Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C432B185 yükleyen yiğitler olmasını bekliyoruz root bozmayım durduk yere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilit ekranında sol altta duran saatin yerini değiştirme imkanı yok mu
  • nastasia kullanıcısına yanıt
    Eyvallah...

Listeye baktığımda bendeki MHA-L29C432B182 yazılımlı telefon en son 03.05.2017 tarihinde güncelleme almış gözüküyor.Doğru yorumluyorum değil mi ?

http://hwmt.ru/hwmtsite/firmware-database/?firmware_model=MHA-L29C432B182&firmware_page=0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Eyvallah...

Listeye baktığımda bendeki MHA-L29C432B182 yazılımlı telefon en son 03.05.2017 tarihinde güncelleme almış gözüküyor.Doğru yorumluyorum değil mi ?

http://hwmt.ru/hwmtsite/firmware-database/?firmware_model=MHA-L29C432B182&firmware_page=0

C432B185 gelmiş gördüm az önce ama listede yok firmware finder uygulamasında gördüm listeye eklenir yakinda

Listede gözükenler değil mi ?

http://hwmt.ru/hwmtsite/firmware-database/?firmware_model=MHA-L29C432B185&firmware_page=0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Listede gözükenler değil mi ?

http://hwmt.ru/hwmtsite/firmware-database/?firmware_model=MHA-L29C432B185&firmware_page=0

Yok ok ben baktığımda görmemiştim güncelleme gelmiş yükleyen olursa fikir alırız kardeşim

• dejavu178 kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulabildiniz mi hocam?

Evet yeni bir güncelleme var. Firmfinderi kurdum ama nasıl kurulacağını bilmiyorum. Yükleyen olursa güncellemenin ne farkı olduğunu ve nasıl yükleneceğini yazarsa seviniriz. Teşekkürler.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Çözüm bulabildiniz mi hocam?

Bir kaç yerde okudum uçak moduna alıp tasarruf moduna geçin demişlerdi yaptım anormallik gitti, gün boyu da tekrarlamadi. bugün 7.30 saat ekran süresi aldım gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu178 -- 14 Haziran 2017; 0:34:25 >

• Merhabalar,Mate 9 u hiçbir yerde elime alıp inceleme fırsatı bulamadığımdan büyüklüğü konusunda tereddütlerim var,Paralel ithalat p 10 plus 64 gb olan ile Mate 9 arasında kararsızım,özellikleri açısından 2 telefonda bana uyar ama Mate 9 çok mu büyük acaba,şuan Asus zenfone 2 kullanıyorum büyüklüğü çok ideal benim için (5.5"),tavsiyesi olan var mı bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulluk68

Merhabalar,Mate 9 u hiçbir yerde elime alıp inceleme fırsatı bulamadığımdan büyüklüğü konusunda tereddütlerim var,Paralel ithalat p 10 plus 64 gb olan ile Mate 9 arasında kararsızım,özellikleri açısından 2 telefonda bana uyar ama Mate 9 çok mu büyük acaba,şuan Asus zenfone 2 kullanıyorum büyüklüğü çok ideal benim için (5.5"),tavsiyesi olan var mı bu konuda.

LG G2'den geçtim ve özellikle büyük ekran olması tercihimdi.

Ama kısa sürede alıştım ve büyüklüğü rahatsız etmiyor.Zaten verdiği performans ve kalitesi yüzünden büyüklüğünü umursamıyorum bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu178

Selamlar son iki gündür şarj çok çabuk bitmeye başladı normalde 7-8 saat ekran süresi alırken dün ve bugün 3.30-4 civarı bir rakam aldım ve şuan telefon durduğu yerde ısınıyordu kullanım detaylarına baktım ve Android Sistemi %35 lik bir kullanımda şuan, uçak moduna alıp normal tasarruf moduna çektim ısınma durdu suanlik, sebebi nedir Android Sistemi neden bu kadar yemeye başladı pili, yaşayan varsa çözümü nasıl oldu teşekkürler

pil konusunda banada bluetooth kullandıktan sonra aynı şey oluyor bluetooth la işim bitince kapatıyorum yüzde 10 civarı kullanım gösteriyor şarj hızlı bi şekilde bitiyor. Android sistem de yüzde 25 leri görüyor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor sanırım takılıyor bluetooth. ilginç ama düzeltilmesi lazım. bunu nereye bildirebiliriz geri dönüş yazılım güncellemesi açısından fikri olan var mı?

