Şimdi Ara

huawei nova 9 se

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bakındığım kadarıyla "huawei nova 9 se" başlığı yok. varsa özür, bağışlayın.

telefonun şarjı 66w -kablolu hızlı şarj kılıklı bi şey- :) şarj ederken tel. bayağı ısınıyor. bu başkalarında da oluyor mu?

girişi usb type c ve tabii ki eski kulaklığımı -jack 3.5mm- kullanabileceğim 1 dönüştürücüye ihtiyacım var.. bu nova'da denenmiş-çalışan bir dönüştürücü markası önerebilirseniz iyi olurum. :) (samsung denedim, çalışmadı)

teşekkürler.

• ısınma meselesi berdevam..  

• 3.5mm kulaklık için huawei'in kendi dönüştürücüsünü buldum, iyi.

ısınma meselesininde de mecburen servis yolu görünüyor.

• eskimu kullanıcısına yanıt

Merhaba. Isınma meselesi telefonun ince ve 66 watt ile şarj olmasından olabilir mi? Benim telefon 18 watt ile şarj olurken bile ısınıyor, bence sizin durum normal olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt

merhaba Exfat.

bilemiyorum, belki öyledir.. eğer öyleyse huawei çabuk şarj olan tel diye övüneceğine, çabuk ısınan tel yapmışım diye dövünsün. :)

bari burada 1 tane kullanan bulsaydım da.. benimki de ısınıyor deseydi.  

teşekkürler.

• bugün telefonu servise vermek için kadıköy'deki servise gittim, servis bugün kapanmış. 

huawei kvk ile yollarını ayırmış; küçülme mi yoksa anlaşmazlık mı bilemedim.

servis için kartal'a gitmemi söylediler.

zaten yeni tel için servise gitmek eziyetti, üstüne bu geldi. 

du-bakalim-n'olcek..

• merhaba 3/4 gun once ben de aciliyetten telefon bakarken tavsiye uzerine nova 9 se aldim. İsinma sorunu ile karsilasmadim. Sorunum youtube letgo gibi google play hizmetleri kullanan uygulamalari yukleyememekti onu da gspace adli uygulama ile cozdum. Tek sorun kamera 108 olup ovunmelerine ragmen beni tatmin etmedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba yaki_55

cevap için teşekkürler.. sizinkinin şarjda ısınmayışına sevindim.. bunun genel bi şey olmadığını anlıyorum.

google ve sülalesi beni de zorluyor.. uğraşamadım ama aşılabileceğini düşünüyorum, umarım güvenli ve çapaksız aşarız.

kamerayı kurcalayıp karşılaştıracak vaktim olmadı.

telefonu anca yarından sonra servise vereceğim, umarım uzatmadan değiştirirler. :)

• Merhaba cihazda al kamera tam çalışmıyor gibi geliyor ayni sorunu yasayan oldu mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihayet servis süreci bitti.. değişimi kabul etmediler.

(servis dedikleri de "aman huawei'in-hepsiburada'nın başı ağrımasın müdürlüğü" gibi bi'şey.)

"var olan ısınma onların kriterlerine göre olabilirmiş, bla bla bla."

aylardır bu telefondan-en azından- onlarca kişiye satış yaptınız.. peki neden onlarınki şarj olurken ısınmıyor da benimki ısınıyor? bunun cevabı yok.

sağlığım arızalı.. nerdeyse güçten takatten düşmüşüm. tlfonumu düşürüp kırdım diye olanaklarımı zorlayıp aldığım tel. -sağlığımı tamir edenlerin sakin ol, sinirlenme diye dürtüp durduğu günlerde- üç haftadır burnumdan getirdi.

artık uğraşacak mecalim kalmadı.

huawei almakla yanlış yapmışım.

burunlarından gelsin.

neyse.. "teknoloji şans işi"ciler gelip öfkemi köpürtmeden gideyim.

iyi forumlar.

• eskimu kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Baska servise gitme imkanınız yok mu acaba? Açıkçası ben sarj sırasında oynamadigim için de isinmiyor olabilir. Tekrardan geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki_55 -- 28 Ağustos 2022; 3:34:15 >
  • Hocam çok geçmiş olsun yanlış anlamayın da bugün 13-13 pro serisi bile alsan ısınma var diye Apple store'a gitsen yazılım sıfırlayıp hatta sıfırlama dediği de ios yazılımını en baştan yükleyip geri veriyorlar.

İphone 12 aldığımda da cihaz durduk yere alev topu oluyordu sıfırladım olmadı yedeksiz kurdum olmadı gittim servise performanslı telefon arkası cam falan dedi gönderdi. Kaldı ki deri kılıftan bile hissedilen sıcaklık yani o derece :)

Bence cihazı en baştan tekrardan kurun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaki_55 Y kullanıcısına yanıt

merhaba @yaki_55,

artık uğraşmayacağım.. nasıl test ettilerse artık, sıfırlanıp bakılsın diye verdiğim telefonu sıfırlamadan bakıp başlarından savdılar.

teşekkür ederim.

• beter.böcek kullanıcısına yanıt

merhaba @beter.böcek,

kullanılan tonlarca telefonda ısınma sorunu var, olabilir.. ama yeni bir telefonda -sadece şarjda ısınma oluyorsa- ve aynı telefonun/modelin diğerlerinde olmayıp benimkinde oluyorsa.. müsade edin de azıcık kıllanayım.

ayrıca nette, ısınan telefondan daha fazla ısınmanın telefona/pile zararlarına dair uzman görüşü var.  

ben hala huawei aldığıma pişmanım.  

teşekkürler.

• Google yasaklı telefon almakla büyük bir hata yapmışsınız bence.

• merhaba,

google'ın yasağı benim için çok önemli değildi.. hatta çoğunluğu hegemonyası altına aldığı için ona rağmen 1şey yapmanın hoşluğu bile var.  

• Lexco kullanıcısına yanıt

adamlar ne kadar para verip mate 50 pro alıyor

siz hata yapmışsınız diyorsunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.