Şimdi Ara

Huawei Matepad 11(Harmony OS) Kullanıcıları (Ana Konu) (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Ludwig13
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.010
Cevap
190
Favori
424.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NewPipe uygulamasını deneyebilirsiniz youtube alternatifi olarak. Bu arada tabletin kendi tarayıcısından youtube sitesi bayağı seri çalışıyor.

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt
    Edge tavsiye ederim reklam önleyici özelligide var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pil tasarrufu modunda ekran yenileme hizi düşüyor mu ? Ben hissetmedim ama ona göre kullanacagim yazi yazarken 120 hz iyi oluyor. Bende akıllı sarj calismiyor %100 e kadar doluyor bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 gösterir ancak 80'e kadar doldurur. O yüzden de "normalden daha hizli dusebilir" gibisinden ibare var orada hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

Tüm irite eden sistem uygulamalarını root olmadan kaldırabildim. Ai Touch, Ai Search (en laneti), bulut depolama, swiftkey keyboard vb.. tüm uygulamaları uçurdum. Sistem hatası alırım diye korkuyordum ama bir problem yaşamadım. Yapmak isteyip yapamayan olursa anlatabilirim.

Merhaba hocam, gereksiz uygulamaları kaldırmak için başka bir uygulama mı yüklediniz? Müsait olduğunuzda nasıl yaptığınızı paylaşabilir misiniz?

• sawolverine kullanıcısına yanıt

Hayır, bilgisayardan adb yardımı ile yapıyoruz hocam.

Bilgisayarınıza adb kurup, adb klasörü içinde komut penceresini açın,

Tabletin geliştirici seçeneklerini aktif edip usb hata ayıklamayı aktif edin,

Kablo ile bilgisayara bağlayarak komut penceresine "adb devices" yazın ve gelen uyarı olursa tik atıp kabul edin,

Komut penceresine sırasıyla önce "adb shell" yazıp enterlayın,

Sonrasında yine komut penceresine (örnek ai search için) "pm uninstall -k --user 0 com.huawei.search" yazıp enterlayın ve yeniden başlatın. Bu kadar.

Kaldırmak istediğiniz uygulamanın tam adını öğrenmek için link2sd uygulamasını kullanabilirsiniz.

• Selamlar yeni güncelleme geldi, yükleyen oldu mu nasıl sorunları var mı? ben indirdim ama daha yüklemedim.

• zeyunterwegs Z kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 2 hafta önce yükledim, bir problem yok. En azından güvenlik yaması güncel oldu.

• Arkadaşlar aranızda m pencile apple pencil 2 nin kılıfını alan var mı uyumlu mu ? Şayet uyumulu değil ise önerebileceğiniz kalem için grip artırıcı kılıflar var mı ?

• Alperkaraman kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de bir sürü çeşit var

• Merhabalar, gördüğüm konu almış yürümüş. Matepad 11 kullanan bu kadar çok kişi olması güzel. Ben de sonunda klavyesini aldım. Çok kaliteli gerçekten tablet varsa kesinlikle tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba, matepad 11 aldım ve sorunuz kullanıyorum ama kardeşim için matepad 10.4 aldim tek sıkıntımız netflix L1 desteği olmaması. Bunun için bildiğiniz bir yol var mı?

• Arkadaşlar lütfen yardımcı olun ipad 9.nesil ile bu cihaz arasında kaldım hangisini almalıyım lütfen bilgi verin..

• ugurbalat U kullanıcısına yanıt
    Matepad 11 l1 lisansi var o yuzden sorunsuz kullaniyorsunuz. Matepad 10.4 l3 sertifikasi mevcut suan tek yapacaginiz huaweinin güncelleme getirmesini beklemek o zaman l1 sertifikaya dönebilir.

• menvenes kullanıcısına yanıt
    İpad 9 bu cihazin dengi değil. İpad air 5 ile kıyaslaman lazim. Onun cevabınıda söyle söylim. Zenginsen ipad air 5 al eğer orta bütçeli isen kesinlikle matepad 11 al zaten populerlik dışında bi farkı yok.

