Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne olduğunu ben de bilmiyorum. Arka planda daha uzun açık kalıyor bazı uygulamalar. En azından bana öyle geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google discovery ekranı sürekli kapanan arkadaşlar çözüm olarak Huawei today asistan uygulamasını hisuite ile kaldırarak çözebilirsiniz.
  • Sadece uygulama ismi "Huawei Asistan Today" yazanı mı kaldıracağız?
  • cemone_2 C kullanıcısına yanıt
    evet hocam ikisi çakışıyor gibi ben öyle yaptım şuan kapanma gibi bir durum yaşamadım.
  • Teşekkür ederim yardımın için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cemone_2 C kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi hocam?

• Hocam hisuite ile kaldırdım fakat appgallery güncelleme gözüktü bende güncelledim tekrar geldi Huawei asistan today kısacası olmadı diyeyim.

• merhaba, benim cihazda da son bir kaç gündür klavye birden kayboluyor tekrar çıkmıyor bir ayarsızlık mevcut, bilen, anlayan yardımcı olabilir mi?
  • bu arada kullandığım kılıf sağlam silikondan mamul ancak ekran yarım milim kadar dışarıda kalıyor ve ekran darbelere açık hale geliyor, ekran biraz olsun içe gömülü olacak şekilde koruyucu kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schlesserangel

bu arada kullandığım kılıf sağlam silikondan mamul ancak ekran yarım milim kadar dışarıda kalıyor ve ekran darbelere açık hale geliyor, ekran biraz olsun içe gömülü olacak şekilde koruyucu kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?
    https://www.hepsiburada.com/spigen-huawei-p-smart-2019-honor-10-lite-nova-lite-3-kilif-rugged-armor-black-l40cs25949-pm-HB00000IVFHD

bu iyidir hocam

• sabirmusti kullanıcısına yanıt
    Ben de bu kılıfı kullanıyorum, Ve çok memnunum, ki zaten kılıf konusunda spigen bu işi gerçekten biliyor
    Bu telefonun için kılıf arayanlara şiddetle tavsiye ederim.
    Bu arada, fiyatı da çok yükselmiş bilginiz olsun , belki başka yerlerde daha uyguna gelebilir

• klavyenin birden kaybolması ile ilgili bir çözümü olan var mıdır?
  • benim maille ilgili bir sorum var.

posta uygulamasına hotmail adreslerimi ekledim cep telefonundan bir e-mail'i sildiğimde sadece cep telefonu uygulamasında silimiş gorunuyor. aslında silinmiyor bilgisayardan girdiğimde aynı mailin silinmediği goruyorum tekrar silmek zorunda kalıyorum.

cepteki uygulamadan sildiğimde kalıcı olarak silinmesi icin ne yapmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schlesserangel

klavyenin birden kaybolması ile ilgili bir çözümü olan var mıdır?
    197 sürümüyle beraber bu problem ortadan kaltı bende. Telefonu satmak üzereydim neredeyse.🤦‍♂️

• Arkadaşlar burada epey tecrübeli arkadaşlar var.
    Ben telefon üzerinden NFC ile ödeme yapıyorum. Ancak bazı işyerlerinde pos cihazı anında okuyor. Bazı işyerlerinde ise hiç okumuyor. Kredi kartını ise anında okuyor.
    Böyle bir sorun yaşayan var mı?
    Acaba telefonumun NFC alanı mı sıkıntılı/bozuk. Yoksa pos cihazı mı sıkıntılı?
    Yardımcı olursanız sevinirim. Telefonu satacağım bundan dolayı. Ama yeni alacağım telefonda da aynı olacaksa anlamı yok.

• Astforum A kullanıcısına yanıt
    Sürekli kullanmaktayım, henüz hiç problem yaşamadım, tüm marketlerden bazı cafelere hep temassız ödeme ( akbank ) seçilidir ve öderim, şuana kadar hiç problem çıkmadı.
  • KoNFi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Demek ki benim telefonda sorun var.

• Karanlık modu açtığımda üst panel hep böyle bulanık falan oluyor ekranda bi sorun olacağını sanmıyorum çünkü ss aldığım fotoyu başka cihazda baktım yine gözüküyor bitek bendemi bu sorun var sizdede acaba böylemi bakabilirmisiniz.
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin6345 -- 29 Temmuz 2020; 10:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin6345

Karanlık modu açtığımda üst panel hep böyle bulanık falan oluyor ekranda bi sorun olacağını sanmıyorum çünkü ss aldığım fotoyu başka cihazda baktım yine gözüküyor bitek bendemi bu sorun var sizdede acaba böylemi bakabilirmisiniz.
    Bu bir efekt, bende de var ve bazen gözüme hoş gözüken bir renk kombinasyonu oluşturuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.