Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

Önce full Wipe yapıyorsun. Hafıza kartı hariç.

Sonra sırasıyla rom'u ve 29C432 Data Files B182'i (Avrupa için olanı bu) dosyasını flashlıyorsun. Sonrasında isteğe bağlı olarak KangVip'i flashlayabilirsin. Bu şekilde mi yaptın.

Hocam dediğiniz gibi wipe yaptım 29c432 B182 flashladım yükledi ama resetlerken is yok yinede tekrar başlatılsın mı mesajı alıyorum. telefon yine açılmıyor
    Bunun haricinde kendi bölgeme ait update dosyasını indirip sd kartta dload klasörü oluşturup yüklemeyi deneyeceğim şuan iniyor net biraz zayıf uzun sürecek sanırım. Sizce bu şekilde cihaz açılır mı
  • hddeliduman H kullanıcısına yanıt
    İnene kadar tekrar dene istersen.

Veri dosyası l29 olacak, çift hatlı.

RomAur B182 v1.5

L29C432 Data Files B182'i sırasıyla flashla

İkisinde de cache Wipe yap tamamlayınca (sol altta çıkıyor seçeneği.

Data yı yükleyip cache Wipe yaptıktan sonra sistemi yeniden başlat.

Bootloader ı açtıktan sonra başlangıçta çıkan o hata kodu ekranında bir süre bekleyebilir, sonra huawei ekranı geliyor.

Bir süre sonra da dil seçeneği geliyor.

Install KangVip'i sonradan yüklersin. Bu şekilde tekrar dener misin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

İnene kadar tekrar dene istersen.

Veri dosyası l29 olacak, çift hatlı.

RomAur B182 v1.5

L29C432 Data Files B182'i sırasıyla flashla

İkisinde de cache Wipe yap tamamlayınca (sol altta çıkıyor seçeneği.

Data yı yükleyip cache Wipe yaptıktan sonra sistemi yeniden başlat.

Bootloader ı açtıktan sonra başlangıçta çıkan o hata kodu ekranında bir süre bekleyebilir, sonra huawei ekranı geliyor.

Bir süre sonra da dil seçeneği geliyor.

Install KangVip'i sonradan yüklersin. Bu şekilde tekrar dener misin.

Hocam teşekkür ederim bu dediklerinizi harfiyen yaptım nihayetinde oldu Allah razı olsun
  • hddeliduman H kullanıcısına yanıt
    Cümlemizden.

Rom güzel, Stock rom dan farkı yok denecek kadar az.

Birkaç günlük kullanım süresince gördüklerim eksiklerini ve artılarını yazayım kısaca.

Güncelleme olayı yok, ota'dan yahut firmware ile de yok, yalnızca twrp ile flashlanabilir yeni çıkan sürüm.

Tema desteği yok, indirseniz de olmuyor denedim yapamadım.

Açılırken 20 saniye kadar bekletiyor " has been unlocked and can't be trusted" ekranında (iptal edemedim bunu).

Artıları;

Çift dokunuş ile açılan ve kapanan ekran.

Ekran Kilitli iken ekrana tek dokunuş ile uyandırma.

Sanal klavye yanına kilit seçeneği ile tek tuş ile kilit.

Tema ve arayüz sıkıntısı için nova launcher tavsiye ederim, g3 den beri kullanıyorum, gayet stabil ve kullanışlı.

Wifi çekim gücü 152 de sıkıntılıydı o sıkıntı bunda yok.

Telefon görüşmesi kaydı.

Rom'a gömülü busybox, adaway reklam engelleme ve supersu.

Özelleştirebilir ayarlar (Kangvip flashlanırsa)

Gereksiz hiçbir uygulama yüklü değil, isterseniz marketten indirip kuruyorsunuz,neredeyse saf android.

Launcher kullanımında huawei ürünleri (mesela hava durumu) widgetini ana ekrana koyunca hata veriyor, bu da sıkıntı değil.

Adım sayar yok ama marketten indirip kullanabiliyorsunuz.

Son olarak da ekran süresini yazayım.

