Şimdi Ara

HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
20
Favori
65.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2 hafta önce aldım hala teslimatla ilgili bir haber gelmedi. 1 ocak yazıyordu şimdi 4 ocak demişler. Var mı huawei’den bilgi alan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ocakta kargoya verseler 5 ocakta bizde olur.

• romaneskbiri R kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 7,3 gb ram beş para etmez. Yeni diye alınmaz. Ben görüşümü yazdım. 8 Gb telefon olur ama bilgisayar olmaz. Benim görüşüm bu. Önceki bilgisayarımın rami yetseydi değiştirmezdim zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: romaneskbiri

Niçin 16 gb? 8 iş görmez mi sizce? Ben gündelik işler, office programları falan için bu modeli almayı düşünüyorum.

Hocam şuan için gündelik işlerde yeterli. Ancak yıllarca kullanacaksanız 16gb almanız daha doğru olur.

• 8gb olanın ram artırılmıyormuş. Sordum canlı desteğe. Bence alınmaz. 16 gb dan aşağı bir laptop almayın.

• https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-d15/

Stokta görünmüyor fakat gelir mi sizce?

• Şu 16 gb olayını abartmayın allah aşkına. 2K ekranı olan laptopta ben film izleyeceğim, dizi izleyeceğim, internette gezeceğim, az-çok excel word kullanıp notlarımı alacağım. 8 gb yetmeyecek mi? 8 gb yetmez diyen herkes youtuber, yazılımcı ya da mimar falan sanırım. Çok rahat yeter. Asıl konu 256gb ssd.. Yetmeyecekse o yetmez. Üstüne 4600 gibi iyi bir işlemci var. Günlük işleriniz için çok rahat yeterlidir. Oyun oynanır, her oyun oynanmaz. Fm,lol,dota tarzında oyunlar için de gayet yeterli.

• ürün alıp kargoya verilen oldu mu ?

en geç 1 ocak ta gönderilecekti, sonra 4 ocak oldu, şuana kadar kargo yapıldığına dair bana bilgi ulaşmadı.

• Donnie.Brasco kullanıcısına yanıt

Yasaklar nedeniyle gecikme olmuş kademeli olarak gönderim sağlanacak denildi bana.

• TheSayer kullanıcısına yanıt
    Ayni bilgiyi bana da yazdilar ama pek inandirici gelmedi, depoda beklemektedir diyor urun icin.
    Gun sonuna kadar bekleyecegim bakalim.

Valla ürünün 2. Taksiti geldi. Çok gecikti.

Depo siparişinizi aldı

2021-01-04 16:10:43

Sipariş ödemesi onaylandı

2020-12-22 15:09:43

Siparişiniz onaylandı

2020-12-22 15:09:01

Siparişiniz başarıyla verildi

2020-12-22 15:07:11

dün yukarıdaki gibi güncelleme yapmışlar...

Aynen anlamsız bir güncelleme hiç hareket yok denmesin diye sanki

• Ekran kartına ayrılan belleği artırabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

Ben yetmez diyorum. Ram yetmiyor diye zaten yeni bilgisayar aldım. Yetmez yetmez yetmez. Daha yazıyım mı? Sizce yetiyorsa alın kullanın.

• 7 gün içinde elinizde olacak. Kargoya verilince SMS atılacak dendi. Yalnız ben 16 GB olanını almıştım. Şimdi matebook x in fiyatına bakıyorum. Neden bu kadar pahalı matebook x ? Huawei matebook 14 ün özellikleriyle x in özellikleri hemen hemen aynı halbuki.
  • boçi B kullanıcısına yanıt

bana da kargo firmasının depomuzdan almasını bekliyoruz dediler, sanırım bu süreci iyi yönetemediler.

iade gibi bir durum oluşur ise kim bilir başımıza neler gelecek...

• 21.12.2020 tarihinde verdiğim sipariş gönderilmiş. Mail ve SMS geldi. Huawei matebook 14 16 GB+512
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.