Şimdi Ara

★★ ------ HUAWEI MATE S ™ ||| ANA KONU ™ ||| KULLANICI KÜLÜBÜ ™ ------- ★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
9.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayısız telefon inceledim tüm istediğim özellikler şu an için bu cihazda var. Diğer cihazlarda en büyük eksik OIS yok ya da 16 GB dahili hafızası var. Bu da direkt elememe sebep oluyor. Kamerada başarılıysa bu cihazı düşünüyorum. Yeni alan arkadaşlar da bir şey desin konu beklediğimden de sakin kalmış.
  • Evet kullananlardan uzun kullanım düşüncelerini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende vodafon üzerinden 32 gb. olan modelden satın alarak aranıza katıldım.

genel manada fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz.

yalnız sportfy da belli bir süre sonra telefon donuyor kitlenip kalıyor birde instagram kullanırken ara takılmalar yapıyor ama 2-3 saniye sonra düzeliyor. bu sorunları yaşayan var mı aranızda??

birde bu cihazda beni hayal kırıklığına uğratan tek şey android sürümü oldu. amiral gemi olarak satılan bir model üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen android 6.0 güncellemesi bile almamış halen.

ben huawei tr ile, hem mail hem sosyal medya hemde telefonla iletişim sağladım fakat şuan için planlanan bir güncelleme olmadığını söylediler. gelen talep doğrultusunda belki olabilir dediler. yani biz mate s kullanıcıları olarak firmaya ulaşıp taleplerimizi bildirmeliyiz. o sebeple aşağıda ulaşabileceğiniz adresleri paylaşıyorum. hepsinden başvurun ve farklı isimler kullanın çünkü görünen oldukça az kişiyiz burada ve fazla görünmek için bunu yapmamız gerek.

ayrica pil tuketimi ile ilgili verilen guncelleme sozu halen yerine getirilmedi. lutfen asagida verdigim iletisim bilgilerinden firmaya ulasip bu 2 konuda baski yapalim.

müşteri hizmetleri: 444 79 88 (09:00-18:00 arası çalışıyor bazen meşgul çalabiliyor hemen pes etmeyin)

mail yolu ile iletişim için:http://consumer.huawei.com/tr/contact-us/index.htm?tag=email

ve sosyal medya hesapları.

https://www.facebook.com/HuaweimobileTR/

https://twitter.com/huaweimobiletr

https://plus.google.com/+HuaweiMobiletr

https://www.instagram.com/huaweimobiletr/

• Selamlar, evet malesef ben de aynı cevabı aldım. ama sıkıştırmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi problematik -- 28 Aralık 2016; 14:34:53 >
  • Almayin arkadasllar almayin tamam fiyat performans iyi tamam garanti konusunda cok iyi ama telefonun sarji hic gitmiyor. Ayrica en dandik yani 2015 yilinda amiral gemi olarak oiyasaya surulen telefon halen kutudan cikan surum 5.1 ile kullaniliyor. Huawei tr yi ariyorum planlanan guncelleme yok diyor. Resmen rezalet millet 2015 model amiral gemilere 7.0 verdi bir cogu 7.1 vermeyi planliyor ama huaweide tik yok.. zaten sarjin hemen bitmesi insani kanser ediyor uzak durun.. ben sattim a8 2016 aldim arada 700 mah. Fark olmasina ragmen neredeyse 2 kati fazla gidiyor. Hic bulasmayin uzak durun.. ben pisman oldum kimseyede tavsiye etmiyorum.
  • konyaturk42 kullanıcısına yanıt
    Şuan Mate S Emui 4.0.1 Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışıyor

Ve şuan resmi olarak nougat alan telefonlar

#G5

#HTC 10

#S7 & Edge (Beta)

#Huawei P9 (Beta)

#Huawei P9 Plus (Beta)

#Huawei Mate 8 (Beta)

#Huawei P9 Lite (Beta)

#Huawei Nova (Beta)

#Xperia XA

#Xperia X

#Moto G4 & Plus

#One Plus 3 ve 3T

Listeye bakarsan anlarsın demek istediğimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 9 Ocak 2017; 10:48:21 >
  • Şuan Mate S Emui 4.0.1 Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışıyor demişsisniz. nasıl yaptınız? bana güncelleme gelmedi. pil performansında iyileşme var mı? Görüşlerinizi alabilir miyim?
  • problematik kullanıcısına yanıt
    Avrupa Roma geçmeniz lazım PM den ulaşın
  • Mate 7 ye değişim olarak bu cihaz verildi bende kabul ettim. Şarjı bana çok kötü gelmedi açıkçası 10 saat 34 dk dır pilde 2saat 40dk ekran açık %45 şarj kaldı. Ekran ve kamera mate 7den daha iyi geri kalanı benzer diyebiliriz. Belki satılmazsa Android 6 kurar yoluma bakarım.

