Şimdi Ara

4599 TL Huawei Matebook D 15 AMD (Komboyla 3450 TL civarına Mal oluyor)(BİTTİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
29.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve paranız varsa tabi :) En alt konfigürasyonunda bile en azından 8-9000TL olur o laptop.
  • Peki bu istemezükçü arkadaşlar benim bilgim sınırlı olduğundan size danışıyorum, bu fiyat segmentini aşmadan bana iadesi cartı curtu ile uğraştırmadan 4500 liraya kadar bu cihazdan daha iyi bir cihaz önerir misiniz? Benim için açıkçası ne kulaklığı satmak umrumda ne de avantajix. Ama 14 inç hafiflik taşınabilirlik uzun pil süresi tercih sebebim. Oyun oynamayacağım ps ofis ve internet. Bir aydan beri bir alet alamadım gitti fiyatlar da artıp duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tripleseven kullanıcısına yanıt
    Forumda en çok 14 inç versiyonu satıldı. Ben 14 inç versiyonundan bahsediyorum.

Klavye parmaklamak için değildir ama kasa kalitesi klavyedeki fleks oranından ölçülür. Dünyadaki bütün reviewlarda böyle kontrol edilir. Kasa kalitesi ile alakalı inceleme yapıyorsanız kasanın cihazın ne kadarını kapladığını görmek için parmağınızla vurursunuz ki kasanın ne kadarı dolu ne kadarı boş göresiniz. Bilmiyorsanız öğrenin ahkam kesmeden önce. Ayrıca şikayet ettim. Sana Doğuş'un meşhur videosundaki lafları etmek lazım da benim ahlakım elvermiyor...
  • Arkadaşlar bu cihazı Swift 3 ile karsilastiriyorsunuz ama 4gb ramli i5 islemcili Swift 3 4600tl hepsiburadada. Bu cihazın kulaklik hediyesini saymasaniz bile 4150tl ye geliyor şuan. Ben sipariş verdim, dediğiniz gibi daha uygun bir cihaz varsa bunu iptal edip ondan alabilirim ama nerede 3600 nerede 4600.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Nisan 2020; 15:8:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herhangi bir taksit imkanı yok değil mi? Ben de almayı düşünüyordum ama sadece peşin alınabiliyor sanırım. O yüzden vazgeçtim.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    yeni aldığı ürünü körü körüne savunan yere göğe sığdıramayan insanlardan birisiniz sadece
    size parmağınızla iyi vuruşlar tok sesler dilerim

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    tripleseven kullanıcısına yanıt
    Bankayla konuşup böldürteceksiniz hocam. Sitede taksit yok.

@tripleseven : Hayır maalesef siz o durumdan muzdaripsiniz. Bende Swift 3 de var Huawei de var. 15,6 inç olanın malzeme kalitesinden o kadar memnun kaldım ki, satıp 14 inç Huawei'yi almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 5 Nisan 2020; 15:19:28 >
  • sallagitsindostum S kullanıcısına yanıt
    Hafiflikten biraz vazgeçerseniz E495. Özellikleri D15 ile aynı sayılır ve 7GB ram ile kısıtlı kalmamış oluyorsunuz, 32GB'a kadar yükseltilebilir.
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinle önceki konuda da anlaşamamıştık. Acaba ekranlar mı farklıydı cihazlarda?

Benimki 8-256 3500U'lu olan gri cihaz. LG IPS paneli var. Ben paneli beğendim. Renk kalibrasyonu Matebook'ta Acer'a göre biraz daha soğuk ama yine de benzer seviyede diyebilirim. Bir tık Huawei daha iyi diyebilirim belki ama arada kesinlikle ciddi bir fark yok. Ama Huawei'nin renk doğruluğunun iyi olmadığını belirtmiş birçok reviewer. RGB aralığının %55'ini gösterebiliyormuş galiba.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim onu eledim şeklini şemalini pek beğenmiyorum ama özelliklerine lafım yok beğeniyorum zira kendisini yakınen tanırım 😁

• Bilgisayarıda 3000 e satsan 450 lira zarar. Gayet iyi bence.

• Bu sitede kredi kartına taksit yokmu? Varda benmi göremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadot C kullanıcısına yanıt
    Taksit yok hocam.
  • Bende ikisi arasında kaldım swift 3 aldım Mediamarketten evet daha eski ama daha ucuzdu 3599 TL 12 taksit ve 150 world puana geldi. Huawei 15 d almayisim bir kez ram yukseltilmiyor 2. taksit yok evet Huawei daha ergonomik daha modern ama 2020 de bir cihaz çıkarıyorsun dünya geneline ama basit şeyleri ihmal etmissin.

• hepsiburada da yorumlarda saat hediye edildiği yazıyor. saati 1250 tl. ama diğer ayrıcalıklar yok tabi avantajix indirim kodu vs.
    https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-15-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000S2QIB
  • kzenon K kullanıcısına yanıt
    Kampanya başladığında saat ya da kulaklık seçiliyordu, sonradan değiştirip kulaklık vermeye başladılar.

• Ben de 14 inç olan için siparişi geçtim . Bilgilendirmeler ve paylaşım için teşekkürler @nightsniffer
    Kulaklığı kullanmayı düşünmüyorum, isteyen olursa ürün geldiğinde forumda anlaşılan 700 tl fiyat üzerinden verebilirim. Mesaj gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlar kardeşim iç mimarlık okuyor , autocat tarzı programlar için laptop alması gerekiyor bu işini görür mü? Yada başka tavsiyeniz var mi fiyat performans olarak

• Peki Huawei d14 ise D15 arasında kalmak? :(
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.