Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şarjı bitirmek istesende bitmiyor dostum emin ol bigünu çok rahat çıkarır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grisini mediamarkt da görmüştüm ama kahve daha güzel gibi, Gold yada siyah da fena durmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halm -- 29 Nisan 2017; 15:44:0 >
  • siyah renk spigen armorla tam uyum sağlıyor çerçeve yokmuş gibi arka da öyle kamera bölgesi siyah sırıtmıyor hiç siyah olduğu için

• barisx3 kullanıcısına yanıt
    Sıyah mate 9 ve spigen kılıf ıkılısını cok merak edıyorum fotograf cekme ımkanınız varsa gormus oluruz

• müsait zamanda çekerim dostum ikinci tel yok şu an

• mate 9 aldığımızda sürüm ortadoğu çıkarsa bir problem yaşarmıyız?
  • DbA kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sorun mesela

• Tam anlamıyorum bu işlerden ama anladığım kadarı ile
    avrupa olan sürüme daha çabuk güncelleme geliyor
    ortadoğya gelmiyor. Ortadoğu çıkarsa onu avrupaya çevirme
    çok zormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Tam anlamıyorum bu işlerden ama anladığım kadarı ile
    avrupa olan sürüme daha çabuk güncelleme geliyor
    ortadoğya gelmiyor. Ortadoğu çıkarsa onu avrupaya çevirme
    çok zormu?

Zorluğundan ziyade ihtiyaç duyacağın birşey değil. İlla uğraşırım dersen gerekli açıklamaları ilk sayfada bulabilirsin. Ben ve çok kişi ortadoğu rom kullanıyoruz.
  • http://i.hizliresim.com/2r32EA.png

pili merak eden arkadaşlar, 4g senkronizasyon vs.. hepsi fuul açık, veri kısıtlama program kısıtlaması yok, herşey orjinal yani, ortadoğu sürümü daha ne olsun 6 saat

• Arkadaşlar 6s den bu cihaz geçen ya da aynı anda kullanan varsa her açıdan farkları yazabilir mi? Geçmeye değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 plus ve s7 edge kullanıp geçtim. Hepsi çok güzel cihazlar kesinlikle ama ben mate 9 u daha çok begeniyorum. Yani klasmanı 6s değil.. Kıyaslama istersen daha iyi kamera, aynı hacime daha büyük ve iyi ekran,daha özgür sistem,daha iyi hoparlör kalitesi..daha uzun batarya ömrü. Bunlar yeterlidir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakres736 -- 30 Nisan 2017; 13:27:55 >
  • Nakres736 N kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam :) kamera teknik olarak daha iyi ama bas çek olarak daha iyi mi apple dan emin olamadım. iphone kameralarının o avantajı çok iyi geliyor bana. Birde sizce ömrü ne kadar? Yani androide çok uzak kaldım huaweide 2.el de kolay olmadığını düşünürsek beni ne kadar götürür

• Merhaba arkadaşlar Mate 9 için önereceğiniz ekran koruyucu var mıdır ? Kendi ekran koruyucusu biraz yetersiz gibi geldi bana bir iki defa tırnaklarım uzun olduğu için tırnağımı ekrana çarptım ve çok milimetrik olsada çizik oluştu ekran koruyucuda.
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz düşük gibi hiç bir kısıtlama yapmadan en az 7_8 saat arası olmasını beklerdim peki bu sürede beklemeniz ne kadar acaba

• http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md64da-eu-p-HBV000001OC3Q?magaza=Hepsiburada

arkadaşlar bu kartı almak istiyorum henuz telefonu sipariş vermedim önce sdkartı alacam. bu kartı telefon görür mü? mesela note 7desteklemiyordu aklımda öyle kaldı. bi sıkıntı yaşarmıyım .?
    Kısacası UHS desteği varmı bu kart veya sandisk exreme pro gibi bir kartla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssschutzstaffel_ss -- 30 Nisan 2017; 21:48:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ssschutzstaffel_ss

http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-pro-plus-class10-95mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-md64da-eu-p-HBV000001OC3Q?magaza=Hepsiburada

arkadaşlar bu kartı almak istiyorum henuz telefonu sipariş vermedim önce sdkartı alacam. bu kartı telefon görür mü? mesela note 7desteklemiyordu aklımda öyle kaldı. bi sıkıntı yaşarmıyım .?
    Kısacası UHS desteği varmı bu kart veya sandisk exreme pro gibi bir kartla.

Ben bu kartın evo olanını kullanıyorum mate 9 ile. Hiçbir sorun yok, problemsiz.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Evo da 4k video çektiniz mi sdkartı seçerek nasıl performansı..
  • arkadaşlar bu ara benim şarjım cok cabuk bitmeye başladı. Sebebi ne olabilir acaba?
  • Arkadaşlar, bölge kodu değiştirme işlemi cihazı garanti dışı bırak mıyor mu? Bootloader kırmak ve Twrp yüklemek gerekliymiş çünkü. Garantili cihaz için pek mantıklı gelmedi.

Ayrıca bölge kodu değiştirmek zaruri mi ki? Güncelleme almayan sürümler mi var piyasada satılan? Varsa bunlar nelerdir biri anlatabilir mi?

Çok fazla sürüm ve bölge kodundan bahsedilmiş konunun başında. Oldukça kafa karıştırıcı. Onların yerine cihazınız asya bölge kodlu yazılım ise güncelleme almaz ve bölge kodu da şudur gibi anlatılsa daha hoş olurdu sanki.

Son bir sorum olacak. EMUI 5.1 bu cihaz için gelecek midir gelmiş midir bilgisi olan varsa aydınlarabilir mi acaba?

Herkese iyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.