Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 001 ve 003 rom ile 005 arasında performans farkı var mı gözlemleme imkanı buldunuzmu

Bana önce 003 romlu gelmişti. Sonra kendim 005 ye yükseltmiştim. 005 daha stabil, daha hızlı ve daha akıcı benim tablet de olduğu hissettim. 003 de kilitlenme daha çok oldu, oyunlarda yavaşlama, durma vardı.
    005 de bunları yaşamamıştım... Daha yeni sürümü gördüğümde (= B102) - belki bu daha da iyi diye - onu yüklemiştim... Ama 005 ile 102 arasında hiç bir fark göremedim... Tabii sadece Telefon özelliği yok...tu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiturk2008

arkadaşlar 001 ve 003 rom ile 005 arasında performans farkı var mı gözlemleme imkanı buldunuzmu

Bana önce 003 romlu gelmişti. Sonra kendim 005 ye yükseltmiştim. 005 daha stabil, daha hızlı ve daha akıcı benim tablet de olduğu hissettim. 003 de kilitlenme daha çok oldu, oyunlarda yavaşlama, durma vardı.
    005 de bunları yaşamamıştım... Daha yeni sürümü gördüğümde (= B102) - belki bu daha da iyi diye - onu yüklemiştim... Ama 005 ile 102 arasında hiç bir fark göremedim... Tabii sadece Telefon özelliği yok...tu...

anladım kardeşim teşekkür ederim b102 de 005 e göre kilit ekranında azıcık bir takılma oluyor 005 de hiç olmuyor bencede 005 en stabili görünüyor
  • Yılbasından önce siparişim geldi. Genel olarak cihazı beğendim ama kamerası gerçekten kötü.
    İlk sayfadaki telefon aplikasyonu haricinde bir güncelleme yapmadım ki telefon özelliği gitmesin.
    Sizlere sormak istediğim, kendi email programında gelen resimleri açamıyorum. Ek olarak gözüküyor ancak üzerine gelip "bilgi" yazan kısma bastıgımda "bu eki açaçak uygun bir uyguama bulunamadı" gibi birşey yazıyor. Yardımcı olacak arkadasa şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYSOP

ben 008 sürümünü kullanıyorum
    Otomatik geldi yükledim, tel veya tablet özelliklerinde bi değişiklik sezmedim,bozulma olmadı
    güncelleme içeriği neydi acaba onu merak ediyorum :))

Hayır çalışmıyor. Sanırım daha önceden yüklü olsa, sonra güncelleme yapılsa çalışma ihtimali vardı. Yüklü uygulamalarda görüyorum ama icon gelmiyor. Kişilere girip farklı varyasyonlar da denedim, maalesef çalışmıyor.
  • Merhaba değerli forumdaşlar,

Telefon özelikli bir tablet alma arifesindeyim. Bu tablet, üçyüzlü fiyatlara bulunabiliyor. Bu fiyata, bu cihaz rakipsiz midir, başka bir cihaz mı tavsiye edersiniz?

Daha küçük ölçülerde alternatif bir ürün var mı?

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: echalon

quote:

Otomatik geldi yükledim, tel veya tablet özelliklerinde bi değişiklik sezmedim,bozulma olmadı

Hayır çalışmıyor. Sanırım daha önceden yüklü olsa, sonra güncelleme yapılsa çalışma ihtimali vardı. Yüklü uygulamalarda görüyorum ama icon gelmiyor. Kişilere girip farklı varyasyonlar da denedim, maalesef çalışmıyor.

telefon özelliğini kullanmak istersen kesin yöntemi var
  • Bu cihazı en kolay nasil root yapabiliriz. Herhangi bir guncelleme filan yapmadım. İlk sayfada paylaşılan rom icinde telefon simgesinin bulunduğu rom yuklu ve hicbir sorun yok. Sadece gereksiz uygulamaları dondurup rahat kullanmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bu cihazı en kolay nasil root yapabiliriz. Herhangi bir guncelleme filan yapmadım. İlk sayfada paylaşılan rom icinde telefon simgesinin bulunduğu rom yuklu ve hicbir sorun yok. Sadece gereksiz uygulamaları dondurup rahat kullanmak istiyorum.

rom 005 mi 005 ise kingoroot ile yapabilirsin 006 ise de yapabilirsin http://www.tamindir.com/kingo-root/
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

quote:

Bu cihazı en kolay nasil root yapabiliriz. Herhangi bir guncelleme filan yapmadım. İlk sayfada paylaşılan rom icinde telefon simgesinin bulunduğu rom yuklu ve hicbir sorun yok. Sadece gereksiz uygulamaları dondurup rahat kullanmak istiyorum.

rom 005 mi 005 ise kingoroot ile yapabilirsin 006 ise de yapabilirsin http://www.tamindir.com/kingo-root/

Tsk.ler pc ye geçtiğimde yapacağım. Bu cihaz süper şarjı biraz daha fazla gitse süper olacaktı ama yinede fiyatina göre mukemmel bir cihaz. Tablet ve telefon olarak kullanılması güzel.

