Şimdi Ara

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
12
Favori
52.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece Android 7'ye güncelleyince birşey silinmiyor. Fabrika ayarlarına dönmezseniz Android 7.0'nin performansını tam olarak alamazsınız. Eski versiyondaki özellikler kalabilir.

Fabrika ayarlarına dönmek isterseniz telefon rehberini, WhatsApp'ı, sms database'ini mutlaka yedekleyin, çünkü fabrika ayarına dönünce silinmiş oluyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • **VOLTE**

Bugün Huawei destek hattını aradım ve telefonda Volte özelliği olup olmadığını sordum ,, çıkan kişi daha Volte'ninne olduğunu bilmiyordu :)) sonra biraz bekletti ve şöyle bilgi verdi : " bu konuda operatörün destek vermesi gerekiyor " dedi. Operatöre mesaj attığında da "telefonunuz Volte yi desteklemiyor " diye yanıt geldi. :)) Yani herkes topu birbirine attı :) çok kurcalamamaya karar verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Telefon bir harika dostum :) hele benim gibi normal kullananlar için şarjı çok iyi. Pazartesi sabah 07:00 da çıkardım şarjdan şuan salı akşamı saat 23:48 şarj %71 :)))

Normal kullanan değil de kullanmayan desek daha doğru olur :)

Olabilir bilmiyorum :))) bundan önceki telefonuda aynı kullanıyordum hergün takıyorume :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Telefon bir harika dostum :) hele benim gibi normal kullananlar için şarjı çok iyi. Pazartesi sabah 07:00 da çıkardım şarjdan şuan salı akşamı saat 23:48 şarj %71 :)))

Normal kullanan değil de kullanmayan desek daha doğru olur :)

Seninki ne kadar gidiyor dostum :)))

• erkanx38 E kullanıcısına yanıt
    Her gün şarj ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Sadece Android 7'ye güncelleyince birşey silinmiyor. Fabrika ayarlarına dönmezseniz Android 7.0'nin performansını tam olarak alamazsınız. Eski versiyondaki özellikler kalabilir.

Fabrika ayarlarına dönmek isterseniz telefon rehberini, WhatsApp'ı, sms database'ini mutlaka yedekleyin, çünkü fabrika ayarına dönünce silinmiş oluyorlar.

fotolar ile tel rehberi tamam .dahili hafızanın içine atabilirim.lakin whatsapp nasıl yedeklerim bilmiyorum.keza sms de öyle .bu konuda yardım edebilirmisiniz
  • Cihaz Android 8.0 alacak mı ? Birde önerdiğiniz uygulama vb. şeyler var mı ?
  • Rebel1910 R kullanıcısına yanıt
    ben almaz diyorum mr panda alır diyor

• 8.0 almasındansa güvenlik güncelleştirmelerini düzenli alması daha önemli. Ki ayrıca 8 i de alır almaması için bir neden yok henüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    inşallah sen haklı çıkarsın

• Herkese hayırlı bayramlar. Bir sorum daha daha olacak sizlere android 6.0 sürümünde bildirim geldiğinde whatsapptan falan resmini gösteriyordu mesaj atan kişinin o özellik gitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebel1910

Herkese hayırlı bayramlar. Bir sorum daha daha olacak sizlere android 6.0 sürümünde bildirim geldiğinde whatsapptan falan resmini gösteriyordu mesaj atan kişinin o özellik gitti mi ?

Hayırlı bayramlar ... Evet o özellik maalesef gitti. Bence de eski şekli daha orijinaldi. Keşke öyle kalsaydı, çünkü hiçbir telefonda olmayan güzel bir özellikti.

• Bu arada Emui 5.1 çıktı geçtiğimiz ay.. yapılan açıklamada Emui 5.0 olan tüm cihazların kademeli olarak 5.1 güncellemesini alacağı söylenmiş .. bakalım bize gelecek mi ... Ve gelecekse ne zaman gelecek..

• ağzın bal yisin garda? inşaallah alır

• arkadaşlar zenfone 2 m bozuldu bende bu telefonu araştırıyordum ve bugün hepsi burada sitesinden siyah olanını sipariş verdim.

• karsıyakalıı K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    sağ olasın

• Oyun oynamayı pek sevmem ama bugün ilk defa Asphalt 8 i indirdim ve oynadım. Grafikleri ve boyutu itibari ile kasabilecek bir oyun olmasına rağmen hiçbir donma ve kasma yaşamadan harika bir deneyim yaşattı telefon. Bundan sonra oyun da oynayacağım :))

• maşallah oyunda da sıkıntı yok ve bu sıcaklarda nerdeyse ısınmıyor telefon

• Android 8.0 alacaklar arasında ilk onaylanan cihazlardan biri Huawei Nova
    ★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Panda -- 30 Haziran 2017; 17:25:7 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.