Şimdi Ara

Huawei Mate 9 inceleme 'En iyiyi arayanlar için çift kameralı telefon' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei çok güzel telefonlar çıkarıyor mate 9 pro gibi ama kameraları hala çok başarılı değil , kullandığı diyafram aralığı 2.2 net görüntüler elde edilemiyor

• Ekranı bana göre büyük yoksa güzel cihaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: b.g.991

quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

S8 i de beklemek daha mantıklı.

800$ + vergiye razı olursaniz bekleyiniz

Bunun fiyatı da çok farklı olmayacak TR de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Sar değeri çok yüksek diye biliyorum

Hocam cok yuksek durumu bile yasal sinirin altinda kaliyor. Ayrica sanirim cogu huawei telefonda cift anten yer aliyor. Telefonun cekmedigi durumda 2. Anten devreye giriyor ve bu surede cok yuksek sar degerleri ortaya cikiyor. Telefonun normal kullanim senaryosunda o seviyede sar degerine sahip oldugunu zannetmiyorum. Huawei gibi telekominikasyonda oncu bi firma onu dusunmustur herhalde.

• Ekran değişim için 1 kerelik garanti vermesi iyi ama ekranının kolay kırıldığı dedikodusu endişe verici.
  • Bende ilk önce inceleme videolarının süresinden şikayetçiydim fakat diğer inceleme videolarını da izleyince bu şekilde çok daha iyi olduğunu anladım. Gayet akıcı, tüm detaylara değinilmiş, güzel ve sıkmayan bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık.

Bu arada aslan parçasını da görmüş olduk mesut bey, ALLAH bağışlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system electronıc -- 8 Şubat 2017; 9:9:27 >
  • Mesut bey o bulunduğunuz yerde gece yıldız parçası moduyla galaksiyi bile çekebilirsiniz....bence en büyük artısıda o ! ,geceyi gündüz yapmak ben mate 9pro incelemesinide ileride bekliyorum sizlerden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 8 Şubat 2017; 12:58:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

Fiyatı çok dengesiz... 2750 liraya gördüm 2 gün sonra aynı cihaz 3600 liraydı... Bence piyasanın en iyisi şuan. Cihaz ayrı iyi, teknik servisi ayrı kaliteli ama fiyat kafa karıştırıcı...

Fiyatı dengesiz değil aslında ülke ekonomisi dengesiz. Çıkış fiyatı 3000 tl idi. VatanCP indirim yaptı 2 kez 2759 a verdi. İndirim sonrası yeni dolar kuruyla yeni parti mate 9 geldi. Dolayısıyla fiyatı arttı. Ben de 2759 a son gün alanlardanım.

İnceleme gayet güzel olmuş bence. En önemli noktalara değinilmiş fazlası sıkar zaten. Telefonun suya dayanıklılık dışında eleştirilecek birşeyi kesinlikle yok. Androidin ağırlığından sıkılıp iphone alanlar bırakıp bu telefona geçiş yapsın. Hızı stabilitesi ve bataryası muazzam. Kamerası piyasanın en iyisi değil ama çok iyi işler çıkarıyor.

• Mesut Bey, on kamera testi icin cektiginiz videoda goruntu kalitesi tatmin edciydi fakat FPS de dusus var sanirim. 15 FPS gibi geldi bana, sanki goruntu biraz atliyor gibi. Secenekler icerisinde boyle bir ayar gozunuze carpti mi?

• çok iyi telefon ve marka iyi modeller sunuyor..

• Yorumlardaki 4K ekran olmama olayını içerlemişsinizde,kim elindeki telefonu gözünün içine sokarak kullanıyor ki?Full HD çözünürlük zaten insan gözünün 4-5 cm den görebileceği kadar netlik sunuyor.Daha fazla olmasının pazarlama ve ekstra batarya dışında ne katkısı var telefon için merak ediyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b.g.991

quote:

S8 i de beklemek daha mantıklı.

800$ + vergiye razı olursaniz bekleyiniz

Bunun fiyatı da çok farklı olmayacak TR de.

Ben 2760tl ye aldim. Yanına bluethoot kulaklığı berdiler hediye olarak.

Ayrıca monocron sensörü ile diafram açıklığı 1.2 oluyor.

Ztn fotoğraf hakkında youtubeda incelemeleri izlerseniz diyafram önyargısı bi sayıdan ibaret başka bişey olmadığını öğrenirsiniz. Hatta yabanci tutorial izlemenizi tavsiye ederim bu konuda. Bizimkiler fazla marka odakli ve yenilikçilige pek saygi gösteremiyor.

Ayrıca j7 ile yani 1.9diyafram açıkliğına sahip bi cihazi ile dogrudan low light cekim denedimistim ve bazi konularda bu sayıların broşür amaçlı başka bişey olmadığını fark ettim.

Bence fiyatına göre üst sekmente ki cihazlar arasinda en iyisi mate 9. Bugunlerde hala 3000tl ye alabilmek mümkün.

Ayni seviyede ki iphone 4500tl fln.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.g.991 -- 8 Şubat 2017; 11:36:51 >

• Cihaz gayet güzel ve hızlı şuana kadar kullandığım telefonlar arasından en iyi diye bilirim.
  • Ben almadım ama iki arkadaşıma aldırdım. Çok memnunlar. iPhone'umu şimdi değiştirecek olsam alacağım tek telefon.

• Amiral gemisi olarak bence o kadar da iyi değil.Diğer firmaların yeni modelleri eminim bundan daha iyi özellikler ile gelecektir.3 bin tl lik Htc ve Samsung'a laf atanlar bu telefona 3.399 tl veriyorsa aklından şüphe duyarım. Şu anki diğer modeller bile bundan iyi.

kamerasının sadece monochrome özelliği iyi. ön kamerasında netlik yok yada mesut bey iyi çekemedi. Dxomarkta 85 puanla 13. sırada çok abartmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhu7n -- 8 Şubat 2017; 14:17:16 >
  • iyi hoş telefon ama aşırı büyük.şu özellikleri 4.7" civarında da görmek lazım.böyle giderse iphone7 rakipsiz kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamalka*

Yorumlardaki 4K ekran olmama olayını içerlemişsinizde,kim elindeki telefonu gözünün içine sokarak kullanıyor ki?Full HD çözünürlük zaten insan gözünün 4-5 cm den görebileceği kadar netlik sunuyor.Daha fazla olmasının pazarlama ve ekstra batarya dışında ne katkısı var telefon için merak ediyorum

VR gözlükle işin yoksa tamam ama sen full hd telefonu tak bir VR gözlüğe, pikselleri sayarken yanlış yazmışım 2K bunun için olmazsa olmaz dersin.
  • Telefon olayı raydan çıkalı epey oldu. Hiç bir telefon 2000-2500 tl den fazla etmez. Yok kur mur değil olay sadece. Deli para kazanmıyorsan mantıklı olan kişi iyi bir telefon istiyorsa 1 sene geriden takip edecek, fiyatı düşmesi açısından. Ciddi oranda tüm markalar için geçerli bu. Yani insan düşününce nasıl yani diye bir şok yaşıyor günümüz tepe model telefon fiyatlarını görünce.

• süper inceleme eline sağlık

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.