Sabah 9'dan 1:20 ye kadar yani 16 saat açık kalma süresince 7 saat ekran süresi aldım.

Bence artıları eksilerinden fazla şuan itibariyle.

Yok ben cicili bicili temalardan, Stock özelliklerinden vazgeçmem diyenler için ise iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Yetimoğlu_ -- 9 Haziran 2017; 2:1:25 >
  • Hocam benim için eksi diye yazdıklarınızın hiçbir önemi yok artıları daha iyi hatta rootlu , viper4 kurulu olması çift tıklama ve ekran süresi çok güzel oldu.
    Stokromda rootlayamamıştım cahillikten açılışta ki yazılar bootloader kilidi açık olduğu için geliyor sanırım kapansa gelmez ben power tuşuna 1 kez basıp hızlı geçiyorum.
    Rom için teşekkürler gereksiz ne varsa benim yerime silmişler çok iyi oldu
  • Fiyatı 2000 altına inmek üzere

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★
  • Arkadaşlar böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Navigasyonda yer bulmak için konumu açmak istiyorum ama kapalı diyip açmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Arkadaşlar böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Navigasyonda yer bulmak için konumu açmak istiyorum ama kapalı diyip açmıyor.

Ekrana göre sadece konum tespitinde wifi ve mobil ağ seçili, gps olanı seçin,
  • ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ siparişi yanlış verdiğim için satıyorum 50 tl

• Arkadaşlar sanal tuşları gizlemek isteyenler gmd immersive adlı uygulamayı deneyebilir gayet güzel işe yarıyor

• Arkadaşlar selam. Mate 9 ile 4k video çekiminde düşük ışıkta (düşük ıiık dediğime bakmayın, güneş altında olmadığım her çekim) noise problemi yaşayan var mı acaba?

• Arkadaslar spigen in kilfini almadiysaniz mutlaka alin cok iyi kilif yapmislar hem kaba degil hemde telefonu koruyor. Spigenin sitesinde tekrar satisa sunulmus kacirmayin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_mtd

Arkadaşlar sanal tuşları gizlemek isteyenler gmd immersive adlı uygulamayı deneyebilir gayet güzel işe yarıyor

aslında gizlemek yerine sanal tuş bandını seffaf yapabilsek çok hos olacak birde bant kalınlığını inceletebilsek keşke öyle bie ayar koysalardı

• barisx3 kullanıcısına yanıt
    Ana sayfada sanal tuşlar şeffaf ama uygulamalar içinde de olsa güzel olur gerçekten.

• Telefonda cift tıkla açılıp kapanma özelliği var mı? Ayrica son android sürümü ne?

• merhaba,

telefonu cift sim olarak kullanıyorum. whatsapp için ikiz uygulamayı aktifleştirdim ancak uygulamalar stabil çalışmıyor. iletiler vs saglıklı gelmemeye basladı. ben whatsapp a girdikten sonra iletiler ulaşıyor vs.

bununla ilgili çözümü olan var mı? tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

quote:

Orijinalden alıntı: matias28

B182 olarak görünüyor. Türkiye cihazi bu arada.

benim cihaz C185 idi şarj sorunu üst seviyede idi rebrand yöntemi ile C432 yaptım 3 gün oldu şarjdan acayip memnunum.

REbrand yaptıktan sonra Netflix çalışıyor mu?

• Samsung note 4 den sonra tek alışamadığım ekran bölme oldu. Bankacılık uygulamalarının hemen hiç biri ekran bölmeye müsaade etmiyor.

Bir de parmak eklemiyle ekran bölme çok sağlıklı çalışmıyor 4 5 kere denedikten sonra anca oluyor.

Bu konularda önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markov-Nikov

Telefonda cift tıkla açılıp kapanma özelliği var mı? Ayrica son android sürümü ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Markov-Nikov

Telefonda cift tıkla açılıp kapanma özelliği var mı? Ayrica son android sürümü ne?

Aslında var ama kapalı, açmak için yöntemler var. Anasayfa da vardı anlatımı.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.