Şimdi Ara

HUAWEI MatePad Tablet, 10.4 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
21.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kalem trendyol da felan var, normal m pencil.

Araya bi usb kablo lazım, o da aliexpress de var. 25-30 dolar arası fiyatlarda.

Ürün bu: https://m.tr.aliexpress.com/item/1005001690724164.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.3b2315ffB1JQ8M&browser_id=d575e0bf408d4e1983ec1ed0b527c0c9&aff_trace_key=065048f2e0eb4d88ac76758d3e79ad08-1622120791613-08086-_AbGKiC&aff_platform=msite&m_page_id=17b1b31ed3c22d76c8e02030953ce20ef52e2320dd&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FH65521e640a2b46209a7f43eca01c2f4cD.jpg_640x640Q90.jpg_.webp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcank

Tamam hocam, verdim sipariş akşama gelecek. Umarım üzmez :) ... Bu yorumunu sipariş verdikten sonra gördüm :(

Alıntıları Göster
    Amazon’dan aldığınız için iade işi kolay hatta hiç açmazsınız gerekirse. Ama bence memnun olursunuz. Youtube’da bu tabletin oyun videolarını izleyin. Oyunlar yeterli akıcılıkta çalışıyor bence ve ilk başta göze takılsa bile bir iki oynamaya farketmez hale geliriz dediğim kısımları :). Bu fiyata bu performansta tablet bulamazsınız başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 6 Ağustos 2021; 14:36:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı oldukça iyi ama Netflix 540P den fazla acamayan bir tablet için düşündürücü , Google olaylarına girmiyorum bile, oyun için alınır sadece.

• Cihaz geldi. Netflix vb çamur gibi. Uygulama kurmak biraz zahmetli, stabil değil uygulamalar ve güvenilir gelmedi. Bilemedim bu farka değer mi? İade edebilirim.

Ekleme: Cod da vb gram kasma yok. Öyle böyle indirdik ama 6 ay sonra ne olur garantisi yok sonuçta. Karakter ve yazılarda hafif pixel pixel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcank -- 6 Ağustos 2021; 21:43:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tablette ipad den gerisi boş.Bende nyetlendim ama geri vazgecdim.

• mehmetcank kullanıcısına yanıt

şimdi sipariş geçtim bu yorumu görünce bi üzüldüm :D gerçi benim oyunla falan işim yok pdf okuyup internette takılacağım bir de sosyal medya. Bunlar stabil olmuyorsa iade ederim. İnşallah sorunsuz olur

• marakku kullanıcısına yanıt
    O zaman şu detayları vereyim sana; hızı gayet iyi. Youtube için youtube vanced diye bir uygulama var onu kurdum. Kitap, pdf, döküman vb okumak içinde ekitap modu var kendinde beğendim bu özelliğini, bende kobo clara hd var aratmadı çok.
    İstediğim tüm uygulamarı (chrome(ara ara çökmeye başladı) , ekşi(çöküyor ara ara ), dh(kullanmadım telefondan yazıyorum :)), sahibinden, linkedin. Spotify( loginde sorun yaşadım biraz), udemy vb. veya muadillerini bir türlü buldum farklı yerlerden vb. ama şu soru işaretini oluşturdu; Bankacılık, edevlet, mail vb. için şifre girme adımı düşündürücü; uygulamaları dışardan yüklediğimiz için sıkıntı yaşar mıyız? Yaşamasakta bu riski bilemedim.
    iade etmezsem şunlardan feragat etmeliyim; netflix vb video kalitesi anca zorda kalınca izlenir, bankacılık, edevlet, mhrs vb, önemli şifre isteyen tüm uygulamalar sıkıntı.

Ekitap modu için resim ekliyorum.

HUAWEI MatePad Tablet, 10.4

Bir ekleme daha yapayım; Netflix'in çook eski sürümünü indirdiğim görüntü kalitesi yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcank -- 7 Ağustos 2021; 2:13:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• mehmetcank kullanıcısına yanıt

Çok bilgilendirici oldu hocam teşekkür ederim, bu kitap modu çok güzel duruyor aşırı beğendim. Bende bankacılık gibi önemli şeylere bu tabletle giriş yapmam. Bakalım kullanımda çok sıkıntı olmaz umarım hocam.

