Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nastasia

RomAur yeni sürüm yayınlasa keşke 1.5 sürümündeyim her şey güzel de , 186 sürümüne geçmedi daha kaşıntı tuttu yine :)

Gelir yakında hocam daha durun ben daha 1.5 e geçmedim
  • MHA-L29C636B181 için update.zip ve update_data_full_public.zip dosyalarını indirdim fakat son dosyayı indiremiyorum. filelist dosyasına göre dosyayı indirmek için dosya adını update_full_MHA-L29_hw_spcseas.zip olarak değiştirmem gerekiyor MHA-L29 daha önceki versiyonlarda yok. Bu son dosyayı bir türlü indiremedim. Nasıl yapabilirim?

elimde firmwarefinder ile indirdiğim fakat firmwarefinder ile yükleyemediğim dosyalar var onları HWOTA le yükleyebilir miyim?

Edit:http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1366/g104/v85049/f2/full/MHA-L29_hw_spcseas/update_full_MHA-L29_hw_spcseas.zip
    bu şekilde indirebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozmozmoz -- 26 Haziran 2017; 18:35:35 >

• teşekkür ederim ,yeni kayıt olup deniycem sipariş vermeyi inşallah gümrük sıkıntıaı vergi vs çıkmaz,ürünü gitdigidiyorda 153 tl satılıyor aynı ürün aliexpressde 70 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozmozmoz M kullanıcısına yanıt
    Dosyayı indirdim peki dosya adını nasıl değiştireceğim daha önce yapan var mı?

update_full_hw_spcseas.zip ----> update_all_hw.zip bu normali peki

update_full_MHA-L29_hw_spcseas.zip bunu nasıl değiştirmeliyim?

Edit: galiba o da aynı şekilde değişmeli
    update_full_MHA-L29_hw_spcseas.zip--------> update_all_hw.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozmozmoz -- 26 Haziran 2017; 18:58:29 >
  • Arkadaşlar soruma cevap alamadım lütfen deneyimi olan yazabilirmi,
    pioneer mvh-08 ub oto teyp kullanıyorum,sony z2 ,samsung c5,iphone 6 cihazları usb bağlantısı yaptığımda şarkı,video,tv seslerini alabiliyordum,ama mate 9 bağladığımda sadece şarj oluyor,gelişmiş ayarlardan ses kaynak seçeneğini seçtim olmadı,midi seçtim olmadı dosya aktarma denedim bir türlü olmuyor,
    oto teyp bağlatıyı yapınca adroid yazıyor formatı görüyor o anda çalıyorda ama ses alamıyorum sorun ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsozen -- 26 Haziran 2017; 19:12:57 >
  • vsozen kullanıcısına yanıt
    Hocam daha öncede gördüm ama aklıma bişey gelmiyo araç içinde genelde Bluetooth ile yada aux üzerinden standart bir teybe bağlandım, hangi yazılımdasiniz ilk önce onu bi sorayım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ne yaptınız hocam halloldu mu? Bende bu süre içinde başarı ile RomAur V1.5 e geçtim kangvip ayarlari ve romaur özelliklerinin tadını çıkarıyorum pil sarfiyatı da üzmez ise ki öyle duruyorum uzun süre romaurdan çıkmam

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

Ne yaptınız hocam halloldu mu? Bende bu süre içinde başarı ile RomAur V1.5 e geçtim kangvip ayarlari ve romaur özelliklerinin tadını çıkarıyorum pil sarfiyatı da üzmez ise ki öyle duruyorum uzun süre romaurdan çıkmam

hocam kısa bir şekilde anlatırsan bende geçmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

quote:

hocam kısa bir şekilde anlatırsan bende geçmeyi düşünüyorum

Hocam öncellikle ilk sayfada olan anlatım yeterli ölçüde ve kısalığın limitlerinde zaten sanırım bir kaç gün önce eklediğimiz bu anlatım gözünden kaçtı. Video olarak da kurulum anlatımı mevcut. Denemeni tavsiye ederim.

• -Sniper- kullanıcısına yanıt
    orjinal telefon içinde gelen 7.0 sürümü kullanıyorum,aux dan bluetooth bağlantısı bir cihaz aldım onla bağlanıyorum ama o cihazda arada frekanslar karışıyor yolda ilerlerken parazit sesleri çıkartıyor,xda forum sitesinde gümcel bir konu dönüyor bu sorunla alakalı sanırım bende değil sadece sorun ,ama yazılımla alakalı olduğu kesin,lolipop veya 6 sürümünde denemek lazım ama açıkcası sony z2 cihazımı zamanında kilidini açtım rom yükledim baya mıncıklamıştım,ama sonye özgü kamera kodları uçtuğu için cihaz kamera özeliklerini kaybetmişti bu cihazda rom yükleme işlemine girmem sanırım yada uzun süre kullandıkdan sonra belki,

7. 0 romlarinin geneliyle alakalı ise zaten mate 9 un hiç şansı yok çünkü tüm romlar 7.0 tabanlı hocam, ben hangi sürüm derken derleme kodunuzun son 4 hanesine sordum :)

• tüm dosyaları yükledim videodaki sıra ile hepsini yaptım fakat en son dosya hatası gibi bir uyarı verdi ve hiçbir şeyi yüklemedi. Sadece bootloader kilidi açık şu an. eski sürümün full resetlenmiş bir hali var elimde. Nerede hata yaptığımı araştıracağım.
    Hata veren yer neresi hocam?

b112 yazıyor ama sorduğunuz bumu ?

• quote:

Hata veren yer neresi hocam?

tüm basamaklar tamamlandı. en son telefon açılıp EMUI sistemi yüklenmesi gereken yerde hata mesajı verdi. Şu an mesajı tam olarak hatırlamıyorum. şundan olabilir mi acana win 7 yüklü bir bilgisayarda yaptım mtp sürücüsü yüklenemedi hatası veriyordu bilgisayar fakat HiSuite çalışıyordu.

Edit: win10 yüklü başka bir pc de aynı işlemleri yaptım sonuç system update should start automatically aşamasında Software install filed hata mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozmozmoz -- 27 Haziran 2017; 1:22:40 >
    İndirdiğiniz dosyalar da yada adlarında bir sorun olmalı hocam neyseki cihaz soft brick olmamış

B112 diye bir rom olduğunu bilmiyodum açıkçası bayağı eski bir rom, B126 ile geldi çoğu cihaz ki türkiye üzerinden ilk alanlardanim şuan B182 sürümü var Avrupa bolge kodu için, bölge kodunuz nedir? Yine derleme numaranizdaki C... Kısmından öğrenebilirsiniz bunu, tavsiyem bu konu için yazdığım ilk mesajı okuyun.

• Beyler telefonu uzun süre kullanan biri telefon hakkında yorum yapabilir mi? Isınma veya kendi kendini başlatma gibi bi problem var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Kira -- 27 Haziran 2017; 2:29:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    pc bağlamadım hiç,güncelleme varda benimmi haberim yok acaba istanbul bilişimden aldım cihazı

şimdi baktım güncellemeye meğer üstde 3 noktaya tıklayınca tam sürümü indir diyor şuanda 2 küsür gb indiyor b158full diye yazıyor hayırlısı bakalım

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.