Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.289
Cevap
85
Favori
602.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. Mate 9 yada htc u11 ithalatçı garantili almak istiyorum. Bataryası, tasarımı ve stabilizasyonu olarak mate 9 u beğeniyorum ama ekran dayanıksızlığı sar değeri bakımından şüphelerim var. htc u11 i kamerası bakımından daha iyi olması, ekranın daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum ,suya ve toza karşı dayanıklılığı olması, parmak izinin ön tarafta olması bence artıları, tasarım olarak kötü olması ve htc nin kronik bir sorunu olup olmadığı konusunda şüphelerim var. sık telefon dğiştiren bir kişi değilim ve aldığımı uzun süre kullanmak istiyorum. huawei alanın daha pişman olduğunu görmedim bir alan bir üst modelini alıyor. siz olsanız hangisini alırdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hselimx

Herkese merhaba. Mate 9 yada htc u11 ithalatçı garantili almak istiyorum. Bataryası, tasarımı ve stabilizasyonu olarak mate 9 u beğeniyorum ama ekran dayanıksızlığı sar değeri bakımından şüphelerim var. htc u11 i kamerası bakımından daha iyi olması, ekranın daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum ,suya ve toza karşı dayanıklılığı olması, parmak izinin ön tarafta olması bence artıları, tasarım olarak kötü olması ve htc nin kronik bir sorunu olup olmadığı konusunda şüphelerim var. sık telefon dğiştiren bir kişi değilim ve aldığımı uzun süre kullanmak istiyorum. huawei alanın daha pişman olduğunu görmedim bir alan bir üst modelini alıyor. siz olsanız hangisini alırdınız.

ekran nasıl dayanıksız onu anlamadım
  • Merhabalar Arkadaşlar,

OTA üzerinden ülkemize Android 8 ne zaman gelir tahminen? Zip dosyası ile yükleniyor ama ben resmi olarak yüklemeyi bekliyorum. Bir bilginiz var mıdır acaba. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hselimx H kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı ikilemi 1 hafta önce bende yaşadım. Fakat hem elitlik hissiyatı hemde çift kamera açısından Mate9 kararı verdim. 1 hafta oldu fakat bu kadar memnun kalacağımı sanmıyorum. Elim ayağım oldu adeta. 5.9 Inc %78 gibi bir ekran kasa oranı ile çok güzel duruyor. Bir çok arkadaşım bu cihaz ne böyle ya diye tepki aldım.. Çok beğeniler. Ayrıca en beğendiğim noktası 4.000 mh bataryası.. Yoğun kullanımda(mobil veri hiç kapanmadı) 2.günün ortasına kadar geldim. Muhteşem anlı ağın. Kamera için ise, bu kadar moda sahip ve canlı renk moda ile Prof makine edası veren bir cihaz görmedim. Leica farkı çok bariz hissediliyor. Bokeh efekti ise çok güzel çalışıyor. Gel Mate9 al. 4 sene kafan ağrımadan kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

Merhabalar Arkadaşlar,

OTA üzerinden ülkemize Android 8 ne zaman gelir tahminen? Zip dosyası ile yükleniyor ama ben resmi olarak yüklemeyi bekliyorum. Bir bilginiz var mıdır acaba. Teşekkürler.

gelir gelmez yükleme çünkü büyük bir olasılıkla geri dönmek isteyeceksin android ve ios de aynı sürüme sahip farklı güncellemeler bile cihazları kötü yapabiliyor güncellemeyi bir yüklüyorsun ısınma sorunu olmayan cihaz ısınmaya başlıyor ya da batarya daha az gidiyor ya da cihaz yavaşlayabiliyor mesela ben 432 kodlu b197 nougatı en stabil sürüm olarak görüyorum giderilebilecek tüm sorunlar bu sürümde giderilmiş gibi görünüyor ve bir daha güncelleme yapmam çünkü romdan çok memnunum ha iphone olsa iki sürüm sonra hiçbir uygulama çalışmaz ama android de öyle birşey yok şu an kitkat da tonlarca uygulama çalıştırırım ve android de ana sürümler arası fark da zaten çok az o yüzden mesela konuyla ilgili değil ama herhangi bir cihaz için yok yedi sıfır aldı sekiz sıfır alamayacak gibi konuşmaları da şahsen senelerdir çok saçma buluyorum eğer üzerindeki versiyon düzgün çalışıyorsa bir android cihaz için o cihaz pert olana kadar (üç dört senelik olana kadar) güncellemeye ihtiyacımız yok ondan sonra zaten yeni cihaz alınır üreticiler güncelleme çıkartıyor (ara sürümleri kastetmiyorum sorunlar tabi ki giderilmeli) çünkü cihaza destek veriyoruz izlenimi için çıkartıyorlar kullanıcılar altıdan yediye yediden sekize geçmeyi çok gerekli sandıkları için yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 5 Aralık 2017; 8:19:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HACl

quote:

