Şimdi Ara

Huawei Mate Xs 2'nin 50 bin TL sınırına dayanan Türkiye fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Mate Xs 2'nin 50 bin TL sınırına dayanan Türkiye fiyatı açıklandı

Huawei’in katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Huawei Mate Xs 2, Huawei'in kendi sitesinde ön siparişe sundu. Telefonun Türkiye fiyatı 49.999 TL olarak belirlendi. Böylece sürekli artan telefon fiyatlarında 50 bin TL sınırını ilk kez görmüş olduk.

Huawei Mate Xs 2 fiyatı

Avrupa fiyatı 2 bin Euro şeklinde açıklanan Huawei Mate Xs 2, ülkemizde 49.999 TL’ye müşterilerle buluşacak. Ön sipariş dönemine özel olarak 10 bin TL sepet indirimi ve alışveriş sonrası yorum karşılığında FreeBuds 3 hediye kampanyası mevcut. Teslimatlar 4 Temmuz itibariyle başlayacak.

Huawei Mate Xs 2'nin 50 bin TL sınırına dayanan Türkiye fiyatı açıklandı

Huawei Mate Xs 2’de ekran açıkken 7.8 inç boyutunda, kapalı durumdayken 6.5 inç boyutunda ekrana sahip. OLED panelin kullanıldığı ekranda ve 120 Hz tazeleme hızı mevcut. Serinin önceki versiyonuna göre ekran biraz küçültülmüş ve ince çerçevelerle birlikte elde daha kolay tutulabilen bir telefon haline gelmiş. Telefonun ağırlığı 255 grama indirilerek, öncekine kıyasla daha hafif bir tasarıma geçilmiş.

Ayrıca Bkz.Huawei Freebuds Pro 2 çift sürücü ile geliyor

Kamera tarafına baktığımızda ise üçlü arka kamera kullanıldığını görüyoruz. 50 MP, 13 MP ve 8 MP çözünürlüğünde üç farklı lens bulunuyor. Ön kamera ise 10.7 MP çözünürlüğünde. Mate Xs 2, Snapdragon 888 4G yonga setinden güç alıyor. Ambargolar nedeniyle 5G teknolojisi mevcut değil. 4.600 mAh kapasiteli bataryaya ve 66W hızlı şarj teknolojisine sahip.

Huawei Mate Xs 2 özellikleri ve fiyatı

• 7.8 inç 2480x2200 piksel 120 Hz OLED ekran

• Snapdragon 888 4G yonga seti

• 8GB RAM

• 512GB depolama

• 50MP (Ana) + 13MP (Ultra geniş) + 8MP (3x telefoto) arka kamera

• 10.7 MP ön kamera

• 4600mAh batarya, 66W hızlı şarj

• 49.999 TL

• 50 000 tlye 4G telefon aşırı aptalca....

• wacadakada W kullanıcısına yanıt
    her ürünün size hitap ettiği sonucuna nasıl ulaştınız, ne yani dolar 1 lira olsa size sırf paranızı harcayabiliyorsunuz diye bu yada başka pahalı telefonu alacakmısınız?

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt

Hayırdır seni niye bu kadar gerdi ki bu konu?

Ve evet dediği çok doğru. 50bin liraya 5G'si bile olmayan bir telefonu almak için aklını peynir ekmekle yemiş olman gerekirHuawei Mate Xs 2'nin 50 bin TL sınırına dayanan Türkiye fiyatı açıklandı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 888 ve istediği fiyata bak bu huawei iyiki ambargo yemiş param olsa bile asla almazdım.

• Kafayı yemiş Huawei bu fiyata hemde android bile yok bu fiyata değil satış 3'ün birini bile ancak görür rüyasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 1 Temmuz 2022; 15:36:11 >
  • Huawei keriz.avi kampanyasına başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50.000 para vereceksiniz ve telefon muhtemelen 2-3 sene sonra kıvrım yerinden iz yapacak bozulacak.

Katlanabilir ekranlar bi kac seneye kalmaz kalkar piyasadan fizik kuralları gereği uzun süre dayanmalarına imkan yok ve üretim maliyetleri çok yüksek ayrıca benim gibi düşünen de çok insan vardır.

