Şimdi Ara

★★ ------ HUAWEI MATE S ™ ||| ANA KONU ™ ||| KULLANICI KÜLÜBÜ ™ ------- ★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
9.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj sıkıntısı olmasa düşünmüştüm bu teli elemek gerek sanırım. Çünkü yeni telefonu kafadan 3-4 yıl kullanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya 2700mah
    Tek düşündürücü unsur ....
    Dizayn , ve teknik özellikler bana yetiyor ama .....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleme modunda batarya azalması ...
    Bu sorunu yazanlarda var ...
    Acaba 3G Çek'im gücü dusuk bölgede olmak sürekli hat araması bataryayı emmesın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkan tv -- 21 Nisan 2017; 21:59:06 >
  • Kullanan arkadaşlardan ricam kullanma seneryolarını ve bataryanın gün içinde ne kadar tukendığını yazmaları...
    LG l7 2 kullanıyorum gece yatarken 2g ye alıyorum çekım gücü max çıkıyor sabah batarya dusmesı yok..
    Ama 3G de bırakınca yüzde 3 lük düşme oluyor

• Android 6.0 ve b390 en son nisan güncellemesiyle hiç bir sıkıntı yok. Manuel güncelleme yapmalısınız batarya iyi gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: warnux52

Android 6.0 ve b390 en son nisan güncellemesiyle hiç bir sıkıntı yok. Manuel güncelleme yapmalısınız batarya iyi gidiyor.

hocam bu güncellemeyi nasıl yükleyebiliriz yardımcı olabilir misin ?
  • Tasarım olarak en beğendiğim model bu fakat şu batarya konusu işte tereddüte sokuyor beni.

• valentino_vip kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşlardan ricam kullanma şekilleri ve batarya performansları.....

• Android 6.0 i manuel olarak telefona nasil kurabiliriz?

• http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G959/g104/v81646/f1/full/update.zip indirin

Sd karta dload klasörü açın ve update.zip içine acin

#*#2846579#*#* tuşlayin

Project Menu -> Software Upgrade -> SDCard Upgrade. Tıklayın

• quote:

Orijinalden alıntı: warnux52

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G959/g104/v81646/f1/full/update.zip indirin

Sd karta dload klasörü açın ve update.zip içine acin

#*#2846579#*#* tuşlayin

Project Menu -> Software Upgrade -> SDCard Upgrade. Tıklayın

Cihazın rootlu vs olması gerekiyor mu ? ülke kodu tr iken kurabilir miyiz direk ?

Edit : Dediğiniz gibi yaptım. Cihaz Huawei logosunda kaldı. Açılmıyor tepki vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtaran_ali -- 12 Mayıs 2017; 9:20:52 >

• Beyler bu telefon 1350 tl civarı sıfıra bulunuyor tasarımı gayet hoşuma gidiyor Mate S ve P9 Lite 2017 arasında kaldım hangisi daha iyidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Beyler bu telefon 1350 tl civarı sıfıra bulunuyor tasarımı gayet hoşuma gidiyor Mate S ve P9 Lite 2017 arasında kaldım hangisi daha iyidir?

Benimde tasarım olarak en beğendiğim model bu fakat malesefki batarya sıkıntı pek fazla dayanıklı değil bataryası. Ben de bu yüzden vazgeçtim.

Valla hocam elimde Z5 Premium var 3400 mah bataryası var diyorlar ama 4.30 saat ekran süresini zor alıyorum kısmadığım kapatmadığım şey kalmadı daha uzun gitsin diye ama yok ve daha 15 günlük telefon sıfır aldım tamamen optimizasyonla alakalı bence Huawei GR5 kullandım en son 3000 mah Batarya vardı 9 saat ekran süresi aldığımı hatırlıyorum bir arkadaşımda var 2 gün gidiyor diyor ama yinede bilemedim

• quote:

Valla hocam elimde Z5 Premium var 3400 mah bataryası var diyorlar ama 4.30 saat ekran süresini zor alıyorum kısmadığım kapatmadığım şey kalmadı daha uzun gitsin diye ama yok ve daha 15 günlük telefon sıfır aldım tamamen optimizasyonla alakalı bence Huawei GR5 kullandım en son 3000 mah Batarya vardı 9 saat ekran süresi aldığımı hatırlıyorum bir arkadaşımda var 2 gün gidiyor diyor ama yinede bilemedim

Doğrudur haklısın fakat kullanıcı görüşleride bu yöndeydi. Yoksa ben çok beğenmiştim modeli. Yabancı kaynak incelemelerdede bahsedilmiş batarya sıkıntısı. Beklemedeyken dahi düşme fazla oluyormuş. Bende şuanda p9lite 2017 ve huawei gr5 2017 arasında kaldım.

Batarya performansı zaten düşük olan bir model kullanıyorum hocam telefon gerçekten güzel ama düşündürüyor bu arada GR5 2017 almamanız için bir neden ;

https://youtu.be/iXhw0hLmqG0

• quote:

Batarya performansı zaten düşük olan bir model kullanıyorum hocam telefon gerçekten güzel ama düşündürüyor bu arada GR5 2017 almamanız için bir neden ;

https://youtu.be/iXhw0hLmqG0

Yapmayın hocam zaten cihaz kalmadı seçecek :-) p9 lite 2017 de pek dayanıklı olacağını sanmıyorum. P9 lite tassrımımıda beğendim aslında kafalar karışık...

Valla hocam ben bu videoyu izledikten sonra GR5 2017 hakkında hiç olumlu şeyler düşünmedim direk eledim diyebilirim aynı kanalda normal GR5 de vardı bende kullandım sağlam ve gayet güzel bir telefondu bütçeyi çok yükseltmek istemiyorum ama Mate 9 da çok güzel telefon 2250 İthalatçı garantili var ama istemiyorum diyebilirim hali hazırda elimde C5 var Delta garantili 15 gün boyunca serviste yattı ekrana çizgi gelme sorunu vardı yine devam ediyor telefon kendini kapatmaya başladı ve kasa ile ekran arasında silikonlar belli oluyor o yüzden Distribütör garantili almak istiyorum. Fiyat oluyor 2900 tl fiyat farkı çok dediğiniz gibi kafalar karışık

• 1 gün yetmez mi şarjı, oyun filan oynamam

• Bekleme konumunda bile bataryanın azalmasından şikayet eden arkadaşlar var
    Şu sorun olmasa alınacak telefon
    2g de belki düşmez batarya beklemede diye düşündüm ama düşüyormuş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.