Şimdi Ara

Huawei matebook 4600tl ve huawei saat hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir-çok sitede aynı fiyat ve saat hediyeli. Öğretmenim her türlü ihtiyacimi giderir diye düşünüyorum. bilgisayarlardan pek anlamıyorum. Gereksiz yere fazla ucret odemeyeyim. Bu urun n11 de 100tl indirim kuponu ve yapikredi 150tl world puan ile 4350TL ye gelecek.

Alternatif olarak acer swift 3 Mantık li geldi. Bu da 3600tl ye geliyor. Değerli yorumlarınızı merakla bekliyorum.

https://m.n11.com/huawei-matebook-amd-r5-3500u-8gb-256ssd-w10h-156-gt-classic-P417693388?campaignType=DEEP_LINK&referer=home

https://m.n11.com/acer-swift-3-sf315-52g-i5-8250u-4gb-256gb-ssd-mx150-156-w10-P393870516

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllar önce standartlasmis neye gore kime gore boyle bir kriter mi koydunuz?8 gb ramli laptop satiliyor siz kalkmis tuslarda isik yok yillar once standartti diyorsunuz..yillar once satilan bircok laptopta yoktu..bilisim sektorunden anlamasak yutucaz.kendi kendinize kriter koyup kafanizda standart belirliyorsunuz ondam sonra yok cer çöp.. Arabalarda arka camlar otomatik standart diyemiyoruz daha düşünun azcik..Sahsen 16 gb ram olsun ışığı olmasin isterim
  • Swift 3 daha cazip

• amd işlemci "şahsen benim için" tercih dışı yapıyor. ayrıca verilen saat eski model. GT2 değil
  • Acer, TEŞHİR ÜRÜNÜ

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz gözden kaçırmışım

• Şahsi görüşüm ryzen 5'e o para verilmez. 7ye bile vermem o parayı. Ha illa verecem diyorsanız lenovo e595 var ryzen 7 hiç olmazsa.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Incelemelerde beğenmişler bu ürünü. Ne kadar güvenilir ne kadara tarafsız inceleme yapılıyor bilemem tabi. Ryzen 5 isletim sistemi kötümü? Direkt eleyeyim mı?

• kcellat kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/huawei-watch-gt-classic-akilli-saat-kahverengi-P314134196

1200tl n11

• mistikabi M kullanıcısına yanıt
    amazonda 800 tl saat
  • Ryzen 5 işlemcinin yanında iyi bir ekran kartı olsaydı bu fiyata belki düşünülebilirdi. Ancak içerdiği kombinasyonla 4500 gibi bir rakamın yanından geçemez. Saat hediyesi de kurtarmaz malesef. Öğrenmen olduğunuzu söylemişsiniz oyunla işim olmaz derseniz hometechin 64/128 gb hafızalı modelleri var 1500 civarına alınabilir. Bununla aynı performansı verir diyemem ama aralarına 3000 tl lik fark da yok bence.

• Yorumunuzdan sonra artık bununla ilgilenmeyi biraktim. teşekkür ederim.

• kcellat kullanıcısına yanıt
    Ne sebeple?
  • Cokkkkkkk pahalı konu sahibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 5 işlemcili huawei matebook un 4600 tl n eden olduğunu anlamadım.Çok mu kaliteli ve hafif ? Macbook ile yarışıyor fiyatı ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistikabi

Incelemelerde beğenmişler bu ürünü. Ne kadar güvenilir ne kadara tarafsız inceleme yapılıyor bilemem tabi. Ryzen 5 isletim sistemi kötümü? Direkt eleyeyim mı?
    Tamamen beklentiyle ilgili bir durum. Ama bu işlemci ucuz bir işlemci. 2800e satılan bilgisayarda da aynı işlemci var. Masaüstündeki ryzenle karıştırmamak lazım. Aslında altyapısı aynı değil. Ucuza işimi görsün diye alınır ama 4600 lira kusura bakmasınlar ryzen 7 32gb ram filan olsa ben yine bikaç defa düşünürüm. Grafik işlemcisi de ryzen 7den düşük biraz. ŞAhsi fikrim alınmaz değil alınır ama bu paralar verilmez.
  • mistikabi M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, Ryzen 3500u işlemcili Lenovo Yoga serisi bir cihaz kullanıyorum. Intel 8250u ile arasında CPU performansı anlamında bir fark göremedim. İşlemciden memnunum açıkçası. Dahili GPU konusunda Ryzen bariz şekilde önde; ancak bilgisayarın raminden 2GB'ı sabit şekilde dahili GPU'ya ayrılıyor. Yani paylaştığınız Huawei için size 6GB ram kalacak. Intel 8250u'daki gpu ram kullanımı dinamik olduğu için böylr bir durum yok. Bunun dışında 3500u düşük yük altında güç tüketimi konusunda bir tık daha müsrif gibi. Notebookcheck sitesindeki incelemelerde daha ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Benim asıl dile getirmek istediğim, diğer arkadaşların fiyat/donanım karşılaştırması yaptığı yorumları göze alırken bilgisayarların malzeme kalitesi ve ekran kalitesini göz ardı edip etmediklerini sorgulamanız. Ödediğim paraya maksimum işlem gücü almak istiyorum gibi bir düşünceniz yoksa; batarya süresi, kasa kalitesi, ekran panel kalitesi gibi konulara da dikkat etmenizi öneririm. Oyun oynamayan günlük bir kullanıcı için bu konuların daha önemli olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1000 ila 1500 TL bandına SSD'li, mekanik, elektronik ve kozmetik olarak temiz, 2. el bir ThinkPad T420 veya T430 (belki T440) bilgisayar alırsanız hem işinizi fazlasıyla görür, hem de bu sıfır bilgisayarlar bozulduğunda ThinkPad'ler halen çalışıyor olur. Eğer daha taşınabilir bir bilgisayar arıyorsanız o zaman da ThinkPad X220 veya X230'a bakabilirsiniz.

Tavsiyedir
  • Klavye aydinlatma yok bildiginiz cop iste,kendini kanitlamis acer swift varken macera aramayin.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Aydinlatma olmayınca çöp?Alalim arkadaşı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    2020 yilinda is icin kullanilacak laptopta yillar once standartlasmis bir ozellik yoksa coptur.
    Marka zaten guven veren bir marka degil fiyat desen ustune sacmasapan aksesuar ekleyip itelemeye calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 25 Mart 2020; 12:6:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.