Gerçi ben bi Türk vatandaşı olarak böyle düşünüyorum muhtemelen yurt dışında 1000-2000 dolar/euro falandır bende yurtdışında yaşasaydım sırf meraktan alabilirdim

• Yurtdışı fiyatı kaç dolar/euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 1 Temmuz 2022; 16:10:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50kya al seneye 10 bine geri alsınlar senden. Zengin alır desem huaweiyi zengin ne yapsın ülkede 10 tane satsa iyi

• Klasik Huawei şımarıklığı o yüzden şaşırtmadı. Huawei fanları bunun için de bir bahane bulurlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunu Huawei Türkiye ürün müdürü bile almaz. Son kullanıcılar nasıl alsın? İPhone 13 Pro Max 1 Tb bile 40 bin TL civarındadir. İPhonenin çok satması bu tür Android üreticileri sayesindedir. Applenin başarısı değil.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt

Arkadaşım cevap yazmadan mesajımı okuyun lütfen,

Huawei bu telefonu hitap kitlesi olarak üst uç gelir grubuna göre çıkardı bize değil, üretim adedi'den tut da kutu kalitesi içerikleri, hususi app desteği verdilerse vb ne varsa hepsi bu cihaza ve kitlesine özel.

Şimdi sen diyorsun ki seni niye gerdi, beni gerdiği filan yok cevap gayet açık, gelirime oranlarsam elimde kalanla bu telefonu alabilmem için en az 3-4 ay çalışmam lazım bana lüks geliyor lüksle ne işim var yahu, hepsini geçtim 25bin dahi olsa o parayı bir telefona vermem, belki kazancım 100bin filan olsa cahillik yapıp alırım fakat şu var etrafımda tanıdığım şirket sahipleri dahi 1-2 nesil öncesinin amiralini kullanırken çıkan telefonlara bakıp param var hemen alıyorum o zaman demiyorken biz sıradan forumda yazı yazıp çizen insanların şu telefonun fiyatına laf etmesine anlam veremiyorum.

Bu ülke'de çok az insan kendi gelir grubuna göre bakıp hayatını ona göre yaşayabilecek kafa yapısına sahip, çoğu zaman kızdığımız zengin tayfası hesabını zor yaptığı parasıyla gidip her sene araç telefon değiştirmiyor, ama nerede az pozisyon değiştiren alt ve orta seviye gelir grubu diyeceğim kitle görsem saatinden tutda sofradaki zeytinini dahi değiştirip lüks bir yaşam için köle olmayı seçiyor.

Bu gözler milan-liverpool maçına gelip sultanahmette ekmek-domates suzme peynir yiyen insan'da(ingiliz turist) gördü tam tersi benden daha az kazanıp kampanya uçak bileti alıp adanay'a antep'e hatay'a gidip yemek tatlı vb yemek için bir gününü çöp eden insanda(çok fazla T.C. vatandaşı) gördü.

Şimdi tekrar yazıyorum bu telefonun hitap ettiği gelir grubunda isen sorun yok alır 1-2 yıl kullanırsın, yok eğer değilsen fiyatına değil'de içeriğine yorum yap sanki hakkın yenmiş gibi senden çalınmış gibi lüks segment bir ürüne böyle laf etme. beni gerdiği yok sadece nacizane gördüğüm durumu yazıyorum.

ben telefonun beğenmediğim her şeyini eleştirebilirim bu muhtemel ama saçma olan diğer seçenekler, bunun alıp almamakla alakası yok, maybach s580, mercedes s400 vergisizde olsa bana hitap etmiyor yada porsche taycan yada EQE450

• En başta Bütçe meselesi ardından zevkler ve renkler mevzusu.

• 50 bin az olmuş 100 bin liraya satsın.

• Bir Apple değilsiniz, bu yüzden bu fiyat segmentinde telefonlar çıkartmayı bırakın artık. Fiyat/performans yoksa yok..

• buna kim verir ki bu parayı.fiyati tam ama baya eksik telefon

• Google servisi ve 5g olmayan telefona 50 bin lira nedir Allah aşkına ya

İlla ki katlanabilir telefon alacam diyorsanız samsung bundan bin kat daha mantıklı.

• Hiç eder bir yanı yok S20 ultra bile ona 5 çeker

• 50 bin teleye telefon alıp bütün gün tiktok izlemek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.