Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k.ceem

quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

arkadaşlar davetiyeleriniz geldimi aviate için

geldi çok teşekkür ederim birazdan kuracağım

kardeşim çok sevindim daha beta aşamasıyla dahi favorim oldu launcher sana zahmet twitter veya mail adresinden aviate yetkililerine olmasını istediğin özellikleri veya hataları yazarmısın yazalımki daha iyi geliştirmelerine yardımcı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 4 Ocak 2014; 15:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barden1

Merhaba arkadaslar , cihaz, güncelleştirme uyarisi vermeden istem disi kendi kendine guncellestirdi ve B006'dan 008e yükseldi. Haliyle belirttiğiniz durumlar bende de oldu fakat hata veren program yüzünden fabrika ayari yaptıktan sonra telefon ve whatsapp ozellegi kalkti. Yani güncelleştirmeden sonra program ve telefon duruyordu. Gerçi arama yapmadim o ayri. Bende huawei'ye mail gonderdim cevap bekliyorum. Kvk'yi aradim teknik servis ilgilenebilir dediler, eğer buna kalkisip teknik servisten olumsuz cevap alan varsa isin legal kismiyla ugrasmayacagim. Birde 005 yerine 006 var mi bulabileceğimiz yer? Veya her ikisi arasındaki fark nedir?

kardeşim kilicli nin ve diğer arkadaşın sanırım muratfg idi arkadaşların yöntemleriyle kesin 005 e dönüş yapabilirsin servisten sonuç alamazsın ben şikayvar.coma yazdım sonuç alamadım kendimiz çözmüş durumdayız zaten sorunu downgrade kilidini kırdı arkadaşlar sağolsunlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

Hiçbiryerden bulamıyorum alacam ama yok tablet piyasada.

Baska ssemtlere baktinmi birde internet alisveris sitelerine

Bildiğiniz bir site varmı alalım ben bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ne ola kardeş?

Edit: Şimdi google amcaya sordum launcher gibi bir şey buldum.
    Doğrumudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 4 Ocak 2014; 16:46:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

O ne ola kardeş?

Doğrumudur?

evet kardeşim mükemmel bir launcher o ve finalde mükemmel olacak aviate için sormuştun değilmi
  • quote:

quote:

quote:

Hiçbiryerden bulamıyorum alacam ama yok tablet piyasada.

Baska ssemtlere baktinmi birde internet alisveris sitelerine

Bildiğiniz bir site varmı alalım ben bulamıyorum.

sanalpazarda görüştüm ama alışveriş nasıl güvenilir oluyormu onu bilemiyorumhttp://www.sanalpazar.com/Huawei-Mediapad-7-Youth-S7-701u-3g-wi-fi__isp10274750

http://www.sanalpazar.com/Bilgisayar/Tabletler__p3025__fopr=A][1bn=0=Huawei][1brnd=0=930__of__otASC__s0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 4 Ocak 2014; 16:53:32 >

• quote:

O ne ola kardeş?

Doğrumudur?

evet doğru istersen saanda davetiye gönderebilirim 2 davetiye hakkım kaldı
  • tableti aldım geldim şimdi telefon olarak kullanmak için ne yapmam gerekiyor birisi tarif etse veya tarifi nerede var okusam yapsam
  • Ellerinden öper
    Birden fazla cihazda kullanabilirim herhalde değil mi?

Zahmet olmayacaksa bir tanesine talibim.

acersahibi77@gmail.com
  • Bende Turkcell.com.trden 30.12.2013'te siparişi verdim araya yılbaşı girdi bu sabah cihaz elime geçti 329 tl 'ye 12 taksite aldım vodafone 360TL kontratsız demişti 2hafta bekledim getirmediler hiçbiyerde yok turkcelin sitede de yoktu stoklarda yok yazıyordu geçen gün tekrar bakıyım dedim olduğunu görünce hemen siparişi verdim bu cihazı şimdi birtek turkcel hatlamı kullanabiliyoruz güncelleme yapmadım b006 yazıyor diğer hatlarla kullanma imkanımız var mı işlemler yapmadan ?
  • telefon için apk yi indirdim hi süite ile tıkladım kurdu tablette göremiyorum uygulama yöneticisinde çalışıyor durumda ama simgesi gibi bir şey yok veya kişilere girince numaraya tıklıyorum mesaj yerini açıyor tabletin sürümüyle ilgimi bilenler yardımcı olursa sevinirim vodofoneden bugün aldım
  • quote:

Ellerinden öper

acersahibi77@gmail.com

birden fazla cihazda çalışırmı bilmiyorum inan ama tek cihazda sorun olmaz gönderiyorum birazdan :)
  • quote:

Ellerinden öper

acersahibi77@gmail.com

gönderdim kardeşim davetiye son bir davetiye kaldı isteyen olursa yazsın göndereyim
  • Peki dostum teşekkür ederim. Birkaç güne kadar islemleri deneyecegim. Olumlu, olumsuz olarak tekrar donerim. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi.keskin

Bende Turkcell.com.trden 30.12.2013'te siparişi verdim araya yılbaşı girdi bu sabah cihaz elime geçti 329 tl 'ye 12 taksite aldım vodafone 360TL kontratsız demişti 2hafta bekledim getirmediler hiçbiyerde yok turkcelin sitede de yoktu stoklarda yok yazıyordu geçen gün tekrar bakıyım dedim olduğunu görünce hemen siparişi verdim bu cihazı şimdi birtek turkcel hatlamı kullanabiliyoruz güncelleme yapmadım b006 yazıyor diğer hatlarla kullanma imkanımız var mı işlemler yapmadan ?

tüm hatlarla kullanabilirsin 006 ilede telefon çalışır hiçbir işlem yapmadan sadece apk'yı kurman yeterli
  • Pardon bu davetiye nedir?

• quote:

Pardon bu davetiye nedir?

quote:

Peki dostum teşekkür ederim. Birkaç güne kadar islemleri deneyecegim. Olumlu, olumsuz olarak tekrar donerim. Kolay gelsin.

rica ederim kardeşim eksiksiz yaptığında hiçbir sorun çıkmayıp sorunsuz işlem tamamlanır
    aviate adında yeni bir launcher beta aşamasında test yaptırıyor çok başarılı çok işlevsel baya gelecek vadediyor herkesin dilinde özellikle yabancıların ordan davetiye almıştım 5 davetiye hakkım vardı bir tane kaldı
  • teşekurler volkanmusa telefona kurdum iki cihaza izin verirse tabletede kuracam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19ali

teşekurler volkanmusa telefona kurdum iki cihaza izin verirse tabletede kuracam

inşallah kardeşim izin verir program aramak çok kolaylaşıyor değilmi harfe göre bakınca
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 19ali

teşekurler volkanmusa telefona kurdum iki cihaza izin verirse tabletede kuracam

inşallah kardeşim izin verir program aramak çok kolaylaşıyor değilmi harfe göre bakınca

1 saattir telefonu kurcalıyorum gecekten harika tablet yanımdadegil bugece onada bi el atacagım olusa harika olur be
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.