Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2 aydir mate 9 kullaniyorum. Bazi arkadaslar 8-9 saat ekran suresi aliyorlar. Bende otomatik optimizasyon acik en fazla 4-5 saat ekran suresi aliyorum.Pili asiri yiyen uygulama da yok normal midir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan yüzde 36 6 saat oldu tam. Konum hiç açılmadı.

• Arkadaşlar bootloader kilidini siteden almak istedigimde bana resimdeki yazı ile karşılaştım nedemek istiyor yardımcı olurmusunuz.
    ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★
  • çılgınvecihi kullanıcısına yanıt
    Eğer Avrupa bölge koduna ait b182 yada b156 deyseniz normal, biraz fazla due tüketimi yapıyor bu sürümler. Tabi bu ekran parlaklığıniz ve şebeke çekim gücunuz ilede alakalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi konunun ilk mesajımi detaylı okuyun derim hocam, hayır bozmaz garanti konusunda bakın söyle bir husus var eğer ki costum rom işlerine girip cihazı rootlarsaniz Evet garanti dışı kalır tabiki yazılımsal olarak ancak bununda çözümü her zaman vardır yazılımsal sorunları kullanıcı kendisi çözebilir, bunlari yapmanıza rağmen cihaz donanımsal bir arıza verirse de bakınız: ekranda ölü piksel sorunu servisimiz sorun yapmadan gerekli işlemleri yapıyor. Tecrubeyle sabittir daha önce bi çok dedim bunu da, eski cihazım mate 7 de üzerimde twrp recovery artı costum romla service ahize sorunum için vermiştim cihazda ölü piksel de vardı direk değişim yaptılar servis çalışaniula görüştüm direkt yüz yüze ve bu bilgiyi aldım, özetle yazılımsal sorunlarda root vs durumlarına bakılır ki onuda kullanıcı kendi çözebilir, donanımsal ise sorun ki bunj kullanıcı halledemez genelde o zaman da yazılıma bakılmaz. He tabi olurda isguzar bir servis çalışanı denk gelir sorun yaratırsada o zaman da hakkımızı aramak yine bize düşünüyor yinede bu işlere yani Android modification işlerine girerseniz her şeyi okyuo anlıyip öyle girin. Amatör kullanıcılar için pek bir artısi olmuyor zira bu işlerin seviyosaniz uğraşın yapın.

• djomer05 kullanıcısına yanıt
    Cihazınız da huawei id uygulamasına giriş yapmanız gerek sanırım böyle bir sorunla hiç karşılaşmadim huawei id uygulamasına giriş yapın kayıtlı değilseniz kayıt olun huawei servislerinden faydalanmaniz için gerekli zaten bu uygulama

• Arkadaşlar merhaba, bu TWRP dosyasını nasıl kaldırabiliriz bilen var mı? P10 aldım firmware download yaparken ilkte görmedi diye TWRP olayına kalkıştım ama onda da rom atmayı beceremedim ve firmware buluyor şuan.

TWRP ile isimleri doğru girmeme rağmen bir şekilde update komut sistemi çalışmıyor günlerdir kafayı yemiş vaziyetteyim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Arkadaşlsr 2 gündür pil konusunda "kılçık" bir durum yaşıyorum. Dün sabah uyandım, telefon şarjda olmasına rağmen %97de kalmış ama hala şarj oluyor sanıyor. Cihazı kapatarak tekrar şarj ettim, %100 oldu.

Bu sabah tekrar aynı şey oldu. Sonra 30 dk bir görüntülü arama yaptım, şarja takılı olmasına rağmen %90lara indi.

Şu anda da baktım %98de kalmış. Orijinal şarjı kullanıyorum. Aracımda da TotuDesign'e ait kaliteli bir cihaz var. 1 2 kez de onu kullandım.

Fikri olan var mı?

Selamlar

Bu durumu yaşayan yok mu benden başka? İyi bayramlar...

• bkarat B kullanıcısına yanıt
    dostum xiaomi veya samsungdan baska almani tavsiye etmiyorum.Hatırladığım kadarıyla xiaomi lg nin bataryasını kullanıyor.

• Arkadaşlar şimdi ben normalde s7edge alcaktım.Bu mate9 gördükten sonra 1 ay kadar inceledim araştırdım.Açıkcası aradaki farklar bana kalırsa sadece ekran ve ses.Samoled olduğu için s7edge açık ara önde.Fakat mate 9 da siyah renkler iyi değilken s7edge de tam tersi beyaz kötü.Günümüzde birçok uygulama vs. siyah arayüze sahip.Ve 2k ekran sayesinde daha keskin bir ekran var.Ses konusunda ise streo olduğu için mate 9 önde.Ama şuan s3mini kullanıyorum.Sesi gayet yeterli geliyor bana.

