Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Firmware finder da en son b372 görünüyor. Onu güncellesem olur mu. Yoksa başka tavsiyeniz var mı

• Arkadaşlar sorunu hallettim buraya da yazdım ama gitmedi mesaj sanırım. Şarja bırakıp sabah tekrar uğraştım. Format seçeneği şarj az olduğundan çıkmıyordu heralde. Sabah seçenek çıktı format attım oreo sürünüyle açıldı sıkıntı olmadan. Herkese teşekkürler ilginiz için.

• filelistteki 4. dosya nedir MHA-L09 yazan ?

Birde xda da hwotanın yeni sürümünden bahsediyorlar mümkünse ana mesajı güncelleyebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 25 Mart 2018; 14:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

filelistteki 4. dosya nedir MHA-L09 yazan ?

Birde xda da hwotanın yeni sürümünden bahsediyorlar mümkünse ana mesajı güncelleyebilir misiniz ?

MHA-L09 tek simli model için hocam.

Bugün aratırıp güncelleyeceğim yoğun işlerden dolayı çoktandır uzak kaldım kusura bakmayın arkadaşlar.

@Hayaletx, @CodeRed, ve @resmihesap üstatlarım nedir son durumumuz konumuzu güncel tutmak adına en doğru seçim sizden yardım almak diye düşünüyorum. En son HWOTA 8i eklemek gerekiyordu son gelişmelere baktımda pek bir değişim göremedim var mı tavsiyeniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 25 Mart 2018; 14:29:39 >

Hocam bugün update yapıcağım da nerden bulabilirim güncel sürümü acaba hwotanın
  • Ne zaman fix alırız?

Bildirimler hep bozuk zamanı(bildirim şuan yazıyor 1 saatlik mesaja)

Launcher aşırı kasıyor.

Hatta dosing ölmüş gece sağlam şarj gider oldu.

Oyunlar daha yavaş falan.

HWOTA8 de bi değişiklik yok aynı durumda . Tool olarak Team MT nin Multi-Tool ( 8.0.4.3 ) da güzel gelişmeler var , bir çok işlem için faydalı bir hal almış durumda. Bunu konuya ekleyebilirsiniz.Bu toola yakında firmware güncelleme de gelir diye düşünüyorum şuan o kısım aktif değil. Sorun olan cihazların hızlı bir şekilde düzeltilmesinde faydalı bir program.
  • hwota remote : Command not allowed hatası veriyor
  • Hayaletx kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anki güncel hwota ana mesajdaki mi ?
    ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Hocam bu hatayı alıyorum nedendir ?

Herşeyi düzgün yaptığımı düşünüyorum
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Yazılım sürümünüz nedir Oreo damısınız yoksa nugat mı . Hata için OEM kildi açıkmı ve USB hata ayıklamayı açıkmı kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 25 Mart 2018; 22:30:54 >
    Oreodayım hepsi açık hocam
    Oreo da update yapmak istiyorsanız Hwota8 i kullancaksınız ilk mesajda var . Hwota8 de güncelleme işleminde Sdkart a ihtiyaç duyuyor bunuda hatırlatayım aşağıda hwota8 indirme linki ve kullanımını veriyorum incelemek isterseniz.

https://drive.google.com/open?id=0B2D9GdWntw69U3N2aDEzZjY2S1E

https://forum.xda-developers.com/mate-9/how-to/guide-mate-9-flash-oreo-update-package-t3699522

Hocam sd kartsız imkan yok mu ?
    Hwota8 için malesef sdkart olmadan olmuyor. Biraz geçikmelide olsa , Telefon dan artık sorunsuz gelmesi lazım güncellemeler. En son bana C432B364 geldi yükledim.
  • Hwota8 yöntemini ben pek sevemedim, cok tutarsız çalışıyor. Hata verme riski baya fazla. Bir kaç denememde hata aldım. Hatta bugün hwota8 yöntemi ile nougata dönmek istedim fakat telefonun derleme numarası b370 iken yazılım sürümü 7.0 a düştü :) o yüzden hayaletx hocamın da dediği gibi ilk sayfadaki yöntem ile c432 oreoya geçin sonra otadan güncellemeleri almanızı tavsiye ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ctnn C kullanıcısına yanıt
    muhtemelen bir yerde yanlışınız oldu, ben hem oreo ya hem de geri nougata hwota ile döndüm gayet sorunsuz. ayrıca aynı yöntem root kullananlar için tek seçenek, eğer sıkıntı olsaydı şimdiye kadar çoktan ortaya çıkardır.
  • Yani sd kart olmadan su an en mantıklı son surume guncelleme metodu nedir

MHA-L29 8.0.0. 363(C432) dayım su an ve son surum 366 sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 26 Mart 2018; 11:49:22 >
  • resmihesap kullanıcısına yanıt
    Daha önce defalarca sorunsuz döndüm. Yöntem ise yaramıyor demedim hocam. Yanlış yapılmaya müsait bir yöntem demek istedim. Beni yanlış anlamayın. Çok mecbur kalmadıkça tercih edilmemesi kanaatindeyim.

• 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.