Şimdi Ara

★★ ------ HUAWEI MATE S ™ ||| ANA KONU ™ ||| KULLANICI KÜLÜBÜ ™ ------- ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
9.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Batarya performansı zaten düşük olan bir model kullanıyorum hocam telefon gerçekten güzel ama düşündürüyor bu arada GR5 2017 almamanız için bir neden ;

https://youtu.be/iXhw0hLmqG0

adam falçata ile dalmış hangi tele dalsa böyle aynı oluyor ya okadarda değil :)
  • O şikayet eden arkadaşlardan biri bendim. Fakat sorun kalmadı. Ben günü rahat çıkarıyorum batarya düşük olsada optimizasyon iyi. Bu telefonu almamak için bir tane olumsuz yön söyleyin. Çok aktif kullanmaz iseniz gün boyu şarj sıkıntısı yaşamazsınız. Powerbank diye bişey çıktı biliyorsunuz.
  • Son guncellemeyi manuel mi yaptiniz?

Yoksa otomatik guncelleme. 6.0 geldimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam tel güzel hoş ama ne derseniz deyin batarya sıkıntı. Powerbank taşıyacaksam zaten xperia sp telimide değişmezdim. Son karar olarak xiaomi redmi note 4x almış bulunmaktayım. Ve bataryayı bitirmek için ciddi yoğun kullanmam gerekiyor 2dolu dolu günü rahat rahat çıkarıyor. Bunun dışındada arayüz ve yazılım stabiliteside cabası çok şükür. Mate sin güzelim tasarımını o kapatisesiz batarya ile öldürmüşler malesef yoksa ciddi satan bir model olurdu beğeniyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 6 Haziran 2017; 23:3:31 >
  • Herkese Merhaba,

Telefona kulaklık takılı iken telefon çalıyor. Ama ne dışarı ses veriyor, ne de kulaklığa ses geliyor.
    sizin telefonlarda nasıl? sizin telefonlarda böyle bir sorun yok ise ayarlarınız nasıl?

Teşekkürler
  • Merhaba. Huawei Mate S cihazıma geçen yıl android 6.0 kurmak için bootloader kilidini açmıştım. Fakat kurulum esnasında hataları çözemediğim için işlemi öylece yarıda bıraktım. Şimdi cihazı sıfırlamak istiyorum. Ayarlardan sıfırla dedim telefon kapanıyor ve huawei logosunda kalıyor. İnternetten CRR-L09 android 5.1.1 romu indirdim, hafıza kartına dload klasörüne kopyaladım. Yerel güncelleme ile kod ile denedim yine telefon kapanıyor ve huawei logosunda kalıyor. Telefonu kapatma tuşuna basılı tutup kapanınca ses açma tuşuna basılı tutunca eRecovery diye bir ekran geliyor orada reboot deyince yeniden başlıyor ve açılıyor. Fakat ne dosya silinmiş nede yeni rom kurulmuş nasıl kapattıysam öyle. Wipe cache falan yok eRecovery ekranında. Dedim heralde bootloader açık olması ile alakalı. adb reboot bootloader komutu ile cihaz fastbootta başlıyor. fastboot devices ile cihazın seri numarası geliyor. fastboot oem relock (Unlock parolası) ı giriyorum şu hatayı veriyor ; FAILED (remote: images signature check fail). relock yerine unlock girince zaten kilit açık diyor. Ne yaptıysam çözemedim. Bilgili arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi ?

• CRR-L09C432B215 diye bir güncelleme çıkmış. Deneyen var mı?
  • Elinde mate s olan varsa satın alabilirim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.