Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun ekranında kalem desteği varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ayar aktif dostum. Anlayamadım kapaktamı bişey var yoksa telefondamı
    Kılıf ön tarafta yapması gerekeni kıvırıp arkaya katlayınca yapıyor.
    Tek aklıma gelen nano cam engelliyor olabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markov-Nikov

Telefonun ekranında kalem desteği varmı

S pen gibi bi özellikten bahsediyorum kalemle cizim yapabilir miyiz ekranda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Edizedgu

Telefonum hızlı şarj etmiyor artık, napmam gerekiyor?

Orijinal sarj aleti ve kablosunu kullanarak hızlı şarj edemiyorsanız, kabloda, şarj aletinde ya da düşük ihtimal de olsa telefonun usb girişinde sorun olabilir, başka orijinal şarj aleti ve kablosuyla deneme şansınız yoksa telefonunuza ampere vb şarj akımını ölçen bir uygulama kurup şarj değerine bakın, sonra telefonun yanında gelen micro usb çeviriciyi kullanarak başka bir yüksek amper değerine sahip bir şarj aletiyle şarj ederken çıkan değere bakın. Eğer anlamazsanız, aldığınız değerleri buradan yazarsanız yardımcı olabilirim.
  • Markov-Nikov kullanıcısına yanıt
    Kalem Kullanabiliyorsun Mesela Kameranın Ayna Özelliğinde Mikrofon Kısmında Üfleme Özelliği Var Burada ki Çizimleri Kalemle Yapabilirsin Veya Not Defterine Vs ;)
  • ares74 A kullanıcısına yanıt
    Ek'te Garanti Dışı Fiyat Listesi Mevcut'tur Telefon'da Da Hi Care'den Bakabilirsin ;) Eğer ki Kasko Veya Sigorta Varsa Düşük Fiyata'da Yaptırabilirsin Bu Konuda Tam Emin Değilim Bazı Paket Firmaları Var

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydiN_8520 -- 19 Haziran 2017; 9:59:47 >
  • ares74 A kullanıcısına yanıt
    AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler AydiN_8520.. Belki merak eden olur diye kendim cevap vereyim :) Huawei Türkiye teknik servisinde 728 Tl karşılığı ekran ve arka kapa değişimi oldu. 1 saatte hallettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares74 -- 19 Haziran 2017; 12:55:4 >
  • http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/huawei-mate-9-nano-glass-micro-kirilmaz-ekran-koruyucu-P153518415

bu ekran koruyucuyu aldım. ekrana milimi milimine tam oturuyor.
    ve telefoncu öyle bir taktı ki en ufak kabarcık olmadı, sanki üzerinde ilave koruyucu yok gibi.
  • Arkadaşlar mate 9 ve s7 edge arasında kaldım.İkisi arasında pek fark göremiyorum.Dayanıklılık açısından ve bataryadan dolayı aklım mate9'a kayıyor.Yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizask12

Arkadaşlar mate 9 ve s7 edge arasında kaldım.İkisi arasında pek fark göremiyorum.Dayanıklılık açısından ve bataryadan dolayı aklım mate9'a kayıyor.Yardımcı olurmusunuz.

Mate 9 hayırlı olsun diyelim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

Zamanla kenarlardan kalkma yapmıyor mu. Ben daha küçük olmasını istiyorum. Kullandığım cafele marka olan bir zaman sonra kenarlardan ayrıldı.

Yaklaşık 20 gün oldu alalı şu an hiç hiç bir sorun yok ve gayet memmunum. Çok fazla parmak izi falanda bırakmıyor. Tek sorun kenarlarında azda olsa boşluk kalması. Gerçei mate 9 gelen camların tamamında boşluk var o yüzden yapacak bişey yok
  • Ön kamera s7 edge i tokatlst ams srka kamera s7 edge veya lg g5 v20 açık ara ileride..

Ben edge telefon almak istemem. Bu telefon bile edge gibi kenarları kadar inceki tutarken avuç içi kısmı hep dokunmatiği harelrte geçiriyor.

