Şimdi Ara

Huawei'nin patronu kendisinin de kullandığı en iyi 5G akıllı telefonu açıkladı: iPhone 12 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yalan haber.

• Büyük ihtimalle samsung kullanmadı

• Hak yolundan ilerlemiş patron. Doğru yolda  

• Katılıyorum Apple'ların tasarımını, hızını ve pratikliğini seviyorum ancak kapalı kutu olması ve özgürlüğü kısıtlaması sebebiyle asla da kullanmıyorum.
  • iPhone um olmasına rağmen bence haber çok tuhaf.. Huawei gibi.dünya devi bir firmanın patronu niye böyle bir açıklama yapsın başka rakibi olan bir.markayı övsün teknik olarak iPhone nun şu özelliği.şu teknik verisi bizden daha iyi diyebilir ama iPhone en iyi telefon falan demek bence ultra tuhaf o zaman sen niye telefon üretiyorsun diye sorarlar yada telefon sattığın kitle senden hesap sorar ..

Bence çeviride bir.hata var kesinlikle...

Bugün çamaşır makinesi beyaz eşya üreten misal Türkiye de yerli.bşr firmanın CEO sunun çıkıp bizim mallarımız çok kötü gidin Bosch,Siemens alın bizimkilerden çok daha iyi demesiyle huaewinin patronun dediği şey aynı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözleri çarpıtasalarda genede stabilite aslında kullanımda en önemli etken ve apple yıllar geçse de stabliliteyi korumayı başarıyor ve android de ki saçma hatalar alınmıyor edit: android kullanıyorum param olsa iphone alırdım  

• quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

Son zamanlarda yapılan haberlerden anlaşıldığı üzere bunun da hata olmadığı kabak gibi ortada. iPhone övülecek diye çeviride hata(!) yapılıyor.

Çeviri ile asıl söylenenin ilgisi alakası yok, iPhone'un hız konusunda tatmin edici olduğunu söylüyor, "tatmin oldum" diyor...

Allahım, şu günleri gördük ya; AK DH Yönetimi = Masonik iPhonizm 🤮🤮🤮

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam dünya beşten büyüktür demiş

• Görün şimdi Huawei fanları nasıl triggerlanacak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Adamlar kendileri bile kabul ediyor.Burdakiler halen kabul etmiyor.Apple lider bir teknoloji şirketidir.

burdakilere göre xaomoomomoi en iyisi

• La ne var be şu bıden ambargoyu kaldırsa Huawei ye uygulanan

• Orijinal metni endüstri meslek 3. sınıf terk mi çevirdi?

• Adamın söyledikleri çarpıtılmış resmen, adam tüm avrupada kendi kurdukları 5G sistemlerini övmüş, iphone da bizim 5g networkümüzde çok yüksek hızlarda download yapıyor demiş. İphonne un 5G olayını övmüş sadece ama iphone en iyi telefon dememiş.

• Şu orjinal kaynağı okuyanların editöre kahkaha attığına eminim.

Konu rastgale önüme geldi , forumun bu kısmını takip etmemek ile çok haklıymışım.

• https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-55647839

şu haberden sonra ne olursa olsunlar.

• veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Lakin şöyle bir gerçek var ki en iyi dememiş olsa bile Huawei CEO’sunun iPhone kullandığı gerçeğini değiştirmiyor. Keza geçtiğimiz haftalarda Xiaomi CEO’sunun da iPhone kullandığı ortaya çıktı. Google CEO’su bile Android değil iPhone kullanıyorsa bu kullanıcı deneyiminin en iyi olduğu telefonun iPhone olduğunu gösterir. Dolayısıyla kullanıcı deneyimini en iyi sunan telefon da en iyi telefondur. Adam patronluğunu yaptığı şirketinin telefonunu kullanmayıp rakibinin telefonunu kullanıyorsa bir yerlerde olmamış şeyler var ki onu kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Tam olarak böyle değil bence, adamların en büyük işi 5G, sırf bu yüzden bile 5G si en iyi telefon olarak iphone kullanıyor olabilir.

Gene bu iphone u en iyi telefon yapmaz, adamın ihtiyacını en iyi karşılayan telefon yapar. ( Örneğin bu adam için en iyi kamera, pil vs önemsiz kriterlerdir.)

• rakip ürünü deneyimlemek bence iyi ama iphone 12'yi referans alıp da pabuç büyüklüğünde amiral gemileri piyasaya sürmesini bir de fiyatlarını yazılım eksiğini yokmuşçasına belirlemesini anlamıyorum.

5G'de mmwave olmadan o hızlar hayal.mmwave'in de kapsaması çok problem.baz istasyona 100m mesafede bile araya ağaç girse kesiliyor.5G demek sub6 demek.onda da 300Mbps'a kadar hızlar görülür.reklam kokan 1Gbps hızlara fazla kapılmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 17 Şubat 2021; 15:51:24 >
  • veleciraptor kullanıcısına yanıt
    Eeee ? Bu fiaskodan sonra Editörler bu haberi düzeltmiyecek mi ? Dijital dünyada hiçbişeyin tadı kalmadı, okuyorsun okuyorsun Allah'tan bilinçli okuyucu var da uyanıyorsun. Sonra onca okuma zamanı heba oluyor, bi daha bu siteyi okusan mı okumasan mı düşünüyorsun. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.