Pil konusunda ise 400mAh bir fark var çokta önemli değil bana gòre.Birde mate9 lityum polimer s7edge de ise lityum ion batarya var ve mate 9 un pil optimizasyonu sayesinde pil ömrü lityum iyona göre daha uzunken emui sayesinde kat kat artıyor pil ömrü.Bu konuda zaten samsung lityum iyon kullandığı için 1 sene sonra pil ömrü yarıya düşüyor.S7 edgenin ömrü bitmişken mate9 rahatlıkla 3seneyi çıkarcağını düşünüyorum.

Sonuç olarak ekran sebebiyle s7edgeyi tercih edeceğim.Zaten mate9 u kardesim alcak 1 ay kadar detaylı bir şekilde inceledikten sonra kararım değiştirebilirse alacağım mate9 u.

Siz ne düşünüyorsunuz lütfen görüşlerinizi belirtin.

• Arkadaslar merhaba bende aranıza yeni katıldım telefonla ilgili pek bilinmeyen tavsiyeleriniz varmıdır? Hangi kılıfı önerirsiniz sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: azizask12

Arkadaşlar şimdi ben normalde s7edge alcaktım.Bu mate9 gördükten sonra 1 ay kadar inceledim araştırdım.Açıkcası aradaki farklar bana kalırsa sadece ekran ve ses.Samoled olduğu için s7edge açık ara önde.Fakat mate 9 da siyah renkler iyi değilken s7edge de tam tersi beyaz kötü.Günümüzde birçok uygulama vs. siyah arayüze sahip.Ve 2k ekran sayesinde daha keskin bir ekran var.Ses konusunda ise streo olduğu için mate 9 önde.Ama şuan s3mini kullanıyorum.Sesi gayet yeterli geliyor bana.

Pil konusunda ise 400mAh bir fark var çokta önemli değil bana gòre.Birde mate9 lityum polimer s7edge de ise lityum ion batarya var ve mate 9 un pil optimizasyonu sayesinde pil ömrü lityum iyona göre daha uzunken emui sayesinde kat kat artıyor pil ömrü.Bu konuda zaten samsung lityum iyon kullandığı için 1 sene sonra pil ömrü yarıya düşüyor.S7 edgenin ömrü bitmişken mate9 rahatlıkla 3seneyi çıkarcağını düşünüyorum.

Sonuç olarak ekran sebebiyle s7edgeyi tercih edeceğim.Zaten mate9 u kardesim alcak 1 ay kadar detaylı bir şekilde inceledikten sonra kararım değiştirebilirse alacağım mate9 u.

Siz ne düşünüyorsunuz lütfen görüşlerinizi belirtin.

Ekran için s7 demişsiniz. Ben kararsız kalsamda konuyu sadece ekrana kadar getirebilsem kafamda sırf ekran için mate 9 alırdım. Edge ekran bence tam bir rezillik. Dönüp bakmıyorum bile edge ekranlı telefonlara.

• bayramdan sonra telefonu almayı düşünüyorum genel olarak başlığı takip ediyorum ancak bir sorum olacak telefonun mikrofonunda gürültü önleme sistemi var mıdır? şuan lenovo vibe p1 kullanıyorum düğün vs çok gürültülü ortamlarda video çektiğimde ses olarak çızırtıdan başka bişey duyulmuyor. bu telefonda yükses sesli ortam video çekme deneyimi olan oldu mu acaba
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    Aynen bende çok kararsızım ama neden sırf ekran için mate 9 u tercih ediyorsun.Siyah renk kötü diyorlar.Amoled kadar iyiyse ekranı epey bi yol almıştır mate9.Bakalım bende 2 ay sonra alacağım telefon hayırlısı...

• mrt35 kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz şekilde kaydediyor ben denedim hocam, instagram vs gibi 3. Parti uygulamalarda video esnasında sorun oluyor ama bu uygulamanın sorunu, stock kamera gayet net is görüyor.

• Ben ekranım da siyah bir wallpaper kullanıyorum, cihazım da siyah renk amoled ekranlar kadar olmasada siyah renk sırıtmiyor gayet hoş duruyor. @Kheldar a katılıyorum edge ekran pek kullanışlı değil.

• Herkese iyi bayramlar dilerim saygıdeğer forumdaşlar

• Mkn10 M kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz hocam, kılıf olarak bi cok seçenek mevcut saglam bir korumayla beraber biraz kalın bir kasa istiyorsaniz spingen veya ringke fusion öneririm. Değilse aliexpresden yığınla seçenek bulabilirsiniz, hoşunuza gideni buradan sorarsanız kullanan arkadaş varsa size yardım edecektir.

• Febr kullanıcısına yanıt
    Priziniz de bir sorun olabilir mi acaba? Bencr başka bir şarj cihazıyla da deneyin derim sağlamlığına eminseniz eğer yine aynı olursa gönderin garantiye olur ya bataryanız belkide ağrızalidir daha sonra sorun yaşamayın. Daha önce gerek burda gerekçede forum xda da böyle bir sorun duymadım ancak. İyi bayramlar

• 5a çıkış verebilen uygun bir model var mı acaba bilgi sahibi misiniz?

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.