• okanygtt kullanıcısına yanıt

Air 5 ile Matepad 11 de denk değil. Bir defa M1 işlemci kullanıyor, Pro modellerde ve bazı Macbook'larda dahi kullanılan en performanslı işlemcilerden biri. Uygulamaların iOS desteği ve App Store gibi bir olayı da düşünürsek Air 5 havada karada alır. :) Popülerlik dışında fark yok demenize istinaden yazıyorum.

• peocawe kullanıcısına yanıt
    Ben fiyat farkını kapsayacak önemli bir özellik görmüyorum. Sonuçta pc versiyonu programları veya oyunları kullanılmıcağı için sd 865 tablet platformda en kral çizim programında üst performans sağlayacak. Evet air 5 te m1 islemci var ama bunu nerede kullanacak bide bunu düsünmek lazim. Facebooka instagrama veya pubg ya girmek için m1 islemci ile sd 865 arasindaki neredeyse 6 -8 bin tl fazla vermeyi uygun bulmuyorum. Yinede yorumda belirttim zenginler alıp kullanabilir zevkler tartisilmaz.

facebook, instagram için sd 865'e de gerek yok sizin mantığınıza göre, 2k civarı bir tablet de iş görür. kaldı ki pubg diyorsunuz ancak hala matepad 11 için yüksek fps desteğini getirmedi, ipadi olanlar cayır cayır oynayabiliyor. her şey kağıt üstünde durduğu gibi olmuyor android cephesinde. bu tarz tabletleri alanlar profesyonel işlerini de bu tablette yapıyor, ofis işlerini de. video işleriyle uğraşan biri m1 işlemcinin gücü dururken sd 865'in yüzüne bakmaz örneğin. sd 865 zaten sağlam işlemci ancak m1 ile arasında uçurum var. misal çizim konusunda da çizim yapacak birisi procreat olmadığı sürece diğer uygulamalarda prof. şekilde işlerini yürütemez, en azından procreate seviyesine çıkamaz.

• peocawe kullanıcısına yanıt
    Ama simdi f/p cihaz konuşuyoruz sen tutup konuyu nereye getiriyorsun ki. 6 bin tlye matepad 11 ( yaninda gelen hediyeleri satarak 2 bin tl düsüyorsun 4 bine geliyor ) suan m1 islemciye sahip ipad air 5 12 - 13 bin civari. Bunun kalemi var kilifi var kac paraya mal olucak siz düsünün gerisini. Bu fiyat farkını göz önüne alırsak ben matepad 11 derim. Sizin düsünceniz yanlıs değil ama f/p cihaz konusuna uymuyor. Biz burada ipad kötü matepad iyi demiyoruz. Malum halkimizin bütcesi ortada adam film izlemek pubg facebok icin kullanacaksa 15 bin ipada bayilmasina gerek yok. Ha bu arada 3 kisi matepad 11 pubg oynuyoruz çatir çatir en yüksek seviyede 60 fps rahat aliyoruz.

sizin yorumunuz "popülerlik dışında bir fark yok" ve "ipad air 5 ile denk" olması şeklindeydi. ben de ona istinaden cevap verdim, aradaki uçurumdan bahsettim. kaldı ki konu kalem ve kılıf da değildi, performanstan bahsederek girdiniz konuya. sonuç olarak ipad 8'den geçmiş bir matepad 11 kullanıcısıyım. yoksa her iki cihazında fiyatları beni ilgilendirmiyor şu an. arada fark yok derseniz olay çok başka yere gider, fp karşılaştırması yapıp ihtiyaca yönelik tablet seçiminden bahsederseniz daha başka yere gider. facebook, instagram kullanacaksınız diyerek sd 865'e de hakaret etmiş olursunuz, fp olmasının bir esprisi kalmaz.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.