Şimdi Ara

Huawei Matebook D14 Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Yaklaşık bir ay önce matebook d14 aldım, ilk aldığımda çok da memnundum açıkçası, lakin 2 haftadır kapanmaya başladı, şöyle açıklayayım,

Cihazını ben sırf lightroom gibi fotoedit uygulamalarını iyi bir performansla kullanabilmek için seçtim, sırf bu yüzden ryzen 7 alıp paraya kıydım, fakat bir hayal kırıklığı oldu benim için, çünkü cihazımı pilde kullanırken Lightroom ile fotoğraf düzenlediğim sırada henüz fanlar maksimum seviyede çalışmadan henüz kasmaya bile başlamadan elektrik kesilir sigorta atar gibi kapanır oldu, elbette biraz ısınıyor bu süreçte ama öyle kapanacak kadar ısınmadığından eminim,

Bir kez teknik servise verdim, herhangi bir arıza görülmediği söylenerek fabrika çıkışı yazılım tekrar yüklenerek bana iade edildi, 

Fakat benim sorunum çözülmüş değil ve bu can sıkıyor, böyle bir sorun yaşayan oldu mu olduysa önerileriniz nedir diye sormak istedim,

NOT : Windows 11le alakalı olabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim, gerçi alır almaz 2. günde win11e geçmiştim, bu olay daha akut gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• ?

• windows 11 suan huwailere tam destekli değil,bende de sarj problemi oldu servis yazılımla düzeltti.Microsoft daha tam destekli güncelleme cıkarmadı dedi.

• Huaweiden ya da Microsofttan buna dair en ufak bir bilgi bulamadım ben, ilkinde pc kendi bildirim göndermişti win 11 yükleyebilirsiniz diye ondan yükledim, sonra servis win 10a geçmiş, tekrar aldığımda win 11 güncellemesi gözükmüyordu, ben de huawei topluluk sekmesinden bulduğum Microsoft sitesine yönlendiren link ile tekrar win 11e geçtim,

nasıl olacak bilmiyorum, pc ben de tam bir hayal kırıklığı, istediğim gibi kullanamıyorum kapanır tüm emeğim boşa gider korkusuyla edit de yapamaz oldum, ya kasmadan direkt sigortası atıyor ya da aşırı kasıyor ve ısınıyor, ben de yazılımsal entegrasyon problemi olduğunu düşünüyorum, servis donanımsal bir problem de görmemiş çünkü,

ama bunu kim düzeltecek belli değil, en ufak bilgi de yok  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.