiş ama tüm telefonlarda yok anlaşılan şansa ne denk gelirse

Alıntıları Göster
    Allah razı olsun sana da hayırlı olur inşallah
  • Yeni sürüm gelmiş pc üzerinden yüklüyorum şu anda 9.01.142, yama sanırım
  • carsiankara C kullanıcısına yanıt
    Denedim sonuç aynı. Chrome veya Firefox ile alakalı değil, bildiğimiz uygulamayı arka planda sıfırlıyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kardeş 6-7 uygulamayı arka planda açık tutup aralarında geçiş yaptığın bir video çekebilir misin ?
    En azından sorunun sadece bende olduğunu bilip ona göre bir şeyler yaparım. Gerçi bir arkadaş daha aynı dertten yakınıyordu.

• bYUğur kullanıcısına yanıt
    sizde de mi uygulamaları yeniden başlatma sorunu var?Güncelleme ile çözüldü mü?
  • oksidatif O kullanıcısına yanıt
    Gücellemeyi daha yapmadım, sözü geçen sorun için 4-5 tane uygulamayı açtım buna chorme da dahil sonra arka plandan tekrar başlattım uygulamalar kaldığı yerden devam ettiler yani yeniden başlatma sorunu olmadı, bunu bir kaç defa yaptım geçen günlerde bir sorunla karşılaşmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Kardeş 6-7 uygulamayı arka planda açık tutup aralarında geçiş yaptığın bir video çekebilir misin ?
    En azından sorunun sadece bende olduğunu bilip ona göre bir şeyler yaparım. Gerçi bir arkadaş daha aynı dertten yakınıyordu.

Alıntıları Göster
    sorun sadece sende demiyorum hocam bende bir problem çıkmadı diyorum sadece
  • quote:

sorun sadece sende demiyorum hocam bende bir problem çıkmadı diyorum sadece

Alıntıları Göster
    Letgo, sahibinden, hepsiburada vs gibi arka plana 5-6 uygulama açıp , aralarında geçiş yaptığınız bir video çekebilirsen iyi olur. Hem konuya faydalı olur, hem de bana biraz yardımın dokunur. Ben çekebilir misin diye rica ettim ki, servise yollarsam elimde kanıt olur. Sadece benim cihaz sorunlu demediğini biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 20 Şubat 2019; 13:30:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Letgo, sahibinden, hepsiburada vs gibi arka plana 5-6 uygulama açıp , aralarında geçiş yaptığınız bir video çekebilirsen iyi olur. Hem konuya faydalı olur, hem de bana biraz yardımın dokunur. Ben çekebilir misin diye rica ettim ki, servise yollarsam elimde kanıt olur. Sadece benim cihaz sorunlu demediğini biliyorum.

Alıntıları Göster
    tamam hocam yalnız huawei nin tr servisi çok iyi sorun çıkarmıyorlar yardımcı oluyorlar baya başarılı diger firmalar gibi degil
  • quote:

Alıntıları Göster
    şarjı dolsun çekip atarım :)
  • 1. Bu 4g kapatma yani 2g geçmeyi çözebilen varmı?
    2.bu uygulama yeniden başlatma bendede mevcut..cok sinir bozucu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: opaksu91

1. Bu 4g kapatma yani 2g geçmeyi çözebilen varmı?
    2.bu uygulama yeniden başlatma bendede mevcut..cok sinir bozucu..
    çok enterasan uygulama yeniden başlatma sorunu yüzde 50 yüzde 50 gidiyor şu an kullanıcıların yarısında var yarısında yok anlamadım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.