Şimdi Ara

HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
20
Favori
65.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su anki fiyati neye geliyor acaba? App galeri ile 200₺ indirim mi kullanilabiliyor sadece? 7000₺den 6800₺ mi geliyor?

Ram yukseltilemiyor. Peki ssd yukseltmesi yapilabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Su anki fiyati neye geliyor acaba? App galeri ile 200₺ indirim mi kullanilabiliyor sadece? 7000₺den 6800₺ mi geliyor?

Ram yukseltilemiyor. Peki ssd yukseltmesi yapilabiliyor mu?
    maalesef ikisi de lehimli. Yükseltme yapılamıyor
  • VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Ram belki idare edilebilir ama 256gb ssd gercekten yeterli olmaz diye dusunuyorum. 16gb ram -512gb olan versiyonu arasinda da fazla bir fiyat farki var. En azindan ssd yukseltilebilir olsa iyiymis. Tesekkurler bilgilendirme icin 👍🏼
  • Matebook 13 modelinin ssd slotu var ve degistirilebiliyor. 14 un icini acan olmamis internette hic videosu yok sadece bir yerde ssdsinin degistirilebildigi yazilmis. Bence cok buyuk ihtimalle 14 modelinin de ssdsi degistirilebiliyor.

Edit: sanirim buldum orta kisimda ssd slotu goruluyor
    HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximuss__one -- 21 Aralık 2020; 4:57:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximuss__one kullanıcısına yanıt
    Huaweiden bilgi aldigimda degisemedigini soylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximuss__one

Matebook 13 modelinin ssd slotu var ve degistirilebiliyor. 14 un icini acan olmamis internette hic videosu yok sadece bir yerde ssdsinin degistirilebildigi yazilmis. Bence cok buyuk ihtimalle 14 modelinin de ssdsi degistirilebiliyor.

Edit: sanirim buldum orta kisimda ssd slotu goruluyor

bilgi kesin ise yorumumu değiştireyim de insanları yanlış bilgilendirmeyeyim hocam

Hocam internette degisebilcegini soyleniyor. Ram degisemiyor o bilgi kesin sanirim. Huaweiye sordugumda bana ssd de degisemiyor dendi. Acaba garantiden falan mi kaynakli?

Burada degisebilcegini soyluyor wifi karti ve ssdnin:

https://www.youtube.com/watch?v=-Ph1DJ1EVwE&feature=youtu.be
  • şuan ek kullanılabilir indirimler neler ?

kodları denedim ancak çalışmıyor

• Donnie.Brasco kullanıcısına yanıt
    Bülten aboneligi indirimi var 300₺ sanirim sadece hocam, bir de huawei store indirirseniz 200₺ veriyor fakat kuponlar birlesmiyor. Avantajix de %5 iade veriyor sanirim ama cok da emin degilim ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mck94 -- 21 Aralık 2020; 17:14:55 >
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim, hopi var bide galiba
  • Abone olunca 300TL indirim verdi

Huawei matebook 14 R5 4600H 6600TL 4 taksite aldım

yanında bluetooth mouse veriyor hediye.

Yılbaşında göndereceklermiş.

Ram yükseltilememesi çok kötü, SSD değişimi yapılabiliyor (kesin bilgi)

Ram olayını çözemez miyiz? Iphoneların hafızasını bile değiştiriyorlar. :)

• Gerçekten çok güzel cihaz tasarlamışlar, bu cihazı kendi internet sitesinden sipariş vererek aldım. Ancak kurumunu yapıp güncellemelerini yaptık, ancak cihaz sürekli fan açıyordu. Bu nedenle destek hattından destek aldık. Bios güncellemesi yaptırdılar, ancak internette gezerken bile fan açıyor bu cihaz, sessiz bir ortamda çalıştığım için fan sesi beni aşırı rahatsız etti. Bir çok yabancı sitede de benzer şikayetler olduğunu gördüm. Bu yüzden iade talebi açtım ve cihazı sorunsuz iade aldılar. Alacak arkadaşların bilgisi olsun, cihaz youtube den müzik açınca bile fan açıyor. Rahatsız olacak varsa alıp boşuna uğraşmasın, ancak benim için önemli değil diyen varsa bu cihazı kaçırmasın gerçekten güzel cihaz. Son öğrendiğime göre 2021 modellerinde bu sorun çözülmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

Abone olunca 300TL indirim verdi

Huawei matebook 14 R5 4600H 6600TL 4 taksite aldım

yanında bluetooth mouse veriyor hediye.

Yılbaşında göndereceklermiş.

Ram yükseltilememesi çok kötü, SSD değişimi yapılabiliyor (kesin bilgi)

Ram olayını çözemez miyiz? Iphoneların hafızasını bile değiştiriyorlar. :)

Ssd için bir kaynaginiz var mı hocam. Bende de var bu cihazdan ve ssd değişiyorsa çok mutlu olurum

bu fotograf yeterli sanırım.

ram lerin de ilerleyen dönemde iphone hafızası gibi artırılabileceğini düşünmek istiyorum :)

mevcut bilgisayarım 16gb çünkü

• Arkadaşlar ışık sızması olmayan var mı? Mecbur olacak mı ona göre bakıcam. Cvp verebilirmisiniz lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhankeskin35 E kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda yoğun ışık sızması vardı ayrıca touchpad sorunu da vardı. Sıfır kutulu değişim yapıldı ve şuan verilen üründe ışık sızması neredeyse yok diyebilirim. Touchpad sorunu da bazı ürünlerde var bazılarında yok. Şans işi biraz da sanırım.

Edit: Yeni verilen cihazdaki ışık sızması resimde görüldüğü gibi. Ayrıca huawei mağazasında teşhirde yer alan ürünü de inceledik ve o ürünün de touchpadi sorunluydu. Matebook 14 haricindeki diğer ürünlerinde touchpad sorunsuzken bu serideki ürünlerin çoğunda touchpad sorunu mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PT.Zafer -- 26 Aralık 2020; 22:15:16 >

• Bu ürünün

17,3" 2K mat numerik klavyeli modelini çıkarsa çok tutulur

17,3" 2K mat Adobe RGB %100

AMD Ryzen 4800u

HUAWEI MateBook 14'' 2K ekranın parlak olması büyük hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 27 Aralık 2020; 3:21:26 >
  • Arkadaşlar selamlar. Ben de bu modeli almayı düşünüyorum. Office programları, dizi film vesaire gibi gündelik şeyler için kullanmayı düşünüyorum. Yâni öyle video editi, üst düzey oyunlarla falan işim yok. 8 gb ram modeli yeterli olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.