Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
13
Favori
31.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert6385

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

yeni kamera uygulamasıyla ışık ayarlanabiliyor. kamera daha da iyi olmuş. ayrıca hala piyasadaki en iyi 4-5 cep telefonu kamerasından biri bence. bu konuda en çok s7 edge'i beğeniyorum.

Kamerayı adam gibi kullanamıyoruz ki... Türkçe yapınca özellikler kayboluyor

Benim başıma öyle bir durum gelmedi. Belki de hep ingilizce kullandığımdandir. Ama görünüyor ki yazılımsal bir problem. Düzeltilecektir.

Aynen ingilizce kullanırken sıkıntı yok. Yalnız bu sorun taa 6.0.1 den beri var ve bilerek mi düzeltmiyorlar anlamıyorum. Koskoca 7.1.1 geldi değişen bir şey olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 31 Aralık 2016; 12:13:3 >

• Nexus 6P'sini satmak isteyen olursa alıcıyım. PM'den ulaşabilirsiniz
  • geçenlerde telefonu asfalta düşürdüm, küçük küçük mor renkler belirmeye başladı ekranda, sabah uyandığımda ekranın yarısı mosmor olmuştu, şu anda da tamamen kaplamış durumda.

istanbul'da gösterebileceğim bi yer bilen var mıdır acaba?
  • keii K kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeş. Kılıf var mıydı telefonda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keii

geçenlerde telefonu asfalta düşürdüm, küçük küçük mor renkler belirmeye başladı ekranda, sabah uyandığımda ekranın yarısı mosmor olmuştu, şu anda da tamamen kaplamış durumda.

Türkiye Huawei ile irtibat kurdunuz mu? Muhtemelen yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum. Gelişmelerin yazarsanız iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

quote:

Orijinalden alıntı: keii

geçenlerde telefonu asfalta düşürdüm, küçük küçük mor renkler belirmeye başladı ekranda, sabah uyandığımda ekranın yarısı mosmor olmuştu, şu anda da tamamen kaplamış durumda.

Türkiye Huawei ile irtibat kurdunuz mu? Muhtemelen yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum. Gelişmelerin yazarsanız iyi olur.

Ben daha önce danıştım bu konuda, yurtdışı cihazı olduğu için hiç bir şekilde yardım edemeyeceklerini söylediler.
  • bende lg v10 var bu telefonu merak ediyorum.. Takas etmek isteyen olursa sevinirim..
  • 6p satan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeffaf kılıf arıyorum spigen olabilir. Nereden bulabilirim veya elinde olan var mı ?

• quote:

Şeffaf kılıf arıyorum spigen olabilir. Nereden bulabilirim veya elinde olan var mı ?

Cihazın gri veya siyahsa tavsiye etmem. Bende vardı sarardı. Telefonum aliminyum renk. Hanımın telefonu altın renk olduğu için belli olmuyor.

• quote:

quote:

Şeffaf kılıf arıyorum spigen olabilir. Nereden bulabilirim veya elinde olan var mı ?

Cihazın gri veya siyahsa tavsiye etmem. Bende vardı sarardı. Telefonum aliminyum renk. Hanımın telefonu altın renk olduğu için belli olmuyor.

Telefon gri renk. Hemen mi Sararıyor ? Bir iki ay içinde?

• Valla 2-3 ay sonra sararmıştı benimki. Bu konuda ayrıntılı yazmıştım arka sayfalarda kaldı.

• quote:

Valla 2-3 ay sonra sararmıştı benimki. Bu konuda ayrıntılı yazmıştım arka sayfalarda kaldı.

Anladım sağol. Ya anlık bir heves geldi işte, sürekli aynı kılıfı kullandığım için sanırım.

• ℅25 şarj varken aniden kapanma problemi ni yaşayan varmı?

• Türkçe dilde iken Kamera özelliklerinin kaybolması sorunu kameranın yeni 4.3 versiyonu ile düzelmiş. İster marketten güncellemenin gelmesini bekleyin, ister apk olarak indirin arkadaşlar.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    TPU malzemeler polikarbon yapısı gereği UV ışıklarına maruz kalınca sararıyor illaki malesef.

Ringke Fusion kılıfının smoke olanı alınabilir çünkü kahverengi kısım kararsa bile belli olmuyor, Diztronic inde aynı şekilde kılıfı alınabilir.Yada bence aralarında daha güzel olan Supcase Unicorn var tabi.Bunların hiçbirinin görüntüsü hoş değil diyorsan bir seçenekte Slickwraps'tan Naked Wrap olarak geçen folyodan alıp telefonu komple kaplayıp Rhinoshield bumper alabilirsin 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: TypeR_Mbt

TPU malzemeler polikarbon yapısı gereği UV ışıklarına maruz kalınca sararıyor illaki malesef.

Ringke Fusion kılıfının smoke olanı alınabilir çünkü kahverengi kısım kararsa bile belli olmuyor, Diztronic inde aynı şekilde kılıfı alınabilir.Yada bence aralarında daha güzel olan Supcase Unicorn var tabi.Bunların hiçbirinin görüntüsü hoş değil diyorsan bir seçenekte Slickwraps'tan Naked Wrap olarak geçen folyodan alıp telefonu komple kaplayıp Rhinoshield bumper alabilirsin 😂

Söylediklerine bakacağım ama geçenlerde şeffaf kılıflara bakıyordum YouTube dan ama kılof üzerinde inanılmaz parmsk izi belli oluyordu, soğudum

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    O kadarda olacak yahu, Bunlar arasında Supcase parmak izini belli etmiyor sadece buzlu görünüme sahip olduğu için.Yada aynı şekilde o şeffaf folyonunda belli edeceğini sanmıyorum.

Bende bir sürü kılıf var bana soracak olursan arkasının gözükmesini sağlayan kılıflar çok hoş değil Supcase harici.
    Hiç birinde telefon kılıfsız olduğu kadar hoş durmuyor yani uğraşmaya gerek yok gözüksün diye :)

• TypeR_Mbt kullanıcısına yanıt
    Maşallah koleksiyon iyiymiş :)

Alt sıra soldan 6. Spigen kullanıyorum ama dediğin gibi kılıfsız cihaz çok daha harika gözüküyor.

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Markalı kılıfların çoğu ucuza denk geldi bana piyasa fiyatından ondan bu kadar var yoksa kimse bir kılıfa 50-60 verdikten sonra yenilerini almaz :D

Telefonum siyah olmadığı için o kadar hoş durmuyor o bende ama elde tutuş olarak çok güzel bir kılıf Rugged Armor, köşeleri kavisli olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.