Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahibinden de denk getirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesin kamera dan kaynaklanıyordur o. Fotoğraflara yer imi koymak için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailorhan06 İ kullanıcısına yanıt
    Aa evet aynen öye hocam. Mi5de de bu ozelik acikti(fotografa konum bilgisi ekleme), fakat gps hic acilmiyordu. Neyse kamera ayarlarindan kapatiyorum simdi, ama olsa iyi olurdu ama sinir bozucu bu sekilde

• Güncellenme Okeylendi Kurabilirsiniz İkiz Uygulama Eklenmiş Bir Kaçta Yama Yapılmış

• AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    İlginç bende onaylanmamis görünüyor.

• tkar kullanıcısına yanıt
    Çok yakında.

Bana dün en son güvenlik patch geldi

• Arkadaşlar merhaba

Televizyonum biraz eski bir model (2012) olduğu için kablosuz ekran paylaşımını desteklemiyor. Ekran paylaşımı için telefon ve TV eşleşiyor ama sonra bağlantı sırasında "Intel (wi-di) bu desteklenmeyen bir aygıttır" şeklinde bir uyarı geliyor. Gerçi eski telefonum G7 ile fotoğraf ve videoları TV'ye aktarıyordum ama tam olarak telefonun ekranını yansıtamıyordum. Ben de dün Usb type to hdmi adaptör aldım. Bu adaptör ile telefonun ekranını TV'ye aktarabilir miyim? Ürün aşağıdaki gibidir. Buna benzer bir ürün kullanan veya telefonun ekranını adaptör benzeri aparatlarla TV'ye aktaran var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Arkadaşlar merhaba

Televizyonum biraz eski bir model (2012) olduğu için kablosuz ekran paylaşımını desteklemiyor. Ekran paylaşımı için telefon ve TV eşleşiyor ama sonra bağlantı sırasında "Intel (wi-di) bu desteklenmeyen bir aygıttır" şeklinde bir uyarı geliyor. Gerçi eski telefonum G7 ile fotoğraf ve videoları TV'ye aktarıyordum ama tam olarak telefonun ekranını yansıtamıyordum. Ben de dün Usb type to hdmi adaptör aldım. Bu adaptör ile telefonun ekranını TV'ye aktarabilir miyim? Ürün aşağıdaki gibidir. Buna benzer bir ürün kullanan veya telefonun ekranını adaptör benzeri aparatlarla TV'ye aktaran var mı?

Anycast M4 Plus adlı cihazla kablosuz olarak ekranı TV ye sıkıntısız aktarabiliyorum . Youtube vs. kesintisiz izleyebildim . TV çok eski 2010 model samsung, isterseniz bi araştırın .

• Hayaletx kullanıcısına yanıt
    Kablosuz aktarmada sıkıntı oluyor mu acaba? Özellikle yüksek çözünürlüklü videolarda durum nasıl? Bu nedenle kablolu tercih ettim.

• noktanınsâbiti kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hayırlı forumlar mate 9 forumunda mate 9 pro kullanan sayılı kisilerdensiniz acaba şarj mate 9 alırım göre nasıl bizim arkadaşta mate 9 var 9-10 saat ekran süresi alıyor proda durum nasıl kullanan biri olarak tavsiye edermisiniz bir handikabi varmı telefonun sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Bu program güncellenmiş bi turlu kullanamadim ya, bide onaylanmamistir diyor guncellemeye hayret ettim nedir bu cifte standart =)

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Hocam öncelikle hayırlı forumlar mate 9 forumunda mate 9 pro kullanan sayılı kisilerdensiniz acaba şarj mate 9 alırım göre nasıl bizim arkadaşta mate 9 var 9-10 saat ekran süresi alıyor proda durum nasıl kullanan biri olarak tavsiye edermisiniz bir handikabi varmı telefonun sizce

Merhaba, telefonun kronik bir sorununu görmedim. Ben ekran süresini 5-6 saat civarı alıyorum. Mate 8 daha uzun gidiyordu. Genel olarak tavsiye ederim.

• İlk pil sürem arkadaşlar.
    Tüm haliyle stok cihazım, sabahtan akşama. %10 altina zorunlu olmadigim sure boyunca düsmek istemiyorum. 7 saat 15 dakika gorur dusuncesindeyim.bence fazlasiyla yeter, sizde durumlar nedir?

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç youtube videosu denedim yüksek çözünürlük sıkıntı olmadan aktarım yaptı ses ve görüntü makul şekildeydi . Çok test etme imkanım olmadı işler güçlerden dolayı .
  • noktanınsâbiti kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hayret verici 4000 mah 5.5 inç 5_6 saat çok azmış u11 ile mate 9 pro arasında kalmıştım 3000 mah li u11 7-8 saat arası alırken mate 9 pro nun bu değerler alması bana 835 in batarya yemediğinı gösterdi çok tsk eder hayırlı forumlar dilerim

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    5-6 saat süreyi alırken 2 güne yakında bekleme süresi olduğunu unutmayın, u11 kaç saat bekleme sonunda alabiliyor bilmiyorum ama mate 9 batarya konusunda beni inanılmaz tatmin etti. Samsung note 3 te video izleyerek 8 saat ekran süresi almıştım ama normal kullanımda imkansız. U11 ile normal günlük kullanım senaryosunda mı alıyorsunuz o değerleri yoksa ekran süresi kasarak mı o önemli . Mate 9 ile günlük kullanımda 6 saatin altına çok nadiren düşüyor benim cihaz, en az da bir buçuk gün sonra şarj ediyorum.
  • resmihesap kullanıcısına yanıt
    5_6 saat mate 9 pro da alıyormuş arkadaşimda mate 9 da 8_9 saatler alıyor ama mate 9 pro da niye bukadar az onu sormuştum arkadaşa u11 forumunda takip ediyorum oradaki arkadaşların ekran sürelerine bakarak konuşmuştum tabiki günlük kullanımda o değerleri aliyorlar

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Mate 9 pro da ekran çözünürlüğü qhd olduğu için düşük olması normal. Ki huawei in bu çözünürlükte ürettiği ilk telefon olduğu için de olabilir tam oturmamış olması. Ben zaten önceki mesajlarda da belirttim, pro modeline o kadar para vermek gereksiz.
  • resmihesap kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısın okadar paradan kasıt 2100 liraya 23 ay garantili vardı zaten sınırına 2900 lira vermek dediğin gibi mantıksızlık ama biraz küçük olması amoled ve ram dahili olması biraz insanı cezbediyor ama tabiki ekran süresi önemli 5_6 saate düşük olduğu için hiç girmem

• merhaba herkese iyi günler. mate 9 ile samsung note fan edition(note 7) arasında kaldım. Kalem benim için aradığım bir özellik değil öncelikle bunu belirteyim. Bi yerde hiç kullanmadığım, 500 tl ucuz, geniş ekran, daha yüksek ekran süresi, 4g hızı daha iyi, yüksek sar değerli mate 9; bi yerde samsungun amirali, suya ve toza dayanıklı, g. glass 5, kamerasının daha iyi olacağını düşündüğüm, ekran çözünürlüğü daha iyi, edge olduğu için sıkıntı yaşayabilirim ama şık durması, düşük sar değerli note fe. tasarım olarak ikisi de hoşuma gitti, ikisinin de kronik sorunun olduğunu duymadım. eğer bu iki telefonu da inceleyen varsa karar vermem konusunda yardımcı olabilir misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.