Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.067
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında benim de hatam var hemde çok ama iyi niyetli davrandım hep arkadaşlar söylemişti forumda b102 veya yeni b ir rom çıkarırlar yüklemek istersiniz devre dışı kalabilir diyorlardı bu hep aklımdaydı geçişler yapmama güvenerek bundada bir sorun çıkmaz dedim ama tam pusu bir firmwareymiş meğer.
  • sağol kardeşim, nakit bulur bulmaz bir tane daha alırım kuzene :)
  • Arkadaşlar,

tableti yeni alanlar, konuya yeni gelenler için güncelleme konusuyla ilgili bir daha yazma ihtiyacı duyuyorum.

Tableti satın aldığınızda, her hangi bir güncelleme işleminde bulunmadan, konunun ilk sayfasındaki linkten, telefon uygulamasını indirip kurabilirsiniz. Bu şekilde sorunsuz telefon özelliğini kullanabilirsiniz.

Güncelleme ihtiyacı duyanlar ise, konunun ilk sayfasında yer alan GÜNCELLEME başlığı altındaki talimatlar ile 28 Ağustos tarihli ve C232B005 sürüm numaralı güncellemeyi yükleyebilirler. Bu güncelleme problemsizdir. Bu güncelleme ile telefon uygulaması hazır kurulu geliyor. Ayrıyetten yüklemenize gerek kalmıyor. Telefon özelliği de sıkıntısız kullanılabiliyor.

Bunun dışındaki, OTA ile internet bağlantısı üzerinden cihaza otomatik gelen güncellemeleri ve huawei.com 'un Türkiye sayfasındaki güncellemelerini, ikinci bir somut gelişmeye kadar kesinlikle yüklemeyiniz. @volkanmusa arkadaşımız yükleyip denemiş. Onun tecrübesinden yararlanarak, bu güncellemelerde telefon uygulamasının kurulmadığını, telefon özelliği kullanılamadığını ve üstelik vodafone/turkcell reklamlı rahatsız edici uygulamaların dahili rom üzerinde kurulu geldiğini bilmeniz gerekir.

(Bu bilgiyi birazdan ilk sayfaya da ekleyeceğim).

• Cidden bende bulursam alıcam 2. Bir tablet daha. 7 inç telefon ve tablet birarada 300 tl ve daha düşük fiyata bile bulunuyor. Nokia klasik telefonlar 250 tl den başlıyor fark ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün için sd kart tavsiyesi olan var mı? class 4-6 yeterli midir? yoksa 10 mu almak lazım. gereksiz harcama yapmak istemiyorum işimi gören ve optimum performansı veren ürün hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicli

b008 ve b012 yükleyen arkadaşlar sorun yaşamış sanırım b005 b006ya dönemiyormuş. huaweinin kendi sitesinde b001 var sanırım cihazın en temel yazılımı en alt yazılımı bu unu denedinizmi link

Sanırım

S7-701w Firmware(S7-701w, Android4.1, C232B001, General Version)

'dan bahsediyorsunuz.

Dikkatli incelerseniz, bu güncelleme S7-701W tablet modeli için yayınlanmış. Bizim kullandığımız model ise S7-701U 'dur. Aralarındaki fark, S7-701W 3G 'sizdir, sim kart slotu içermiyor, sadece wi-fi bağlantı destekliyor..

• Arkadaşlar bu tableti satan veya satmak isteyen var mı?

• Ha bu arada, Ttec Comfort bluetooth kulaklık ile mükemmel çalışıyor, önerilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tilbosfo

bu ürün için sd kart tavsiyesi olan var mı? class 4-6 yeterli midir? yoksa 10 mu almak lazım. gereksiz harcama yapmak istemiyorum işimi gören ve optimum performansı veren ürün hangisidir?

Tabletteki destek sayesinde, uygulamaları da SD Karta taşıyabileceğinizden/kurabileceğinizden ötürü, uygulama açarken-kullanırken vs. Class10 'un farkı ortaya çıkıyor. Bu durumu, şahsen, 2 yıl önce cep telefonumda deneyimlemiştim. Toshiba 8GB Class4 hafıza kartı almıştım. Hafıza kartına taşıdığım uygulamalar çalışırken, durduruldu/kapatıldı vb. hataları veriyordu sıkça. Telefon olağan dışı sorundan kurtarıldı vb uyarılar beliriyordu falan filan gibi sıkıntılar oluşuyordu. Hemen ardından Team 8GB Class10 hafıza kartı aldım ve kullanmaya başladığım andan itibaren, bir daha hiç o tarz sorunlar yaşamadım. Ayrıyetten, SD Karttaki uygulamalar daha hızlı açılmaya/çalışmaya/yüklenmeye başlamıştı. Bu yüzden Class10 'un teoride olduğu kadar, uygulamada da farkı ortaya çıktığına inanıyorum. Size de tavsiyem Class10 almanızdır.

