Şimdi Ara

Huawei Matebook D16 Önerir misiniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
19.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar ürünü aldım d16 olanı ama ayarlara giremiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

• Hangi ayarlara? Tam olarak ne yapmak istiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urunu bende 6850 ye alabildim isinma vs hic bir problem yasamadim yanindaki hediyeler cok basarili gercekten fiyat performans urunu

• Hediyeleri gerçekten çok iyi. Özellikle hoparlör ve bluetooth mouse.

• LanTheyUse kullanıcısına yanıt

Bu sorunu bende yaşadım. Bende d16 16 gb olanı var. Windows kaynaklı(bilgisayar kaynaklı değil) saçma sapan bir sorun. İnternette yazan tüm çözümleri denedim olmadı... Bilgisayara 2 defa format atmak durumunda kaldım, sonra counter strike 1.6 yüklemiştim(oyun yöneticisi sitesinden indirmiştim) onu tekrar yükleyince yine ayarlara giremediğini farkettim. Cs 1.6 yı kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Son yüklediğiniz programlara bakın, biri ayarlara girişi bozuyordur, yüklemeyi kaldırıp yeniden başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 7 Nisan 2021; 4:18:19 >
  • drserti D kullanıcısına yanıt

Format attım sonra düzeldi foruma yazmayı unutmuşum bir kaç gün sonra detaylı yorumumu paylaşırım bilgilendirme için teşekkür ederim.

• Bu cihazı almayı düşünüyorum, şu an kargo dahil 6800 tl'ye mal oluyor. Kart elimde bekliyorum, kararsız kaldım yine

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• awertr A kullanıcısına yanıt

• Fiyat çok iyi gerçekten.

• M1 MacBook Air biraz daha pahalı olsa kafam karışmayacakta böyle çok birşey kalmamış arada. M1 alınır mı bunun yerine?
  • sahin1001 S kullanıcısına yanıt

Macbooklarla alakalı bilgim hiç yok maalesef.

• 8/512 versiyonu indirimle 6800 tl'ye geliyordu gittigidiyorda, sipariş vermek için giriş yaptım ama stok tükenmiş. daha 2 saat önce 5 tane vardı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

8/512 versiyonu indirimle 6800 tl'ye geliyordu gittigidiyorda, sipariş vermek için giriş yaptım ama stok tükenmiş. daha 2 saat önce 5 tane vardı...

Huawei shop üzerinden sipariş verdim. Bana maliyeti 6400 tl oldu. Tek dezavantajım gg 9 taksit, huawei shop 4 taksit.

• Ben de aldım da ben 6999-100=6899 a aldım. Bende android yoktu. Ancak çarktan 100 kazandım. Siz nasıl 500 indirebildiniz?
  • heyaler kullanıcısına yanıt

Huawei shopta 200 tl indirim kuponu vardı, onu kullandım. Diğer 400 tl siteyle alakalı bir durum değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGod

Hediyeleri gerçekten çok iyi. Özellikle hoparlör ve bluetooth mouse.

Merhana, şu anda Sony Vaio i5 Ultrabook kullanıyorum (ekranını kırdım harici monitörle kullanıyorum). Bir laptop almayı düşünüyorum (aslında Dell düşünüyordum). Bütçem 10-15k'ya kadar çıkabilirim, şöyle güçlü ve sessiz çalışan bir cihaz arıyorum. Bunu veya varsa önerebileceğiniz daha iyi bir şey tavsiye eder misiniz?

• Cihazım bugün geldi. Ama çok önemli bir şeyi gözden kaçırmışım,cihazda numpad klavye yok 16" ekran diye dikkatli bakmak hiç aklıma gelmemişti

• An itibariyle fiyat 7999 TL oldu ve çanta-mouse hediyesi yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.