Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun düzeldi mi hocam? Bana da gelmiş güncelleme, düzelmediyse güncellemiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son guncellemelerden sonra telfon kendine geldi. pil performansıda bi miktar iyilşeti sanırım.
  • Huawei asistan ile google asistan güncellemeyle düzelmiş.

• Yapmadığım güncelleme kalmadı, benim Google keşfet akışı hala kapanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sistem parametreleri güncellemesi gelip duruyor günceliyorum yine gelip duruyor nedir bu güncelleme ya da neden sürekli çıkıyor yardımcı olur musunuz? Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• Blur kullanıcısına yanıt
    hocam huawei ile google çakışıyor sanırsam huawei kendiliğinden güncelleniyor.
  • Huawei'den de destek aldım, Google ve Google Play hizmet verilerini sildirdiler daha beter oldu. Son güncelleme ile Google Keşfet tarih olmuş, kullananlar sakın güncellemesin, güncelleyenler ise dilerlerse geri dönmenin yollarını arayabilirler.

Sol menüde Google Keşfet (Discover) haber akışı kullanıp da sorun yaşamayan var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Çok ilginç hocam valla sizin sürüm kaç acaba benimkiler ekrandaki gibi şuan sorun yok hiç bir kontrol edin bakalım. Olmazsa telefon sıfırlama yapmayı deneyin hisuite ile yedek alıp.

Huawei asistan

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

Google discovery

• quote:

Orijinalden alıntı: therenos

Çok ilginç hocam valla sizin sürüm kaç acaba benimkiler ekrandaki gibi şuan sorun yok hiç bir kontrol edin bakalım. Olmazsa telefon sıfırlama yapmayı deneyin hisuite ile yedek alıp.

Huawei asistan

Google discovery

Siz ayarlardan Google Discovery'i açtınız mı?
    Sorun ana ekranda sağa çekilen Keşfet haber akışı menüsünde, girdiniz mi kapanıyor.

Hocam bende de aynı fakat bir ara daha olmuştu google a güncelleme gelirse düzelir. Bana göre senlik benlik bir durum yok. Google güncellemesinin gelmesini bekle. Umarım bu gelen güncellemeden sonra düzelir.

aynen açık ilk yüklendiğinde benimki de kapanıyordu asistana ikinci kez güncelleme geldi şuan sorun yok kapanmıyor.
  • Evet sizin Google benimkinden güncel, umarım bana da bir an önce gelir güncelleme

• Beyler ekran parlaklığı istediğim seviyede durmuyor. Kendi kendine parlaklığı artırıp azaltıyor. Ya çok arttırıyor ya da çok azaltıyor. Yapay zeka ayarlıyor herhalde parlaklığı. Sizde de böyle sorun olan var mı.
    Bir de ilk defa bir sorun oldu. İkiside bugün başladı. Çok fazla güneş olan yerde normalde telefon parlaklığı artırarak ekranın görünmesini sağlar. Ancak bugün parlaklık artırma yerine telefon renk ayarını açık hale getiriyor. Beyaz siyah dengesinde beyazı fullüyor siyah ve diğer tüm renkler açık renk oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 8 Haziran 2020; 1:31:27 >
  • Ayarlardan arama yerine oku yaz. Gün ışığı.. gir orayı kurcala belki hallolur

• quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Ayarlardan arama yerine oku yaz. Gün ışığı.. gir orayı kurcala belki hallolur
    Yazdım öyle bir ayar çıkmıyor :(

• Sorun sizde.

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    [simage]
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-[/simage]

• Hocam ikinizde de sorun yok arkadaşta çıkmamasının sebebi geliştirici seçeneklerinin kapalı olması sizde çıkmasının sebebi de geliştirici seçeneklerinin açık olması 😊👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemone_2 -- 8 Haziran 2020; 20:21:28 >
  • Google'a bugun güncelleme de geldi ama sorun hala devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.