• quote:

O zaman şu detayları vereyim sana; hızı gayet iyi. Youtube için youtube vanced diye bir uygulama var onu kurdum. Kitap, pdf, döküman vb okumak içinde ekitap modu var kendinde beğendim bu özelliğini, bende kobo clara hd var aratmadı çok.
    İstediğim tüm uygulamarı (chrome(ara ara çökmeye başladı) , ekşi(çöküyor ara ara ), dh(kullanmadım telefondan yazıyorum :)), sahibinden, linkedin. Spotify( loginde sorun yaşadım biraz), udemy vb. veya muadillerini bir türlü buldum farklı yerlerden vb. ama şu soru işaretini oluşturdu; Bankacılık, edevlet, mail vb. için şifre girme adımı düşündürücü; uygulamaları dışardan yüklediğimiz için sıkıntı yaşar mıyız? Yaşamasakta bu riski bilemedim.
    iade etmezsem şunlardan feragat etmeliyim; netflix vb video kalitesi anca zorda kalınca izlenir, bankacılık, edevlet, mhrs vb, önemli şifre isteyen tüm uygulamalar sıkıntı.

Ekitap modu için resim ekliyorum.

Bir ekleme daha yapayım; Netflix'in çook eski sürümünü indirdiğim görüntü kalitesi yükseldi.

merhaba bankacılık edevlet vs önemli programlarınızı appgalery den yükleyin ben herşeyi oradan yüklüyorum sonuçta yükleme yaparken cihaz apk nin doğürulugunu güvenilirliğinide kontrol ediyor. ayrıca p40 lite de kullanıyorum işbank yapı kredi . edevlet vs tüm kullandığım uygulamaları appgalery den indirdim uzun süredirde aktif kullanıyorum yani güvenlik açısından bence endişeniz olmasın google play store yok diye.

• "Netflix FullHD for HUAWEI" isimli bir apk bulup denedim ve adı gibi işlev gördü. Özetle netflix sorunu da aşılabiliyor. Böylece bu fiyat aralığındaki en uygun fiyat/performans cihazı bu cihaz oluyor.

• Şu an bu cihazı 1 haftadır falan aktif olarak kullanıyorum sorusu olan varsa sorabilir.

Ps. Birisi bu tablet için ana konu açarsa güzel olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu tablete kitaplarin akilli tahta programlari yuklenebiliyormu?

• f@ithline kullanıcısına yanıt

Netflix hd calistirmiyor diye biliyorum, kullananlar goruntunun kotu oldugunu soyluyorlardi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Netflix hd calistirmiyor diye biliyorum, kullananlar goruntunun kotu oldugunu soyluyorlardi

Modifiye edilmiş Netflix uygulaması var onunla HD izleniyor. Bizzat denedim ve sonuç olumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Şu an bu cihazı 1 haftadır falan aktif olarak kullanıyorum sorusu olan varsa sorabilir.

Ps. Birisi bu tablet için ana konu açarsa güzel olur

Anakonusu var ama resmen ölü. Kimse yazmıyor.

• Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım. İlgili konuda beni etiketleyebilir misiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Ben bulamadım. İlgili konuda beni etiketleyebilir misiniz hocam

Herkes görebilsin diye buraya yazıyorum:

HUAWEİ MATEPAD 10.4 KULLANANLAR ANA KONU

https://forum.donanimhaber.com/huawei-matepad-10-4-kullananlar-ana-konu--147373365

• Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim?

• quote:

Link alabilir miyim?

Mesajda gönderdim.

• Matepad 11 klavye ve kalem hediyesi ile 4500 tl. Hepsiburada'da 5 bine 500 tl indirim var ıvır zıvırla 5'e tamamlayıp 4 bine getirilebilir. Hepsipay ile alsak 40 tl ordan, klavye ve kalemi de en kötü 1000 tlden okutsak oldu mu sana 2960 tl. Aklımı kurcalıyor harmony os'e sizde bu kadar verilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 15 Ağustos 2021; 13:2:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.