Şimdi Ara

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
12
Favori
52.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle aşırı oynamiyorum 2 3 saat hiç elime almadan açtığım an bakıyorum dediğim gibi oluyor . Android 7 ye yükseltmeden öncede fazlaydı yükselttim sonra düştü bu oran direk baktım sonrasında baktğmda %41 di hep işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkanx38 E kullanıcısına yanıt
    hocam bende 7ye güncelledikten sonra baya düşmüştü ama 1 hafta kadar sonra eski haline geldi birde yedek alıp fotoğrafdaki işlemi yaparsanız yani sıfırlarsanız telefon kendine gelir

ben bu işlemi henüz yapmadım çünkü fotoğrafları hisuite üzerinden yedekleyemedim yedekleyince bende yapacağım

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road runner* -- 18 Haziran 2017; 15:6:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: road runner*

hocam bende 7ye güncelledikten sonra baya düşmüştü ama 1 hafta kadar sonra eski haline geldi birde yedek alıp fotoğrafdaki işlemi yaparsanız yani sıfırlarsanız telefon kendine gelir

ben bu işlemi henüz yapmadım çünkü fotoğrafları hisuite üzerinden yedekleyemedim yedekleyince bende yapacağım

★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★

Bunu yapmıştım direk ilk ekranda çıktı wipe cache partition seçeneği seçtim bastım 2 saniye sürdü bi yüzdelik doldurdu sonra reboot sistem yaptım işte dosyalar filan hala duruyordu yani yanlış mı yaptım bilmiyorum

• Yanlış yapılan bir şey yok ama sifirlanmamis cihaz tekrar deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Önce factory reset, ardından wipe cache seçeneğini seçeceksiniz.

Her büyük sistem güncellemesinden sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi unutmayın. Bu her telefon için geçerli.

• ★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★

Arkadaşlar bu nedir virüs mı girmiş yoksa kendisimi virüs

( bana kendisi virüs gibi geldi silmek için girince bulaşması muhtemel) anti virüs programı varmı tavsiye edeceginiz ucretsiz

• Kaspersky indirip tarattım hiç bir sorun yok dedi

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    bazı siteler bilerek böyle ekran çıkarıyo kullanıcı paniklesin diye

telefon yöneticisindeki virüs taramasını da kullanabilirsiniz

• road runner* R kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler ona hiç dikkat etmemisim gördüysem bile unutmuşum virüs programı olduğunu kaspersky indirip tarattım bende

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    sadece reklam :) virüs programlarının hiçbiri root olmadan Android işletim sisteminde işe yaramaz. Hiçbir uygulama root erişimine sahip olmadan sisteminizdeki bir dosyayı (virüsü) silemez. Hatta PC aracılığı dışında telefonunuzda root erişimi olmadan virüs bulaşması da imkansıza yakındır.

Kısaca virüs uygulamalarının hepsi hafıza kaybı, gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Panda -- 19 Haziran 2017; 0:29:21 >
  • Arkadaşlar Google Play çalışmıyor indiriliyor diyor hiç bişe yapmıyor başına böyle bişe gelip düzelten var mı

• Dediğiniz resetide attım ona rağmen düzelme yok

hocam bende 1 haftadan sonra şarj düzelmişti sizde de düzelecektir

Muhtemelen arka planda "Google Play Servisleri" gibi uygulamaları güncelliyordur. Birkaç kere kapatıp açın düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Panda -- 19 Haziran 2017; 19:22:22 >
  • O kisi benim benim cihazda 7 kurulu geldi

• Arkadas, telefon sorunsuz olunca yazacak fazla birşey de olmuyor :) yeni konu üretmekte zorlanıyoruz :)

• Telefon bir harika dostum :) hele benim gibi normal kullananlar için şarjı çok iyi. Pazartesi sabah 07:00 da çıkardım şarjdan şuan salı akşamı saat 23:48 şarj %71 :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Telefon bir harika dostum :) hele benim gibi normal kullananlar için şarjı çok iyi. Pazartesi sabah 07:00 da çıkardım şarjdan şuan salı akşamı saat 23:48 şarj %71 :)))

Normal kullanan değil de kullanmayan desek daha doğru olur :)

• android 7 güncelleyince hangileri siliniyor.yani bazı arkadaşlar demişki fabrika ayarlarına dönün mutlaka diye.bunu yapmak istemiyorum.sadece android 7 nougat olarak güncellesem yeterli olurmu.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.