Cihaz sorunsuz. S7 edge dshs kompakt ams koruycu cam falan sıkıntı olur.

İsterden v30 note8 i bekle fiyatlar da düşecek dolar 3.40 a demir atıcak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

Arkadaşlar cafele camı arkadaşa taktırdım tüpteki sıvıyı da havada kalan kısımlara sürdü ama bir hafta sonra kavisli yerlere denk gelen kısımlar yine kalktı ve tozla doldu. Sanırım film veya ekranı tam kaplamayan camlardan alacağım sizden ricam bu cafelenin dokunma hissi çok iyiydi ve ekran kalitesini düşürmüyordu bunun gibi parmak yapışmayan ve renklerin kalitesini azaltmayan film veya cam önerebilir misiniz.

Cam meselesini anlamadım...

10tl ye kadıköydr mobil iletişimde taktırdım. Gayet iyi kalkma vs yok tam oturuyor. Sadece kamera ve ahize r açıkta

• Arkadaşlar şu hwota yöntemini yapamadım birtürlü. Update.bat programı çalışmıyor. Dosyaları indirip isimlerini düzenliyorum her şey tamam oysaki. Win10 da mı sorun var anlamadım.

• İyi forumlar arkadaşlar.

Cihazdan bende yeni aldım da şu spigenin kılıfından almak istiyordum ama hiç bir yerde kalmamış gelir mi acaba bilgisi olan varmı?

Bide ekran filmi kutudan çıkanı uygulamayı beceremedim çöp oldu yenisini almak istiyorum önerebileceğiniz uygun birşey varmı acaba? İlk sayfada ki çok pahalı gerek varmı ki o kadar pahalı bir ürüne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19o7_ -- 19 Haziran 2017; 23:54:51 >
  • Cihazı alalı yaklaşık 1 ay oldu iyiki de almışım. 2380 lira + 250 liralık fixPack yaptırdım. Garantinin kapsamadığı 2 onarım hakkı için.. Pil konusu çok çok hoşuma gitti ancak sizin de sürelerinizi öğrenmek istedim arkadaşlar .ben ortalama 7-8 buçuk saat ekran süresi alıyorum .sizinki nasıl ??
  • Arkadaslar 2 aydir mate 9 kullaniyorum.1 haftadan beri pil yuzdesi %98 den birden %93 e dusuyor bazen de %100 den %95 e dusuyor.Pilde bir sikintimi oldu acaba yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Ön kamera s7 edge i tokatlst ams srka kamera s7 edge veya lg g5 v20 açık ara ileride..

Ben edge telefon almak istemem. Bu telefon bile edge gibi kenarları kadar inceki tutarken avuç içi kısmı hep dokunmatiği harelrte geçiriyor.

S7'nin ön kamerası karanlıkta Huawei'ye 5 basıyor. Huawei aşırı kumlanma yapıyor. Bence Leica konusu Huawei'de bir fiyaskodur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Ön kamera s7 edge i tokatlst ams srka kamera s7 edge veya lg g5 v20 açık ara ileride..

S7'nin ön kamerası karanlıkta Huawei'ye 5 basıyor. Huawei aşırı kumlanma yapıyor. Bence Leica konusu Huawei'de bir fiyaskodur...

Bence ön kamera çok iyi.

Arka kamerada açık ara s7 edge öndedir.

Leciaya suç atmak saçma. Diyafram 2.2... Lg de 1.7lik diyafram var.

Bunu hesaba katmak lazım. Sensör kaliteside önemli.

Sadece lenste bitmiyor ama evet lens keşke f/1.7 olsaydı.

Bunlar hep satış taktiği. Mate 10 çok iyi kamera ile gelecek...

Ben memnunum çok kötü değil. Diğer özellikleri ve çok hızlı olması asla donmaması falaniyi baya. Arayüz Samsung ve lg den ilerde

• iyi geceler arkadaşlar ,mate 9 C185B158 sürümünü kullanan var mı? bu sürüme güncelleme gelmiş mi acaba? yanıtlayan olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.