Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. Telefonun şebeke ayarlarını 3G/4.5G ayarlarını nereden yapabilirim?

2. Telefonum sesli konumda olup çaldığında titremiyor. Titreşimi aktif etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkantyusuf B kullanıcısına yanıt
    Dostum bunu hangi klavye için anlatıyorsun? Google klavye mi? Swiftkey için mi?

Eğer google klavye için anlatıyorsan öyle bir imkan yok. Çünkü dil seçeneklerinde türkçe olmasına rağmen, qwertz var.. Qwerty klavye yok. Pc seçeneğini denedim, onda da türkçe karakterler aktif olmadı. Olmuyor yani, oldurabilen varsa nasıl yapıldığını güzel şekilde anlatırsa bizler de faydasını görmüş oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar bir yardımcı olun..

1. Telefonun şebeke ayarlarını 3G/4.5G ayarlarını nereden yapabilirim?

2. Telefonum sesli konumda olup çaldığında titremiyor. Titreşimi aktif etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Telefonun şebeke ayarlarının nasıl yapılacağını buldum. O konuda sıkıntım kalmadı. Fakat otomatik senkronizasyon ve telefon sesli konumdayken çaldığında hala titreşimi aktif edemedim.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin de sıkıntı benim gibi. Ben de odadaki tvye aktaramıyorum fakat mutfaktaki tvye aktarabiliyorum. Senin de sıkıntı telefondan değil de tvden kaynaklı benim gibi..

• Rebranding yani ülkeler arası geçiş Xda'da dün yayınlandı. Umarım en kısa sürede bu metotlar çoğalır...

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Benin tv de Android tv nasıl olmuyor anlamıyorum. 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Benin tv de Android tv nasıl olmuyor anlamıyorum. 😕

Televizyonda miracast desteği yoksa olmaz.
    Her smart tv'de o özellik yok dostum maalesef..
    Aynen hocam, bunlar güzel gelişmeler yakındır çoğalması. Birde yakında bir güncelleme gelse Avrupa cihazları içinde buna uygun Kangvip costum romu gelse tadından yenmicek :)

• ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• Az önce çekmiş olduğum bir kare

https://store.donanimhaber.com/9c/ce/7f/9cce7ff76e1f15413c0adfc5ebc9c8ea.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 13 Şubat 2017; 0:58:43 >

Bahsettiğin özellik ekran yansıtma ise var gözüküyor. Televizyon um Sony 55 xd93 başka çözümü yok mudur,

Hocam bende de aynı sorun var tv lg 49uf6807 mate 9 dan bağlanırken tv de bağlanmaya çalışıyor yazıyor telefonda bir süre sonra tv kayboluyor. 2 ayrı Note 2 ile denedim aynı tv rahatça bağlandı. Sorun telefonda galiba.

Bir de mobil veri kotasını belirlerken fatura tarihini nasıl ayarlıyoruz mobil veri altında bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celo68 -- 13 Şubat 2017; 8:48:51 >
  • -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Custom rom zaten doruk noktası olur :D Hani o günleri görsek Bootloader'ı açmak için var mı hiç bir bilgin?
    Evet, ekran yansıtma var gözüküyor ama arkadaşın dediği gibi sıkıntı telefonda da olabilir.. DLNA ya da Miracast'tan biri ya tvde yok ya da telefonda..
    eski telefonumda çok rahat bağlandığıma göre mate 9 da bu konuda bir sıkıntı var diye düşünüyorum.benim yazılım b110 belki b138 de bu sorunu çözmüşlerdir bilemiyorum.
    Eski telefonunla bağlanıyorsan sıkıntı telefonda demek ki hocam.. Umarım güncelleme ile çözülebilen bir durumdur.
  • Andakan A kullanıcısına yanıt
    Güzel fotoğraflar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

eski telefonumda çok rahat bağlandığıma göre mate 9 da bu konuda bir sıkıntı var diye düşünüyorum.benim yazılım b110 belki b138 de bu sorunu çözmüşlerdir bilemiyorum.

Arkadaşlar 2 çeşit bağlantı tipi var telefondan tv ye bağlanmak için. Biri miracast öbürünün adını hatırlayamadım. Bende note 4 le 7 serisi samsung tv ma bağlanırken şimdi bağlanamıyorum mesela. Hem telefonda hemde tv de aynı bağlantı özelliği olacak ki bağlansın. Ne tv de ne telefonda sıkıntı yok yani. Tv için bi miracast cihazı alırsanız sorun çözülür. Miracast olayı donanımsal bir olaydır güncelleme ile falan gelmez.

Google Playde miracast widget&shortcut diye bir program var onunla dene ben öyle çözdüm
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.