• quote:

quote:

quote:

Tsk.ler pc ye geçtiğimde yapacağım. Bu cihaz süper şarjı biraz daha fazla gitse süper olacaktı ama yinede fiyatina göre mukemmel bir cihaz. Tablet ve telefon olarak kullanılması güzel.

rica ederim özellikle 3 g de çok fazla şarj yiyor ama normal kullanımda idare eder

• arada kaynamasın - Yardımcı olacak arkadasa şimdiden teşekkürler.

Sizlere sormak istediğim, kendi email programında gelen resimleri açamıyorum. Ek olarak gözüküyor ancak üzerine gelip "bilgi" yazan kısma bastıgımda "bu eki açaçak uygun bir uyguama bulunamadı" gibi birşey yazıyor.
  • mesut4.bahtiyar kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı alırsan pişman olmassın.Başka cihaz aramaya gerek yok bence
  • arkadaşlar bana aviate nin kodu geldi meğer bu uygulama launcher miş güzel bir launchere benziyor davet kodu 15 günde geldi sizede tavsiye ederim beta aşamasında beta aşamasında olmasına rağmen 4.3 puan almış google playda getaviate.com sizde davet isteyin bir süre sonra kodu gönderiyorlarhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.tul.aviate
    gelen kodu internetteyken etinleştiriyorsunuz sırf bunun için internet aldım az önce deniyorum resim eklemeye çalışacağım

http://www.youtube.com/watch?v=SecSjVEG7A4 videosunu izleyin
    gerçekten bu launcher çok farklı çok tanıtımı yapıldı

birde bu videoyu izleyin
    bu launcher tablete çok yakışacak http://www.youtube.com/watch?v=gVDEq5ZKssM

simgelerin yanına harfler koymuşlar kontak listesinde olduğu gibi simgeleri bulmak çok kolay oluyor

birçok simgeyi otomatik kendisi kategoriledi

bu launcher finalde acayip güzel olacak harbi çok farklı tüm launcherlerden adamlar ince ayrıntıları bile düşünüyorlar videoyu izleyin fikir sahibi olacaksınızhttp://www.youtube.com/watch?v=SecSjVEG7A4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 3 Ocak 2014; 1:33:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

SORU: Tablette ekran görüntüsü nasıl alınıyor?
    CEVAP: Ses Kısma (-) düğmesi ile Güç/Kilit düğmesine aynı anda basılarak ekran görüntüsü almak mümkün.

ses kısma ve güç düğmesine aynı anda basıyorum ama ekranda bir kıpraşma ya da bir ses efekti olmuyor?!?!

ben mi beceremiyorum?
  • dün gece @volkanmusa üstadımız sayesinde B005 romuna geçmiş bulunmaktayım

Allah, kendisinden razı olsun.... epey uğraştırdım kendisini :)

sabahtan beri cihaz ile telefon görüşmesi yapıyorum... karşı tarafın sesi nadir de olsa anlık kesiliyor ama ikinci hattım takılı olduğundan benim için sorun değil...

cihazı bu özelliği için almış, b012 romlu gelince biraz üzülmüştüm... şimdi tam-süper oldu :D
  • quote:

arkadaşlar bana aviate nin kodu geldi...

sitesinde şöyle bir not var...:

quote:

If you have friends using Aviate, you can ask them to send you an invite.

davetiye gönderir misin @volkanmusa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

quote:

quote:

Davetiye gonderdim kardesim

• eyvallah....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

quote:

quote:

Davetiye gonderdim kardesim

volkanmusa arkadaş bende isterim zahmet olmasa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: echalon

quote:

telefon özelliğini kullanmak istersen kesin yöntemi var

Hocam tabii, mutlaka vardır. Ama B008 romu için detaylı bir yazı bulamadığım için ve bu işlerden pek anlamadığım için bende kurcalamadım açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.