Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazın root luysa 7.0 da Root Essential adlı programla yapabilirsın.8.0 da kendiliginden degisiyor.
  • bcansu B kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro tanıtımlarında always on display var görünüyor, yani ekran kapalıyken saat görünüyor, oreo ile mate 9 da var mı acaba?
  • Bildiğim kadarıyla yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcansu B kullanıcısına yanıt
    Evet yazdıktan sonra araştırdım amoled ekran olmadığı için yokmuş.
  • 1800 Tl'ye huawei mate9 gri cihaz alındı.

16 ay tr garantili, nokta hatasız, full kutulu.

İyi kotu yorumlarinizi bekliyorum. Tasarim harikasi bir cihaz. Bayildim.

Saglam bir kilif ve kirilmaz cam önerisi istiyorum. Muhtemelen aliexpressden alirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun, tr garantili olarak gerçekten güzel fiyata almışsınız. Huawei modellerinin fiyatı belli bir seviyenin altına düşmüyor. Bence çok güzel olmuş fiyat olarak. Kılıf ve cam olarak da ben çarşıdan aldıklarımı kullanıyorum gayet de memnunum ama koruyucu camların kenarlarında yapışmayan bir yer mutlaka oluyor. Alışşıyor insan bir süre sonra.

• zopheal kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucunun resmi var mı acaba uygulanmış halinin?
  • Özelleştirerek kullandığım tema forumdaşlar, font da değişiyo fakat telefon kullanım dili ingilizce olursa, XDA Ex 1.2 temasının sağını solunu biraz çekiştirerek düzenledim.

https://drive.google.com/file/d/1ZRgwk_NiWg2h4XpGM2OiVdjR-x0j6-6i/view?usp=drivesdk

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Umarim fikir verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkürler, gayet güzel belli oluyor. benim kullandığım kalın buna göre, kaplama alanı aynı olmasına rağmen sizinki tamamen yapışmış. listeye ekledim.
  • bende note4 telefonumu bırakıp huaweiye geçtim.günde 3 kere şarj ediyordum .Samsung ile kıyas yaparsak tabiki huawei ezip geçiyor.Benim derdim kimi hiçbir ayar yapmadan 7 saat ekran 48 saat bekleme süresi alıyor kimi birton ayar yapıyor ama 5 saat ekranı zor bela alıyor .Dediğiniz gibi vodafone 3g de şarj sömürüyor olabilir .bugün bir deneme daha yapıcam bakalım .
  • Alacaoglan A kullanıcısına yanıt
    Ellerinize sağlık. Az sayıda beğendiğim temalardan biri oldu. Keyifle kullanacağım..

Biraz detay paylaşayım bende..

• telefon müthiş arkadaşlar, android konusunda bilgiliyim, rom root bl işlerinde fakat bunda yapmadım. bl kilidini açmadım haliyle root ve twrpde yapmadım. bütün uygulamalarımı yükledim, telefona bayıldım.

Çift tık ile ekran açma ve kapatma özelliği yok mu ayarlarda bulamadım, ses açma kapama ve güç tuşları çok sert insan basmaya çekiniyor.

En çok aklımı kurcalayan ön kamerası beklediğimden iyi... arka kamerasına bayıldım...

Telefonu elime aldığımdan beri mi5i unuttum

telefonum hw eu koduna sahip. mediamarktan alınma tr cihazı.

• çift tık ile ekran açma bana göre bu telefonun tek eksiği. Root ile yapılıyor ama o da stabil olmuyor, tek dokunuşla filan açılıyor ekran.

Evet C432 ve türkiye garantili

• Arkadaşlar eşimin p9 telefonuna ff ile güncelleme yapayım dedim ama doğrulanmadığı için tekrar indirmeye çalıştı ben de iptal ettim, şimdi sürekli güncelleme uyarısı veriyor, nasıl silerim o uyarıyı?

Edit: Arkadaşlar aynı sorunu yaşayan olursa ayarlar uygulamalar kısmından sistem güncelleme uygulamasının verilerini silince sorun çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resmihesap -- 11 Aralık 2017; 22:17:46 >
  • Hocam dikkatimi cekti, konum kendi kendine aciliyor. Surekliben kapatiyorum neden olabilir bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konumu otomatik açan uygulamalar var. Letgo bunlardan biri. Bence fark etmediğiniz bu olabilir.

• Hocam çok iyi fiyata almışsınız, güle güle kullanın. Sorması ayıptır nereden aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.