Merhabalar Arkadaşlar,

gelir gelmez yükleme çünkü büyük bir olasılıkla geri dönmek isteyeceksin android ve ios de aynı sürüme sahip farklı güncellemeler bile cihazları kötü yapabiliyor güncellemeyi bir yüklüyorsun ısınma sorunu olmayan cihaz ısınmaya başlıyor ya da batarya daha az gidiyor ya da cihaz yavaşlayabiliyor mesela ben 432 kodlu b197 nougatı en stabil sürüm olarak görüyorum giderilebilecek tüm sorunlar bu sürümde giderilmiş gibi görünüyor ve bir daha güncelleme yapmam çünkü romdan çok memnunum ha iphone olsa iki sürüm sonra hiçbir uygulama çalışmaz ama android de öyle birşey yok şu an kitkat da tonlarca uygulama çalıştırırım ve android de ana sürümler arası fark da zaten çok az o yüzden mesela konuyla ilgili değil ama herhangi bir cihaz için yok yedi sıfır aldı sekiz sıfır alamayacak gibi konuşmaları da şahsen senelerdir çok saçma buluyorum eğer üzerindeki versiyon düzgün çalışıyorsa bir android cihaz için o cihaz pert olana kadar (üç dört senelik olana kadar) güncellemeye ihtiyacımız yok ondan sonra zaten yeni cihaz alınır üreticiler güncelleme çıkartıyor (ara sürümleri kastetmiyorum sorunlar tabi ki giderilmeli) çünkü cihaza destek veriyoruz izlenimi için çıkartıyorlar kullanıcılar altıdan yediye yediden sekize geçmeyi çok gerekli sandıkları için yani

Çok haklısınız aslında ben uygulama geliştiricisi olduğum için yeni versiyona ihtiyaç duyuyorum. Mecburen geçmek durumundayım ben de. Yoksa emulatorden test ediyoruz yeni versiyonları dün öylesine bir araştırayım dedim oreo gelir mi diye :) Baktım ki gelecekmiş çok mutlu oldum. Bende de şu an b197 no'lu sürüm var. Geliştirici olmasam sizinle aynı fikirdeyim ben.

• Bu mate 9 un kutusunun içinden plastik bir koruyucu çıkıyor koseleri tümsek sanırım ekranı ve yanları koruma amaçlı yapılmış o tümsekler başlıkta bahsi hiç edilmemiş buna güvenen ve kullanan var mı aranızda

• quote:

Bu mate 9 un kutusunun içinden plastik bir koruyucu çıkıyor koseleri tümsek sanırım ekranı ve yanları koruma amaçlı yapılmış o tümsekler başlıkta bahsi hiç edilmemiş buna güvenen ve kullanan var mı aranızda

Kullandığıma pisman etti. Telefonun kenarinda ufak bir cizik oldu ilk aldgm haftada. Bence kirilmaz çam dahil koruma takviyesi şart.

• quote:

quote:

Merhabalar Arkadaşlar,

B187 den bahsediyorsunuz sanırım... Yanlış anlama olmasın

• bu 7 saat ekran sürelerini nasıl alıyorsunuz .şarjım 1 tam gün gidiyor oda optimizasyonlarla parlaklık ortada .birde bu google hesap yöneticisi pilin %10.51 kullanmış nedir bu bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: favarol

quote:

quote:

Merhabalar Arkadaşlar,

B187 den bahsediyorsunuz sanırım... Yanlış anlama olmasın

L29c432b197 den bahsediyorum hocam

• Bu arada linkteki ürünün mavi olanı siyah cihaza takılınca petrol yeşili bir renk alıp çok farklı bir estetik yaratıyor cihazin yanları ve arka kısmı cok farkli görünüyor ucuz bir ürün olsa da başarılı buldum telefon hiç kalinlasmiyor darbe engelleme de güvenilir mi bilmem ama en azindan cihaz temiz kalır benim gibi kalin kılıf sevmeyenlere sirf görüntü için bile tavsiye ederim

www.hepsiburada.com/gpack-huawei-mate-9-kilif-02mm-silikon-case-kirilmaz-cam-p-HBV000005698C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 5 Aralık 2017; 21:57:46 >
  • HACl kullanıcısına yanıt
    Hocam rica etsem görsel paylaşabilmeniz mümkün müdür? Bende kılıfsız kullanıyorum. Biraz aksiyon arıyorum aslında
  • Ben pazardan aldım, 15 liraya. Çok beğendim, tam siyah.

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• Arkadaslar mate 9 ile p10 kiyaslarsak ne soylersiniz? Sanirim ozellik olarak aynilar hemen hemen en buyuk fark tasarim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaslar mate 9 ile p10 kiyaslarsak ne soylersiniz? Sanirim ozellik olarak aynilar hemen hemen en buyuk fark tasarim galiba

Bence Mate 9. Ama P10'u genel olarak begenmedin. Parmak izi okuyucusu arkada daha kullanışlı. Arayüz tuşu olarak kullanımında da baya baya sacmalamislar bence.

Bir tek ön kamera daha iyidir. Ön kamera icin Leica imzasi var (mate 9 ve 10 serisinde yok)

• b.g.991 B kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam sagolun

• L29C432B198 güncellemesi geldi şimdi oto güncellemeden..
    daha önce indirenler tavsiye eder mi
  • Bende c432 gelmedi bana

• Yine güncelleme gelmiş.. Heyecanlandım Andeoid 8 mi diye ama malesef..

Bu arada bilgisi olan var mı Android 8in mate 9a geliş tarihini?

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.