Şimdi Ara

Huawei matebook 4600tl ve huawei saat hediyeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yıllar önce standartlasmis neye gore kime gore boyle bir kriter mi koydunuz?8 gb ramli laptop satiliyor siz kalkmis tuslarda isik yok yillar once standartti diyorsunuz..yillar once satilan bircok laptopta yoktu..bilisim sektorunden anlamasak yutucaz.kendi kendinize kriter koyup kafanizda standart belirliyorsunuz ondam sonra yok cer çöp.. Arabalarda arka camlar otomatik standart diyemiyoruz daha düşünun azcik..Sahsen 16 gb ram olsun ışığı olmasin isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ryzeni bukadar gömenler ryzen kullandı mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Kullanmadılar tabi. 8250u ile benzer performansta işte daha ne istiyorsunuz. Ryzen 4000'ler çıkıp Intel'i masaüstünde olduğu gibi laptoplarda da öldürünce ne diyecekler bakalım.

Ayrıca Ryzen ucuz işlemci falan demişler. İşlemcinin fiyatını 8250u gibi 300$ yapıp da fiyatları 1000TL yukarı mı çeksin AMD? Adamlar aynı performansı ucuza verince suçlu oluyorlar.
  • techaddict T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mistikabi

https://m.n11.com/huawei-watch-gt-classic-akilli-saat-kahverengi-P314134196

1200tl n11
    n11'de kazıkçı birinin o saati 1200 tl'ye satıyor olması saatin 1200 tl edeceği anlamına gelmiyor. Zira şuan 700-800 civarına satılıyor, elde kalanları da işte böyle laptop alanlara verip eritmeye çalışıyorlar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcellat -- 25 Mart 2020; 13:48:25 >
  • Çokta elzem bir şey deil zaten. Iyice soğudum

• BARAnCUDAs kullanıcısına yanıt
    1366x768 artık biraz düşük kalmıyor mu ? webde gezerken rahatsız oldum okulda falan değilsem monitörle kullanıyorum. bu arada x220 acayip kelepir bir ürün geçenlerde 650 liraya aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

1366x768 artık biraz düşük kalmıyor mu ? webde gezerken rahatsız oldum okulda falan değilsem monitörle kullanıyorum. bu arada x220 acayip kelepir bir ürün geçenlerde 650 liraya aldım
    merhaba,
    T420 ve T430'un 1600x900 çözünürlüklü versiyonları var. X220 ve X230'un da var ama TR'ye geldiğini çok sanmıyorum. Gelse de az sayıda gelmiştir, bu sebeple 2. el satışlarda nadiren denk gelir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.