Şimdi Ara

HUAWEİ MATEBOOK 14

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ürün için depozito vermeyi düşünüyorum. Oyun önceliğin yok genel kullanım için. Bilgili arkadaşlar fiyat ve performans olarak değerlendirirse bende çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de çok hoşuma gitti laptop.İşlemcisi 2019 modellere göre çok güçlü ve çok şık gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • POLATON kullanıcısına yanıt

ben de ne yazık ki pek değerlendirmelere ulaşamadan siparişi verdim, umarım beklentileri karşılar

• Sipariş verdim ben 11'inde. Alırken 16-512 almanızı öneririm. Zira hem sonradan ram yükseltilemiyor (anakartla tümleşik), hem de ramin bir kısmını dahili grafik kullanacak. Bu ayın 25'i ila aralığın 8i arasında gelmesi bekleniyor.

• Ön sipariş verdim bende 16-512 modeli için. Piyasanın duruma bakınca fiyatı makul geliyor. Pişman etmez umarım

• Bence fiyata göre alınır huawei shoptan alacaksaniz app gallery de 100tl indirim cikiyor onuda kullanabilirsiniz

• androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz. Livechatte sorduğumda zaten indirimli kullanamazsınız dedi.

• p[R]omiSe kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten indirimli olan üründe kod uygulanabilir mi bilmiyorum elimde bir tane var onu yazın deneyin
    BHHDV67ILP5GZQ45K

• androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    Huawei store'dan verilen 200 tl lik kupondan bahsetmiştim ben ama o kullanılmıyormuş şimdi baktım. Kupon kodu olarak da huawei bültene abone olursanız %5 indirim sağlıyor bilginiz olsun.

• p[R]omiSe kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• N11 indirim ile 6100-TL + 230tl garanti bonus ile geldi.
    Bu fiyata bedava resmen.
    4600h, 2k ekran, 8 gb ram ve 256gb ssd benim icin yeterli is amacli kullanacagimdan dolayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 16 Kasım 2020; 11:23:35 >
  • 8+256 modeli için stoğa girdi bildirimi geldi fakat siteye gittiğimde stokta yok gözüküyor hala.

Ayrıca hopi kampanyası ile 3000 lira üzerinde bütün ürünlere 300tl indirim + %5 paracık kampanyası uygulanırken matebook 14'e uygulanmıyor. Kampanya koşullarına göre normalde uygulanabilir olması gerekiyor. 16+512 modeline hiçbir kampanya yok üstüne üstlük başka kampanya da uygulanmıyor sıkıntılı durum.

Edit: Huawei ile yaptığım yazışma sonucu kampanya matebook 14 için de açıldı. Hopi üzerinden tıklayacağınız linkten ürünü alırsanız A300Hopi kodu ile anında 300tl indirim + %5 paracık kazanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MstDrsn -- 11 Aralık 2020; 20:40:19 >
  • 3:2 aspect ratio olması kötü olmuş youtubeda ekran videosu alıp video atan biri olacagım ilerde. 16:9 olsaymıs keske

• Huawei Share diğer telefonlarda kullanabilmenin bi yolu var mı
  • erebosre E kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz hakkındaki yorumlarınızı merak ettim açıkçası ben de düşünüyordum ancak bazı olumsuz yorumlar gördüm o yüzden biraz soğudun doğrusu
  • Ben de benim hanıma almayi dusunuyorum ama yorum kitligi var, buldugumuz yorumlari da buraya yazip arsiv olusturalim herkes yararlansin.

• Yazayım hocam.
    Matebook 14 ü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, kronik ışık sızması ve touchpade sert basıp bırakınca kademeli ses geliyor. Bunu fark etmeniz bile çok zor, ben de videodan görüp denedim oldu. Işık sızması akşamları yüksek parlaklık seviyesinde ileri derecede fark edilebilir hale geliyor. Huawei servisiyle konuştuğumda eğer rahatsız edecek seviyedeyse servise getirin bakalım dediler. Yalnızca bilgil almak için sordum yani benim için sorun yok, böyle kullabacağım.
    Sorunlar bunlardı, genel olarak laptoptan gayet memnunum; sarjı uzun gidiyor, tasarım çok şık, ekranı çok kaliteli, klavye kullanımı rahat, 1.5 cm ve 1.5 kilo olmasıyla muhteşem bir hal alıyor. Bir de kamerasının yeri de berbat harici bir kamera alıp kullanmanızı tavsiye ederim.
    İnternette ne kadar Matebook 14 konusu, videosu varsa hepsini inceledim. Matebook 14 ün sorunlarından yanan ve memnun olmayan bir kitle var, defalarca değişim yapan ve hala memnun olamayanlar. Ama eminim bir laptop serisiyle ilgili bu kadar derin araştırma yapınca her modelin kendine ait sorunları çıkacaktır. Sızma ve touchpad sorunları elbette can sıkıcı ama genel olarak fiyatını hakeden bir laptop diye düşünüyorum. Şu anda çanta ve mouse hediyeleri de tekrar başlamış bunlarla birlikte laptop daha da alınabilir bir halde geliyor. İkisinden de gayet memnunum onu da belirteyim. Başka sormak istediğiniz bir şey olursa buradayım.

• NedLance N kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam bilgilendirme için.
  • pc şu an 16-512 için mouse ve çanta hediyesiyle huawei sitesinde 8700 tl bunu birleştirebileceğimiz herhangi kampanya vs var mı? maksimum ne kadar indirim saglayabiliriz ?

diğeride 8-256 olan 7300 tl ki yukarda bir arkadas kasımda kampanyalarla harika bir fiyata almış. bildiğiniz kombinasyonları yazın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.