Şimdi Ara

Huawei Matebook D16 Önerir misiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
19.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M1 Air kullanıcısı olarak kesinlikle Huaweiye kıyasla tavsiye ederim. 8GB ramli olan işinizi görür.

• Punpun kullanıcısına yanıt

İlerisi için çekiniyorum hocam . Bir de araştırınca bir karar veremiyorsun :D şimdi hp'nin https://www.epey.com/laptop/hp-15s-fq2045nt-2n2n8ea.html modeli gözüme çarptı. Ama bu laptop sessiz mi değil mi bilmiyorum . Valla bunaldım ya :D

• 2 haftada edindiğim tecrübe;

ne kadar çok beklersen bu iş o kadar uzuyor ve o kadar bulanıp, yanlış karar veriyorsun :)

• Punpun kullanıcısına yanıt

Kullanamayacağımdan korkmasam tek alacağım alet.

• ThunderGod kullanıcısına yanıt

Sormayın hocam en sonunda bir şey almayacağımdan korkuyorum :D

• Dolar yüzünden zaten darbe yiyoruz, birde kararsızlık eklenince sonuç o olacak. Zaten 31 Mart'a kadar almazsam daha almam gibi geliyor :)

• hidensa H kullanıcısına yanıt

bu cihazı babam için aldım geçen ay berbat bir malzeme kalitesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sormayın hocam yıl sonuna kadar bu fiyatları mumla arayacağız gibi duruyor. Bugün karar vereceğim artık . 8 Gb ram yeter diye kendimi telkin edip kararımı vereceğim :)

• redaslan R kullanıcısına yanıt

Malzemeden daha ziyade hocam . Sesli çalışıyor mu :D Tabi ki de huawai gibi kalitesi olması imkansız :)

günlük kullanımda fan ses yok

• Bakalım kampanya bitmeden stok ekleyecekler mi? Yoksa dolar kur oyunumu yapacaklar :)

• Arkadaşlar tercihimi ne yazık ki Hp 15 fq 2045nt den yana yaptım hem 480 Tl iadeden de faydalandım . Yorumlarınız için çok teşekkür ederim . Konu kapanabilir dostlar.

Hocam D16'dan başlayıp nasul i3 işlemciye geçtin?

Hocam benim için çok hızlı oldu :D 3000 tlye güzel bir işlemci ve ekran kalitesi aldığımı düşünüyorum. Tabi kalite d 16 da daha fazla ama ben film surf borsa takibi gibi şeylerle uğraşacağım için fazladan 3700 lira vermek istemedim. Ayrıca Huawei için uzun süreli bir laptop düşündüm ama ram yükseltmesi yapılmıyordu . Bu aklımı baya kurcaladı . Seçimimi bu hpden yana yaptım.

Hayırlısı olsun, umarım memnun kalırsın. Eğer sırf söylediğin işlemleri yapacaksan en iyisini bulmuşsun bence. Dediğin gibi amacı iyi bilip, ona uygun bir cihaz almak en iyisi.

Teşekkür ederim hocam :)

Ekranı 720 p, hiç iyi değil ki

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt

aldığım pc 1080 fhd idi ama iade etmek zorunda kaldım kasasından dolayı benimki arızalı geldi .

1080p ama ips degilmis sanirim.

• Fire Cavalry kullanıcısına yanıt

İps hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.