Şimdi Ara

Huawei MatePad Pro Ana Konu ve Kullanıcı Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    650 daha verebilirsen tab s6 al derim. Sebebi kalem fonksiyonu ve amoled ekran.

Huawei tekrar klavye ve mpen kampanyası yaparsa Huawei yi tercih edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevaplarınız icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kable_

Yoruma karşılık powerbank kampanyası iyi oldu. Haberi olmayanlara duyurulur.
    Ben de yorum yaptım gelen giden yok. kupon filan gelmedi. aldınız mı siz.
  • Kupon kodunu mail olarak moderatör gönderiyor kayıtlı posta kutunuza. Bende bekliyorum kodu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Video incelemesini yapan arkadas da tableti satiyor sanirim. Sahibinden com da ilani gordum. Alan ya iade ediyor ya da satiyor. Bunlari gorunce acaba diyoruz almasak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhn1

Video incelemesini yapan arkadas da tableti satiyor sanirim. Sahibinden com da ilani gordum. Alan ya iade ediyor ya da satiyor. Bunlari gorunce acaba diyoruz almasak mi?
    Şimdi bende baktım gördüm. İpad pro ekipmanlar ile fiyatı yüksek buna karar veriyorum. Bu seferde o ilanı gördüm. Çok kararsız kaldım.

• Google servislerinden oturu olsa gerek. Insanlar 5 bin lira verip 3. Parti uygulamalarla netflix youtube indirmek istemiyor sanirim. Haklilarda. Servisler olmadan bu urun 3k yi gecmemeliymis. Ben cok arastirdim ama son kararim almamak. Forumu takip edecegim yine.

• Arkadaşlar bende google servislerini yükledim. Ama youtube vanced uygulamasını google'ye bağlamayı başaramadım. Günlük 10 ad stok olduğu için 1 saat önce baktığımda stoktaydı ama şimdi gene kalmamış.
    https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matepad-pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhn1

Video incelemesini yapan arkadas da tableti satiyor sanirim. Sahibinden com da ilani gordum. Alan ya iade ediyor ya da satiyor. Bunlari gorunce acaba diyoruz almasak mi?
    Öylesine atmıştım ilana hocam. 2 Gün bıraktım geri kaldırdım çok kişi yazdı. 4100 Verdiler ama vermedim. Amacım satmak değildi sadece 2.el piyasası kötü dediler ona bakmak istedim. Cihazdan çok memnunum bilginiz olsun.
  • Donanımhaber mobil uygulamasına giriş yapamıyorum. Sürekli token hatası veriyor. Deneyen ya da gmail hesabı ile girişi yapabilen oldu mu ?

• Merhaba arkadaşlar ben tableti satıp yerine 3639 yerine iPad Air sipariş verdim birde kalem sipariş verdim yakında gelecek. Neden sattığımla ilgili bir video çekip kanala yüklerim. Burdan söyleyeyim dedim :)
  • Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    birde fiyat aksesuar fiyatları araştırın bence

en ucuz aksesuar 300-500 TL
    kılıf 500
    kalem 600
    sarj aleti 180-250
    sadece kablosu dahi 150-200 TL
    eğer 2500-3000 TL maas alan birisi iseniz bu masraf maliyetler yorar
    Ayrıca ios kapalı yazılım..
    Ücretli, Ücretsiz her isteğiniz kuramazsiniz.
    Telif isteyen film dizi YouTube uygulaması
    YouTube tek tuşla video indirmek gibi şeyleri yapamazsınız .

Ayrıca cihazın ömrü genelde 2 yıl=2 güncelleme
    şuan kaç var ios 13
    2 yıl sonra ios 15 gelince
    o elinizdeki 6-8-10 saat pili giden canavar gibi cihaz artık gitmeyecek
    Bilinçli eskitme diye birşey var.
    bende 6 yıllık Samsung tab3 lite var hala canavar gibi
    sarji 6 saatten 4 saate düştü..
    her türlü iddiaya girerim siz 3 yıl sonra o cihazı kullanamayacaksiniz..
    yavaşlama,kasma,pilin erken bitmesi
    ispat edilen skandalı hatırlayın..

siz 5000-7000-9000 TL verip iPad alın..
    adamlar sizin saglam hızlı 6-8-10 saat sarji giden cihazı
    sözde güncellemek adına bozsun bu iddia degil ispat

• Galaxy tab s6 aldım. Klavyesi, desktop modu, özgürlüğü, kalemi ve tasarımından dolayı samsung tercih ettim. Umarım huawei kalitesini donanım olarak hissettirir. Yazılım olarak zaten daha iyidir ondan eminim. Neden air 3 almadım. Kalemi 700 tl ama çağ dışı yani sarj olma şekli bile o kadar rahatsız etti ki beni. Hangi mühendis tasarladıysa postalamaları lazım. Mesela MatePad pro o yönden çok iyiydi direk tablete yapışıp şarj oluyordu. Samsungda da arkaya koyuyorsun yapışıyor. Klavye olayı da beni etkiledi. İmkanı yok o kadar para verip üstüne 1200 tl klavye alamazdım zaten microsoft sculpt sipariş vermiştim 150 liraya onu gelince iade edeceğim artık açmadan. Tasarım olarak MatePad prodan air 3'e geçmek attan inip eşeğe binmek gibi gelecekti. Ama samsungta öyle olmaz tasarımı matepad prodan bence daha iyi olmasa bile air 3'ten daha iyi. Kısacası air 3 çağ dışı tasarımından dolayı samsung aldım. Kim bilir belki bunu satar gider tekrar air 3 denerim. Manyağım ben biraz.

Edit: Otg olaylarını falan unuttum o da çok büyük etki. Samsungu elimdeki otg ile rahatça tv bağlarken ipadde 500 tl daha bayılacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywaterr -- 1 Haziran 2020; 20:23:56 >

• Skywaterr S kullanıcısına yanıt

bu google servislerini nasıl yükleyeceğiz?

• Gms alternatifi konuma gelebilirsiniz bu olay Herkes in canını sıkmaya başladı
    https://forum.donanimhaber.com/gms-olmayan-huawei-cihazlari-icin-gms-alternatifi-onerileri-ve-yardimlasma-ana-konu--148546075#148546075

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-693ABB98A -- 1 Nisan 2021; 10:35:57 >
  • Neyler matepad t10 model cihaz alındı 2 3 günlük, Google servisleri falan yükledim ama stabil değil, pubg ve youtube den atıyor sürekli, çözümü var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.