Şimdi Ara

Huawei Mate 9: Leica ve Porsche bir arada (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Donanim haber yeterli kalitede haber yapamadığı için böyle yanlış anlamalar oluyor. YouTube dan lansmani izledim. Adamlar yeni bir teknoloji kullanıyor burada ozellikle belirttiler şarj olurken telefon gayet serin kalıyor diye ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3arbar kullanıcısına yanıt
    Ne qualcomu Allah aşkına? Mate 8 o kadar stabil ve hızlı çalışan bir cihaz olmasına rağmen qualcom işlemcilerden kat ve kat daha serin çalışıyor. Snapdragon işlemciler cayır cayır yanıyor resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Donanim haber yeterli kalitede haber yapamadığı için böyle yanlış anlamalar oluyor. YouTube dan lansmani izledim. Adamlar yeni bir teknoloji kullanıyor burada ozellikle belirttiler şarj olurken telefon gayet serin kalıyor diye ...

Evet lansmanı bende izledim burada en büyü kabahat bence Huawei'de. Biraz medyaya para yedirmeliler. Arkadaş çağır her ülkeden 3-5 editörü bedava konaklat yedir içir uçak biletini bile al. Zaten lansman Almanya'daydı çoğu avrupa ülkesine yakın. 1-2 milyon dolara internet medyasının gönlünü alacaksın hatta arada bazılarına reklam veriyorum ayağına resmen haberin yapılsın diye dolaylı yoldan avantasını vereceksinki telefonlar popüler olabilsin. Bu işlerde uyanık olmak lazım :)
  • tanerileri T kullanıcısına yanıt
    Huawei'nin cihazlarının alt çerçevesi ile HTC ve Sony telefonların alt çerçeve boylarına bakarsan sorunun cevabını alırsın. Şu cihazın alt çerçevesinin neredeyse 3 katı çerçeve var Sony Xperia XZ ve HTC One M9, A9 modellerinde. Eleştirilme sebepleri de bu kadar büyük çerçeve varken sanal tuş kullanmaları zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinli firmalar önümüzdeki yıllarda piyasanın tozunu attıracak anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerileri

telefon güzel lafım yok ama bir şey dikkatimi çekti,
    bir tane bile ekrandaki sanal tuşları eleştiren yorum yok.
    şüpheleniyordum şimdi artık iyice inandımki , htc konusunda eksi yorum yapmak ya moda yada birilerinin maşası olarak yorumlar yazılıyor htc hakkında. o kadar açık ve bariz ki ,

Huawei de sanal tuşlar isteğe göre açılıp kapatılabiliyor.

• Ne zaman satışa sunulucağına dair bir bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Ne zaman satışa sunulucağına dair bir bilgi var mı?

türkiye için yok fakat almanyada tam bugün başlamış olması gerekiyordu.

P9 serisi TR'de almanyadan iki ay daha geç satışa sunulmuştu. Mate 9'da da böyle olur mu bilmiyorum.
  • Sanal tuşları ekranın içine koyduğu sürece çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.g.991

quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Ne zaman satışa sunulucağına dair bir bilgi var mı?

türkiye için yok fakat almanyada tam bugün başlamış olması gerekiyordu.

P9 serisi TR'de almanyadan iki ay daha geç satışa sunulmuştu. Mate 9'da da böyle olur mu bilmiyorum.

Umarım daha da erken gelir şuan mate 7 kullanıyorum sabırsızlıkla bekliyorum cihazı çok memnunum huaweinin cihazlarından yakınlarımdakiler dahil olmak üzere 3 ayrı cihazını kullandım hiç birinden verilen fiyatının altında performans görmedim.
  • Arkadaslar merhaba mate9 pro isteyenler benimle irtibata geçebilir.bende 5 adet mevcut fiyat 3350 tldir.site üzerinden veya cep telefonumdan irtibata geçebilirsiniz.05438514848
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.