Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc için frimware olduğunu bilmiyordum, ayrica modifiyeli hisuite ne bilmiyorum. İslemleri yapmam icin yardımcı olabilir misiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmtilla kullanıcısına yanıt
    teamviewer la bağlanıp hızlıca yardımcı olabilirim. şu tarif edilen alıntı kısmını bulunca onu da paylaşacağım bu mesaj altında

Edit:https://forum.donanimhaber.com/huawei-mate-10-pro-kullanicilari-kulubu-ana-konu--130680410-586

2,inci mesajda anlatımı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanercan -- 20 Kasım 2019; 21:54:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba son zamanlarfa telefonum çekmemeye başladı. Olmayacak yerlerde telefonum çekmiyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Geçenlerde telefonu satıp başka bir telefon almak istedim ama fiyat olarak redmi note 8 pro biraz dikkatimi çekti.

Kamerası bence bizimkinden kötü. Telefonumla 3.senemizi devirdik bu çekmeme sorunu hariç hiç bir sorun yaşamadım. Bu telefonu aratmayacak bir telefon önerisi olan var mı? Yoksa mate 9 la yola devam mı etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanaltar

https://www.youtube.com/watch?v=pgpnJ5RK2o0&feature=youtu.be

Youtube bağlantısında anlatıyor.
    bir bir uygulayınız.

0-videodaki verilen linkteki dosyalarla indirip işlem yapınız.
    1-Güncelleme için kullanacağınız laptop ve telefonunuz aynı WiFi ağına bağlı olmak zorunda yoksa güncelleme gerçekleşmez.
    2-Geliştirici seçenekleri açıp USB hata ayıklamayı aktif hale getirmelisiniz.
    3-Telefonun ekranının kapanma süresini ayarlardan 30 dk yapmalısınız.
    4.telefondaki firmware finder for huawei içinde c636 olan son tarihli güncellemeyi kullanabilirsiniz.
    ille de b172 olsun diye uğraşmayınız.

BEN MATE 9 MHA-L29C636B172 kodlu Android 7 olan telefonumu Android 9 pie'ye güncelledim.
    bu videoda işlemler sırasıyla çok iyi şekilde anlatılıyordu. linkleri versem bile hata yapma riskiniz çok fazla, video kaldırılmış, ben çekip atsam desem zamanım yok, ayrıca tam olarak bende hatırlamıyorum. Eksik birşey yaparak hataya sebebiyet vermek istemem.. Üzgünüm..

• telefonun kamerası ve işlemcisi halen güçlü muadil yeni bir telefon baksak enaz 5 bin tl çıkarmamız gerekicek.Mi9t pro belki bir nebze iyi olabilir ondada kamera ya çok yakın yada bir tık önde .
  • arkadaşlar merhaba

Youtube music premium uygulaması kurulu telefonumda. Müzik dinlerken tahmini yarım saat sonra uygulama kapanıyor. Pil optimizasyonlarını devre dışı bıraktım. Otomatik olarak yönet tikini kaldırıp manuel ve hepsi seçili şekilde bıraktım. Ama hala kapanıyor varmı aynı durumu yaşayan?
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün bir güncelleme gelmiş telefona, kendini kapatıp açmış gece, şifre ekranında bekliyordu sabah, sistem güncellemesi tamamlandı diyordu. Sistemden baktığımda derleme numarasında 9.1.0.252(C432E7R1P8patch03) diye bir şey görüyorum. Fikri olan var mıdır?

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★
  • Güvenlik ile ilgili bir güncelleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;
    Aylar önce pie güncellemesini almıştım ancak şu zamana kadar telefonu sıfırlamamıştım. Şuanki sürüm 9.1.0.252(C432E7R1P8patch03) Telefonumu ayarlar menüsünden telefon sıfırlama yöntemiyle sıfırladım ancak kamerada bazı özellikler kayboldu. Görselleri ekledim. Fotoğraf modunda bokeh ve hareketli fotoğraf vardı onlar kayboldu. Bokeh portre bölümünde var oda sadece aç kapa şeklinde, herhangi bir ayarı yok. Bu durum normalmi yoksa bende mi bir gariplik var bilgi verirseniz çok sevinirim.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: daksil60

Arkadaşlar merhaba;
    Aylar önce pie güncellemesini almıştım ancak şu zamana kadar telefonu sıfırlamamıştım. Şuanki sürüm 9.1.0.252(C432E7R1P8patch03) Telefonumu ayarlar menüsünden telefon sıfırlama yöntemiyle sıfırladım ancak kamerada bazı özellikler kayboldu. Görselleri ekledim. Fotoğraf modunda bokeh ve hareketli fotoğraf vardı onlar kayboldu. Bokeh portre bölümünde var oda sadece aç kapa şeklinde, herhangi bir ayarı yok. Bu durum normalmi yoksa bende mi bir gariplik var bilgi verirseniz çok sevinirim.

Değişen kamera arayüzünden kaynaklanıyor.
    Fotoğraf modundaki bokeh, artık menünün en solundaki Açıklık adlı seçenek.
    Hareketli fotoğraf butonu kalktı, artık en sağdaki daha bölümü altında, ayrıca seçilen bir mod oldu.
    Portre için bokeh kısmında ise eskiden bende hiçbir ayar yoktu.
    Bu arayüzde ikona basıp aktifleştirdiğinzde altta ışık şekillerini (kalp vs) seçebileceğiniz, ayrıca yatay bir menü açılıyor.

• Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Ancak portre modunda bokehi etkinleştirince altta ışık şekilleri yada kalp vs seçebileceğim yatay bir menü yok. Görseli ekledim.

• quote:

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Ancak portre modunda bokehi etkinleştirince altta ışık şekilleri yada kalp vs seçebileceğim yatay bir menü yok. Görseli ekledim.

Acaba o seçenek Mate 9'da olmayabilir mi, tam emin olamadım.
    Başka bir arkadaştan teyit gelene kadar, kamerayı uygulamalar altından durdurup, önbelleğini ve verilerini temizleyerek bir daha dener misiniz?

• Maalesef hiçbir değişiklik olmadı.
  • quote:

Maalesef hiçbir değişiklik olmadı.
    O zaman bence modeli kullanan arkadaşlardan teyit bekleyelim :) Belki de bu seçenek Mate 9 da yok.
  • Mate 9 da bu seçenek bulunmuyor ne yazık ki.
  • Emui 9.1'den 8'e geri dönüş yaptım. Eski sürümü yükleyince farkettim ki 8 sürümü daha stabil. 9.1 de ram kullanımı problemli imiş. 2 sefer önce açtığım uygulamayı tekrar açtığımda kendini yeniliyordu. Uygulamalar arası geçişler yavaşlılık vardı. Hele hele üstteki bildirim alanı gereğinden büyüktü :)
  • Redmi note 8 pro ile mate p un kameralarına baktım

Arka kamera da bizim telefon iyi
    Selfie kamerasında note 8 pro
    Videoda bizim telefon daha iyi.

• Redmi note 8 pro ile mate p un kameralarına baktım

Arka kamera da bizim telefon iyi
    Selfie kamerasında note 8 pro
    Videoda bizim telefon daha iyi.

• Arkadaşlar telefona pil değişimi yaptım, 1 ay sonra kendi kendine devamlı reset atmaya başlıyor, telefonu güncelledim, sıfırladım ama nafile. Başına gelen yada fikri olan varmı

• 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.