• Tek elle kullanımi ergonomik degil. Ama cift elle harika

• quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Evet yeni bir güncelleme var. Firmfinderi kurdum ama nasıl kurulacağını bilmiyorum. Yükleyen olursa güncellemenin ne farkı olduğunu ve nasıl yükleneceğini yazarsa seviniriz. Teşekkürler.

Ben şu anda güncelliyorum bakalım neler olacak.

Changelog ta şunlar yazıyor anladığım kadarıyla.

Kameraya 6x zoom eklenmiş, Bildirim paneli optimize edilmiş ve iyi duruma getirilmiş, sistem kararlılığı artırılmış. Wi-fi doğrulama gerektirdiğinde bilrim panelinde bildirim çıkacakmış.Daha iyi bir şebeke(Gsm hattı şebekesi) için parametreler eklenmiş.Google güvenlik yamaları eklenmiş.

Orjinal metin...
    This update adds 6x zoom for clearer long distance photos, optimizes notification display in the notification panel, and improves system performance and stability. [What's new] Added 6x zoom, which enables you to take clearer photos from a distance. Added notifications in the status bar when verification is needed for public Wi-Fi. [Optimizations] Optimized display in the status bar, which now displays notifications in a clearer way. Deleted unnecessary prompts. Integrated the latest carrier parameters for a better network experience. Improved device security with Google security patches. [Update notes] 1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating. 2. The system will restart after the update. This will take about 5 minutes. 3. If you experience any issues during the update, please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance.

• proxy finderda güncellemeyi gördü fakat telefonun sistem güncellemede görünmüyor nedenki

• quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

proxy finderda güncellemeyi gördü fakat telefonun sistem güncellemede görünmüyor nedenki

güncellemeyi seçip send via system update dedinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

proxy finderda güncellemeyi gördü fakat telefonun sistem güncellemede görünmüyor nedenki

güncellemeyi seçip send via system update dedinmi ?

tamamdır 2. denemede gördü yükleniyor bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 14 Haziran 2017; 7:47:55 >
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    bende firmfinder ile yükleme yapmaya çalışıyorum dün geceden beri en üsteki 300 mb küsürlük olanı seçtim ama sürekli %100 oluyor ve bir yama daha indiriyor 10 yama oldu yaklaşık 5 gb tı geçti nedir bu durum bir şeyi yanlış mı yaptım. yani indiriyor ama sonra bir yama daha var deyip bir daha indiriyor anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

bende firmfinder ile yükleme yapmaya çalışıyorum dün geceden beri en üsteki 300 mb küsürlük olanı seçtim ama sürekli %100 oluyor ve bir yama daha indiriyor 10 yama oldu yaklaşık 5 gb tı geçti nedir bu durum bir şeyi yanlış mı yaptım. yani indiriyor ama sonra bir yama daha var deyip bir daha indiriyor anlamadım gitti.

Aynen benimkide 7 yama oldu hala devam ediyor...
  • PRoDi P kullanıcısına yanıt
    benim 10 yama oldu 5 küsür gb toplamda ama evden çıkmak zorunda kaldım şuan wifi olmayan bir yerdeyim... eve dönünce devam ettirmeye çalışacağım.bilgisi olan arkadaşlar var ise bu durum normal mi yoksa biz mi yanlış bir şey yapıyoruz bilgi verebilirler mi ???
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.