• yaskoo teşekkürler bilgilendirme için aydınlatıcı oldu hemen 1 tane sipariş edicem tabletimi aldıktan sonra :):)
  • ben cihazı satmayı düşünüyorum aklımdan geçiriyorum ama yenisini almak için geçiriyorum sırf telefon özellikli olsun diye takıntı oldu bende :) gülümsüyorum ama içim gidiyor.
  • 1500 tlik telefon almış gibi düşünün kendinizi ha ips ekran değil filan bunlar önemli değil düşünsenize koskoca yani milletin can atarak aldığı 6.7 inç.lik samsungtan bile büyük ekranlı tablet telefonunuz var yani tam bir phtablet. ve ortanın üstünde performans.
  • Arkadaşlar telefon ozelliginden konuşurken ekranin isigi kararinca ses kesiliyor kilidi acinca geliyor bunun bir çözümü var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: m.bastan

Arkadaşlar telefon ozelliginden konuşurken ekranin isigi kararinca ses kesiliyor kilidi acinca geliyor bunun bir çözümü var mi?

Bende böyle bir sorun yok, ekran kararma süreniz nedir? Birde kendş kilit Sistemleri dışında bir sistemi kullanıyor musunuz? Mesela go Launcher vs.

• arkadaşlar konusuyla biraz ilgisi var tam ilgisi yok yani biliyorsunuz 102 romu yükleyince tabletimin telefon özelliği kullanılamaz oldu bendehttp://www.voipcheap.co.uk/ bu adresten voip kredi satın aldım mesaj atıyorum wifi ve mobil 3 g den telefon araması yapıyorum arama yapıyorum bari telefon özelliğini böyle kullanayım dedim
    bu site güvenli 37 liraya 3 aylığına dakikası 270 kuruştan kredi satın aldım almak isteyen olursa site güvenli bilgilendirmek istedim. yani 10 euroluk kredi aldım 3 ay içinde geçerli kredi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 14 Aralık 2013; 23:33:58 >
  • Internet paketinizin kullanım koşullarına bakarak almayı düşünün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Internet paketinizin kullanım koşullarına bakarak almayı düşünün.

haklısın kardeşim evet öyle yapmam gerekiyor kesinlikle
  • arkadaşlar bu videoda unlock bootloader anlatışmış videonun altındada Unlock Huawei Ascend Android phone bootloader to get many access like rooting , installing custom ROM, changing the Stock Recovery.
    Huawei Ascend G526 , Huawei Ascend G525,Huawei Ascend G700,Huawei MediaPad 7 Youth, Huawei Y300 , Huawei G510 , Huawei Ascend P6,Ascend D Quad, Mate , Quad Xl ,Ascend D2 ,G520 are tested.

So Here is the procedure , First Request the Unlock Code from Huawei Website
    mediapad de yazıyor onun içinde geçerli sanırım
    sizde bakarmısınız sduman arkadaşımız bootloader lock dan bahsetmişti belki bu yöntemle çözebilirz sizde bakarmısınız anlayabilen arkadaşlar yardımcı olabilirlermi
    http://www.youtube.com/watch?v=-bO-NeQBGss

yok ya arkadaşlar bu başka bişeymiş telefonlar içinmiş bu. aklınıza gelen bişryler yokmu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 14 Aralık 2013; 23:49:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar,

tableti yeni alanlar, konuya yeni gelenler için güncelleme konusuyla ilgili bir daha yazma ihtiyacı duyuyorum.

Tableti satın aldığınızda, her hangi bir güncelleme işleminde bulunmadan, konunun ilk sayfasındaki linkten, telefon uygulamasını indirip kurabilirsiniz. Bu şekilde sorunsuz telefon özelliğini kullanabilirsiniz.

Güncelleme ihtiyacı duyanlar ise, konunun ilk sayfasında yer alan GÜNCELLEME başlığı altındaki talimatlar ile 28 Ağustos tarihli ve C232B005 sürüm numaralı güncellemeyi yükleyebilirler. Bu güncelleme problemsizdir. Bu güncelleme ile telefon uygulaması hazır kurulu geliyor. Ayrıyetten yüklemenize gerek kalmıyor. Telefon özelliği de sıkıntısız kullanılabiliyor.

Bunun dışındaki, OTA ile internet bağlantısı üzerinden cihaza otomatik gelen güncellemeleri ve huawei.com 'un Türkiye sayfasındaki güncellemelerini, ikinci bir somut gelişmeye kadar kesinlikle yüklemeyiniz. @volkanmusa arkadaşımız yükleyip denemiş. Onun tecrübesinden yararlanarak, bu güncellemelerde telefon uygulamasının kurulmadığını, telefon özelliği kullanılamadığını ve üstelik vodafone/turkcell reklamlı rahatsız edici uygulamaların dahili rom üzerinde kurulu geldiğini bilmeniz gerekir.

(Bu bilgiyi birazdan ilk sayfaya da ekleyeceğim).

arkadaşım bende S7-701uV100R00C317B006 yazılım yüklü sizin birinci saifede verdiğiniz yazılımı yükleyeyim mi? bana ne gibi getirisi olur beni aydınlatırsanız sevinirim.
    teşekkürler

• Urun turkcell magazada tukendi olarak gorunuyor. Kontratla felam ugrasmak istemiyorum nereden satin alabilirim ? Burada gorunmese bile bazi magazalarda olabilir mi kontratli satan vs ? Kvk garantili huawei tablet 7 inc 3g li sik guzel daha ne olsun hdmi cikisi yok cok can sikici ama artik yapacak biraey yok mhl kablo aliriz.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.