• Resmi olarak verildimi hocam ?? Hayir.

Ben buna bakarim neden kendim yukleyip var olan garantimi kaybediyimki. Adamlar butun avrupaya vermis ama bize vermiyor. Yani türkiyedeki kullanicilari adam yerine koymuyor. O zaman bende o markayi kullanmam.

türkiye olunca biraz sıkıntı çünkü huawei türkiye de bulunan çalışanlar biraz tembel

Avrupa rom yükleyince garanti gitmiyor bu arada
  • Hocam ben huawei tr yi aradigimda tam aksini soylediler. Bende o sebeple sattim kurtuldum. Bir dahada asla tercih etmem zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konyaturk42 -- 28 Ocak 2017; 13:52:51 >
    aksini söylemeleri normal onların fazla bilgisi yok

fakat asla tercih etmem dediniz aldığınız a8 3 aysonra kasınca sövmenizde normal olur
  • Hayirlisi hocam kismet. Samsung arayuz konusunda kendini gelistirdi artik eskisi gibi sisme yapmiyor. Kardesim suan s5 kullaniyor 3. Senesi ve cok memnun. Huawei kendi kaybetti annem ve babamada almistim farkli modellerinden onlarida elden cikardim. Kullanicilarina deger vermedigi surece tr de tutunmasi zor gibi geliyor bana. Tabi herkesin kendi fikri ama ben tovbe ettim huaweiye :))

Dediğim gibi Samsung servis ve telefon olarak berbat

Eskiden Nokia kullanırdım taa kız Microsoft telefon bölümünü alana kadar sonra geçtim Samsung S5 e ve telefon kasmayı bırak pil sorunu bile vardı servise gitti geldi şimdi mahkemelik olduk sonra Lg ye geçtim ki bu kadar dandik bir telefon olamaz evimde lg tv var fakat telefonu TV kadar iyi değil sonra Huawei ile tanıştım ki şuana kadar Apple dan sonra en iyi servis diyebilirim fixsmart cihan elektronik e geçtikten sonra servisi Apple kadar oldu ki cihazları en düşük modelleri bile sıkıntısız yani Türkiye için de bir ar-ge açılacak ki bu Avrupa'nın en büyük ar-ge si olacak o zaman Huawei Türkiye bambaşka olur

• Walla hocam ben guncelleme ve sarjin hizli tukenmesi disinda sorun yasamadim zaten. Ama bu ikisi bile markadan nefret etmem icin yeterli. Servis konusundada size katiliyorum herkes cok memnun yeni anlastiklari yerden. Diger konudada ins dediginiz gibi olur hem rekabet artar hemde kalite. Ben simdilik a8 2016 dan cok memnunum hayirlisi bakalim :)

• Gece bekleme süresinde yüzde 70 den 62 ye düşüyor uyandığımda marshmallowda da aynı şey geçerli mi ? Bana pm atar mısınız 6.0 güncellemek için
  • mate 7 ye android 6.0 vermişler trde belki bize de gelir..
  • Arkadaşlar selam.
    Bir sorum olacak sizlere.
    Büyük bir olasılıkla sizinde başınıza gelmiştir ama ben çözemedim mevzuyu.

Bazen istem dışı ekrana dokununca sihir çubuğundan çıkan ışık gibi mavi tonlarda bir şey çıkıyor ve ekranın istediğim bölümünü kopyala, paylaş gibi bir olay gerçekleşiyor. sonra bunu isteyerek yapmaya çalıştığımda bir türlü yapamıyorum. Yani şans eseri çıkıyor bu özellik. Büyük bir olasılıkla ben bilmiyorum tam nasıl çalıştırılacağını ama uzun süredir denemeler yaptım olmuyor. Sorunun çözümünü bilen var mıdır aranızda?
  • Wifi ve şebeke çekiminde bir sorun var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.